500 zł za konto w Alior Banku

Witam. Kolejnym bankiem, w którym z końcem stycznia wygasła promocja konta osobistego i należało ogłosić nową jest Alior Bank. Obecnie obowiązuje IX już edycja promocji Bankuj mobilnie dzięki której niezmiennie można otrzymać 500 zł za konto osobiste. Jak to już się staje powoli regułą mocno premiowane jest otwieranie konta za selfie/videoweryfikacji. Warunki otrzymania premii są bardzo proste do spełnienia a sama akcja trwa do 31.05.2024 r.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji Alior Bank. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Z najnowszej promocji mogą skorzystać Ci klienci Alior Banku, którzy na 3 lata przed złożeniem wniosku nie posiadali Rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Alior Banku. Obecnie posiadanie rachunku walutowego lub Karty Kibica Banku (a także w T-Mobile Usługi Bankowe, które zostało wchłonięte przez Alior Bank) i innych typów kont (oszczędnościowego, w Kantorze Walutowy, firmowego) nie wyklucza z udziału w promocji. Choć wtedy nasz wniosek może nie przejść a za to konto zostanie założone przez telefon po kontakcie z Alior Banku. Co pozbawia 50 zł nagrody za otwarcie konta przez videoweryfikację. Niestety został też wydłużony od jakiegoś czasu okres karencji o dokładnie rok.

Aby wziąć udział w akcji należy złożyć wniosek o konto wraz z kartą na stronie internetowej w Alior Banku, lub przez bankowość elektroniczną czy mobilną. Należy także wyrazić zgody na przetwarzanie danych i marketingowe oraz zawrzeć umowę w ciągu 30 dni od daty wysłania wniosku. Konto otwiera się poprzez wideo rozmowę (aplikację mobilną), ewentualnie poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku bądź za pośrednictwem kuriera.

Aby otrzymać premię 500 zł za konto w Alior Banku należy:
 • Złożenie wniosku o konto z kartą płatniczą i zawarcie umowy w ciągu 30 dni na stronie internetowej, bankowości elektronicznej Alior Online czy aplikacji Alior Mobile i wyrażenie zgód marketingowych i handlowych – premia 50 zł.
 • Zawarcie umowy o konto i kartę płatniczą przez proces Videoselfie lub w Aplikacji Mobilnej – premia 50 zł.
 • W ciągu kolejnych 9 miesięcy następujących po miesiącu zawarcia umowy:
  • wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych lub BLIK na dowolną kwotę miesięcznie,
  • zalogować się do Aplikacji Mobilnej co miesiąc,
  • otrzymanie wpływów na konto w wysokości co najmniej 1.000 zł miesięcznie.
  • Premia 50 zł za każdy miesiąc, maksymalnie 450 zł.

Pierwsze 50 zł można otrzymać za otwarcie konta poprzez videoweryfikację. Dodatkowo można otrzymać 9 razy po 50 zł za aktywność w ciągu kolejnych 9 miesięcy począwszy od następnego pełnego miesiąca od otwarcia Konta Jakże Osobistego. Jeżeli przegapimy jakiś miesiąc to możemy otrzymać premię w kolejnym. Premię będą wpływać do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków promocji. I właściwie to wszystko. Warto jednak zasilać konto kwotą 1.500 zł miesięcznie (nawet z innego banku) oraz wykonywać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł aby nie było opłaty.

<<<Strona promocji do 500 zł za konto w AliorBanku>>>

500 zł za konto w Alior Banku


Oprócz głównej premii można 200 zł na Allegro za konto dla dziecka (w wieku pomiędzy 13-17 lat). Akcja trwa od 30.04.2024 r. lub do odwołania. Nasze dziecko nie powinno mieć także konta w Alior Banku od dwóch lat. Aby otrzymać nagrodę należy złożyć wniosek o konto w sposób jak powyżej, podpisać umowę w ciągu 30 dni a w ciągu 40 dni od daty zawarcia umowy wykonać co najmniej pięć transakcji bezgotówkowych kartą i zasilić je jednorazowo kwotą co najmniej 500 zł i zalogować się do aplikacji mobilnej. Nagroda – voucher na 200 zł na zakupy w serwisie Allegro zostanie wysłana na numer telefonu dziecka w formie sms-a w ciągu 60 dni od daty spełnienie warunków promocji. Konto dla Młodych jest bezwarunkowo bezpłatne (brak opłat za konto czy kartę). Dodatkowo można wybrać bezpłatnie 2 korzyści


Dodatkowo w ramach jednej z korzyści do konta osobistego Konto Jakże Osobiste można wybrać 2% zwrotu za transakcje mobilne w sklepach stacjonarnych za pomocą Android Pay, Google Pay czy BLIKem. Jak ktoś dużo wydaje to może dorzucić do tego 20 zł miesięcznie. Druga korzyść to np. bezpłatne ubezpieczenie w podróży. Każda kolejna korzyść to koszty 3,50 zł miesięcznie. Jeszcze w styczniu można było otrzymać 200 zł za przetestowanie odroczonych płatności w Alior Banku z czego skrzętnie skorzystałem. Akcje mogą się powtarzać. Wszystkich zainteresowanych zestawem premią do 500 zł za konto w Alior Banku zapraszam do złożenia wniosku tutaj:

500 zł za konto w Alior Banku


Konto Jakże Osobiste w Alior Banku jest bezpłatne pod warunkiem odpowiedniego wpływu na konto (może być z innego banku) i odpowiednich operacji bezgotówkowych. Dodatkowo można „dopasować” konto wybierając dodatkowe opcje (w bankowości internetowej) – 2 darmowe, reszta kosztuje 3,50 zł za sztukę: pakiety powiadomień, bezpłatne bankomaty w Polsce, 1% zwrotu za zakupy telefonem, Pakiet assistance, limit bez odsetek przez 10 dni i kilka innych.


Konto Jakże Osobiste to:
 • 0 zł za prowadzenie pod warunkiem wpływu 1.500 zł (inaczej 10 zł). Nie dotyczy osób w wieku 18-26 lat.
 • 0 zł za kartę po wydaniu 300 zł (inaczej 5 zł).
 • 0 zł za wszystkie przelewy internetowe.
 • 0 zł za wypłatę z bankomatów własnych 2,50 zł z pozostałych bankomatów krajowych.

*Z promocji wyłączone są transakcje w punktach posiadających kod MCC (Merchant Category Code):

 • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne.
 • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska).
 • 4111 –  m.in. usługi transportowe.
 • 6012 –  instytucje finansowe.
 • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi.
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych.
 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne.
 • 4900 – narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Regulamin promocji Bankuj mobilnie – edycja IX.

Regulamin Oferty Specjalnej Młodość ma swoje prawa VII edycja.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.