Promocje bankowe raport listopad 2015

promocje bankowe

Promocja bankowe raport listopad 2015

Witam. Jest już ostatni dzień listopada więc pora na mój raport z promocji bankowych. Po raz kolejny publikuję podsumowanie tego, co mi się udało zarobić dzięki promocjom bankowym. Raport pojawia się na mojej stronie co miesiąc – dzięki temu wiem z czego skorzystałem i ile za to dostałem. Dlatego zainteresowanych tym jak zarabiać dodatkowo około 100 zł miesięcznie zapraszam do przejrzenia mojego raport z promocji bankowych za listopad. Udowadniam, że w prosty sposób na bankach można zarabiać.

W październiku dostałem jedynie 50 zł za korzystanie z promocji Konta Active z promocji na Grouponie. W listopadzie nic się nie zmieniło – także otrzymałem tylko 50 zł na Konto w Eurobanku. W sumie dzięki tej promocji zarobiłem już 150 zł a w grudniu dostanę ostatnie 50 zł. Tak więc otrzymam 200 zł przy praktycznie zerowych kosztach własnych. A tyle samo otrzyma moja narzeczona. I myślałem, że to koniec wpływów na ten rok ale dzięki promocji iKontoaktywator-a na Grouponie dostanę jeszcze dodatkowe 50 zł.

Z jednej strony 50 zł to nie jest za dużo ale z drugiej strony dodając moje wszystkie wpływy wychodzi bardzo solidna i przyjemna kwota. Standardowo wpływy z promocji bankowych sumuję i prezentuję w rozbiciu na trzy sumy: wpływy od początku roku, wpływy od początku prowadzenia bloga oraz wpływy z promocji bankowych razem z moją narzeczoną. Większość z nas ma żonę/narzeczoną/dziewczynę czy po prostu rodzinę. Nie ma sensu posiadania kont wspólnych. Tak naprawdę nic to nie zmienia a tracimy szansę na zyskanie drugiej premii bankowej.

Moje premie z promocji bankowych:
  • Łącznie od początku roku – 1.111,50 zł.
  • Łącznie od początku prowadzenia bloga (kwiecień 2014) – 1.786,50 zł.
  • Łącznie wszystkie premie razem z narzeczoną – 3.186,50 zł.

Plan na ten rok – 1.000 zł został z nawiązką przekroczony. Miesięcznie otrzymuję prawie równo 100 zł. Jeżeli bym z promocji bankowych nie korzystał to w żaden inny sposób bym tych pieniędzy nie otrzymał. Kwoty naprawdę nie są małe – dla niektórych może to być wręcz dodatkowa wypłata w roku. Narzeczona otrzymała od banków trochę mniej ponieważ nie z wszystkich promocji mogła skorzystać. Nadal za używanie kont bankowych nie zapłaciłem więcej niż 50 zł.

Ostatnio byłem nawet za darmo w kinie dzięki uprzejmości CitiBanku. Zdążyłem wymienić punkty na nagrody na karcie kredytowej z której korzystałem jakiś czas temu i otrzymałem w zamian tablet. Za 2 bilety musiałbym zapłacić ponad 64 zł – tyle zostało mi w kieszeni. W tym miejscu piszę też o tym, jak ważna jest likwidacja nieużywanych kont. Jak wiadomo jestem lub byłem klientem 19 banków. W tym miesiącu doszedł do tego Alior Bank więc mogę powiedzieć, że już 20 banków miało ze mną przyjemność. Znajomi najbardziej boją się zgody na przetwarzanie danych marketingowych. Tylko, że nikt nie dzwoni, nikt nie pisze – telefon z banku mam średnio raz na miesiąc lub rzadziej. Więc nie taki wilk straszny. Zlikwidowałem konto w Banku Millennium oraz zaraz zlikwiduję z BZ WBK a w zamian rozpocznę przygodę z T-Mobile Usługi Bankowe oraz powrócę do BGŻ BNP Paribas Banku (promocja na Grouponie). Jeżeli już mowa o Grouponie to tak wygląda tam moje konto:

Promocja bankowe raport listopad 2015

Skoro płacą to czemu mam nie korzystać. Zainwestowałem 15 zł a otrzymam łącznie 550 zł. Na koniec przedstawiam spis aktualnych na dzisiaj promocji bankowych. Jest nadal w czym wybierać.


Aktualne na dziś promocje bankowe:

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.