Do 700 zł za konto w Santanderze

Witam. Kolejnym bankiem, które postanowił odnowić swoją standardową promocję konta osobistego jest Santander. I tym razem po kilku miesiącach słabszych akcji pojawiła się promocja, dzięki której można otrzymać do 700 zł za konto w Santanderze. To chyba rekordowa premia. Przy czym 600 zł otrzymuje się w gotówce na konto a 100 zł jako bon w ramach programu poleceń Santandera. Ale aby otrzymać 300 zł z tej kwoty należy przekierować na nowe konto swoje wynagrodzenie. Główna akcja trwa do 31.08.2024 r.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji Santander. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 01.01.2022 r. nie były posiadaczami lub współposiadaczami oszczędnościowo-rozliczeniowego (osobistego) rachunku płatniczego w Santanderze. To wydłużony o rok okres karencji. Co ważne korzystałem z jednej z ostatnich akcji i otrzymałem ofertę na wycofanie wypowiedzenia wartą w sumie 120 zł.

Do 700 zł za konto w Santanderze – warunki promocji:
 • Do 31.08.2024 r. złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę z kartą debetową z dostępem do bankowości elektronicznej i mobilnej.
 • Do 10-tego kolejnego miesiąca po złożeniu wniosku – zawarcie umowy z Santanderem (przez kuriera lub selfie).
 • Wyrażenie zgód marketingowych i handlowych oraz na elektroniczne kanały kontaktu (EKK).
 • Podanie aktualnego telefonu do kontaktu i adres e-mail.
 • W pierwszym i drugim miesiącu, następującym po miesiącu zawarciu umowy:
  • Otrzymanie wpływów w wysokości minimum 1.000 zł.
  • Zalogowanie się co najmniej 1 raz do bankowości mobilnej na urządzeniu mobilnym.
  • Wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub płatności BLIK na kwotę co najmniej 300 zł.
  • Nagroda 150 zł premii.
 • W trzecim i czwartym miesiącu, następującym po miesiącu zawarcia umowy:
  • Otrzymanie wpływów w wysokości minimum 1.000 zł.
  • Zalogowanie się co najmniej 1 raz do bankowości mobilnej na urządzeniu mobilnym.
  • Wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub płatności BLIK na kwotę co najmniej 300 zł.
  • Nagroda 150 zł premii.
 • W piątym i szóstym miesiącu, następującym po miesiącu zawarcia umowy:
  • Zapewnienie wpływów wynagrodzenia na kwotę co najmniej 1.000 zł (wynagrodzenie, renta lub emerytura).
  • Nagroda 300 zł premii.
 • Otwarcie konta z odpowiednim kodem polecenia. Opcjonalnie nagroda 100 zł premii w postaci bonów.

<<<Strony promocji do 700 zł za konto w Santanderze>>>

Do 700 zł za konto w Santanderze

Premie będą wpływać na konto w Santanderze do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków ich otrzymania. Tym razem za transakcje, zasilenia i logowania otrzymuje się 300 zł a drugie 300 zł za skierowanie na konto swojego wynagrodzenia. Należy mieć w tym czasie aktywne konto i kartę oraz nie wycofywać zgód na przetwarzania danych marketingowych i handlowych. Do 09.06.2024 r. można też otworzyć konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 6% do kwoty 100.000 zł. Oprocentowanie takie obowiązuje do 29.06.2024 r. a akcja jest co jakiś czas odnawiana.


Aby otrzymać premię za polecenie należy w ciągu 30 dni od otwarcia konta zarejestrować się w programie poleceń podając kod polecenia od obecnego klienta (np. od rodziny lub znajomego lub mój ED22SW), wyrazić odpowiednie zgody oraz do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę co najmniej 300 zł. Po otwarciu konta można się samemu polecać konta. Polecający powinien też do 30.09.2024 r. co najmniej raz wykonać transakcję bezgotówkową kartą. Należy oczywiście mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe. Nagrody dla polecającego i dla poleconego to (do wyboru) karta podarunkowa o wartości 100 zł do Biedronki, Decathlonu, RTV EURO AGD, Zaladno czy 4 bilety do kina Helios czy Cinema City. Nagroda będzie dostępna w ciągu 5 dni od daty spełnienia warunków programu, należy ją odebrać w ciągu 30 dni a będzie ważna kolejne 60 dni. W programie poleceń jest krótszy okres karencji bo tylko 12 miesięcy przed złożeniem wniosku.


Do tego można dołączyć promocję, w której Santander płaci 1% zwrot za płatność rachunków za prąd, gaz, telefon, telewizję czy internet (przelewem, zleceniem stałym czy poleceniem zapłaty). Należy te rachunki zarejestrować przez bankowość internetową lub w placówce Santandera – maksymalnie można otrzymać w ten sposób 25 zł miesięcznie i do 300 zł w ciągu roku. Trudno w ten sposób uzyskać maksymalny zwrot ale zawsze można zyskać kilka złotych. Konto osobiste Konto Jakie Chcę otwierane jest za pośrednictwem kuriera albo za pomocą tzw. selfie na stronie promocji. Santander zastrzega sobie, że wniosek trzeba złożyć przez stronę promocji lub w aplikacji mobilnej. Konto w Santanderze może być bezpłatne po wykonaniu prostych warunków – szczegóły poniżej. Wszystkich zainteresowanych premią do 00 zł za konto w Santanderze i 100 zł z polecenia zapraszam tutaj:

Do 700 zł za konto w Santanderze


Konto Jakie Chcę to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku po wykonaniu transakcji bezgotówkowych na kwotę 300 zł (inaczej 14 zł – 6 zł za konto i 9 zł za kartę).
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe.
 • Darmowe wypłaty z bankomatów Santandera (dla osób do 26 roku życia darmowe wszystkie bankomaty).
 • Darmowe wypłaty z wszystkich bankomatów BLIKem.

Regulamin promocji 600 zł na dobry początek.

Regulamin programu Polecam mój bank – edycja 8.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Aktualne promocje bankowe>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.