650 zł za konto w Velobanku

Witam. Końcówka styczna oraz początek lutego czasem odnowień i nowych promocji bankowych. W tym gronie znajduje się także Velobank. Przez kilka miesięcy będzie trwać akcja Witaj w VeloBanku edycja 1/2024 dzięki której razem z programem poleceń można otrzymać w ciągu 6 miesięcy 650 zł za konto w Velobanku. Standardowo premiowane są głównie płatności bezgotówkowe kartą i BLIK za które jest 10% zwrot. Nowa edycja promocji w Velobanku trwa do 30.04.2024 r.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji Velobank. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Promocja skierowana jest do nowych i powracających klientów, którzy od co najmniej 31.12.2022 r. nie posiadali w tym banku konta osobistego. Niestety okres karencji się nadal nie zmienił. Konto można otworzyć na dowód osobisty, selfie czy za pośrednictwem kuriera.Uwaga – sam złożyłem wypowiedzenia konta w Velobanku i otrzymałem identyczną ofertę za 600 zł za wycofanie wypowiedzenia 🙂 A podobno dla zamykających konto w ww. promocji jest dodatkowa oferta na zatrzymanie na 3 miesiące.

Aby otrzymać do 650 zł za konto w VeloBanku należy:
  • Do 30.04.2024 r. otworzyć VeloKonto oraz VeloSkarbonkę.
  • Wyrazić zgody marketingowe i handlowe.
  • Wykonywać transakcje bezgotówkowe i/lub BLIK w każdym kolejnym 30-dniowym okresie rozliczeniowym promocji.
  • Wpisać odpowiedni kod polecenia i wykonać odpowiednie zasilenia.

Nagroda to 10% zwrot wartości wykonanych transakcji bezgotówkowych wykonanych na VeloKoncie. Wypłata będzie księgowana na VeloSkarbonce już w ciągu 2 dni roboczych od daty wykonania promocyjnych transakcji. Czyli bardzo szybko. Maksymalnie można otrzymać 100 zł w każdym kolejnym cyklu 30-dniowym przez kolejne 6 miesięcy. Co ważne promocja podzielona jest na 30-dniowe cykle, a pierwszy zaczyna się od daty aktywacji konta.

650 zł za konto w Velobanku

I to wszystko. Za wydawanie kartą lub BLIKem (ale nie liczą się przelewy) kwoty 1.000 zł w ciągu kolejnych 180 dni można otrzymać bardzo sowitą premię. Niejako przy okazji można także założyć Konto Oszczędnościowe na 7% do kwoty 50.000 zł (i 6,50% do kwoty 300.000 zł). Samo VeloKonto jest bezpłatne, domyśle bezpłatne są bankomaty Planet Cash w Polsce i UE a po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK miesięcznie także pozostałe bankomaty. Po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie bezpłatna także jest karta (standardowa opłata 7 zł).

650 zł za konto w Velobanku


Dodatkowo w przypadku wpisania odpowiedniego kodu polecenia przy otwarciu konta można otrzymać 50 zł. Warunek – zasilenie otwartego konta kwotę co najmniej 2.000 zł w każdym z kolejnych 3 miesięcy, po miesiącu otwarcia konta oraz wyrażenie wszystkich zgód marketingowych. Premia wpłynie do końca następnego miesiąca po spełnieniu wspomnianych warunków. Osoba polecająca otrzyma 100 zł. Kod polecający można otrzymać od znajomych czy rodziny. Warto skorzystać. Obecny program poleceń trwa do 29.02.2024 r. Można skorzystać z mojego kodu – 3FADW5 – lub skorzystać od kogoś znajomego czy rodziny.


VeloKonto można otworzyć za pośrednictwem kuriera lub całkowicie zdalnie. Wszystkich zainteresowanych premią do 650 zł za konto w VeloBanku zapraszam tutaj:

650 zł za konto w Velobanku


Regulamin promocji Witaj w VeloBanku – edycja 1/2024.

Regulamin promocji Doceniam Velo – polecam Velo edycja 4.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.