400 zł a nawet do 1000 zł za kartę kredytową w BNP Paribas

Witam. W BNP Paribs można obecnie otrzymać nawet 620 zł za konto osobiste – szczegóły tutaj. Dodatkowo ostatnio pojawiła się akcja Do 400 zł do Allegro z kartą kredytową Mastercard dzięki której można otrzymać 400 zł a nawet do 1000 zł za kartę kredytową w BNP Paribas dzięki połączeniu z drugą akcją – Bankujesz – zyskujesz z Bezcennymi Chwilami. W pierwszej promocji można otrzymać 400 zł na Allegro a w drugiej 600 zł w voucherach z Bezcennych Chwil. Akcja z 400 zł trwa do 30.09.2024 r. a akcja z Bezcennymi Chwilami do 31.07.2024 r.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji BNP Paribas. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Z promocji Do 400 zł do Allegro z kartą kredytową Mastercard mogą ponownie wziąć udział osoby, które 01.01.2023 r. nie miały ważnej umowy o kartę kredytową. Posiadacze kont osobistych mogą jak najbardziej brać udział w akcji. W ramach promocji można wnioskować o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold. W drugiej akcji – Bankujesz – zyskujesz z Bezcennymi Chwilami – okres karencji to 01.05.2023 r.

400 zł a nawet do 1000 zł za kartę kredytową w BNP Paribas – warunki akcji:
  • Zawarcie umowy z BNP Paribas o kartę kredytową nie później niż do 30.09.2024 r.
  • Zalogowanie się do bankowości internetowej, nadanie PIN-u i aktywowanie karty kredytowej do końca pierwszego pełnego miesiąca po zawarciu umowy o kartę kredytową.
  • Wyrażone zgody marketingowe i handlowe.
  • W ciągu pierwszych czterech pełnych miesięcy po podpisania umowy o kartę wykonywanie transakcji kartą na kwotę najlepiej co najmniej 1.000 zł. Nagroda 4 x 100 zł voucher na zakupy na Allegro.
  • W ciągu 7 dni od podpisania umowy zarejestrowanie się w programie Bezcenne Chwile za pośrednictwem BNP Paribas (bankowość internetowa, mobilna, oddział lub centrum telefoniczne).
  • Wykonywanie co najmniej 4 transakcji premiowanych na kwotę co najmniej 1.000 zł w ciągu pierwszych 6 miesięcy po podpisaniu umowy o kartę. Nagroda – 6 x 8.000 punktów warte 100 zł za każdy miesiąc spełnienia warunków.

Do transakcji promocyjnych nie zaliczają się na pewno płatności za rachunki i zasilenia wirtualnych kart, przekazy pieniężne, kasyna itp.. Nagrody – vouchery będą udostępnione w bankowości internetowej w ciągu 30 dni po zakończeniu miesiąca, w którym spełnimy warunki ich otrzymania. Dodatkowo karta jest w ramach promocji przez kolejne 12 miesięcy bezwarunkowo bezpłatna. Za to promocyjne punkty w Bezcennych Chwilach zostaną przyznane także w ciągu 30 dni po zakończeniu danego miesiąca i będą one ważne przez 12 miesięcy. Ta promocja ograniczona jest do 30.000 nagród po 8.000 punktów. Czyli maksymalnie 5.000 osób może otrzymać w sumie 600 zł w ramach tej akcji. Raczej pula ta nie powinna ulec wyczerpaniu. W razie czego informacje o wyczerpaniu puli powinny znaleźć się 7 dni wcześniej tutaj.

400 zł a nawet do 1000 zł za kartę kredytową w BNP Paribas

W promocji możemy zawnioskować oczywiście tylko o kartę kredytową Mastercard Standard lub Gold. Za kartę Mastercard nie ma opłat za wydanie – jest opłata miesięczna – 12 zł – niepobierana gdy wykonamy transakcje w kwocie (aż) 1.000 zł. Ale przez pierwszy rok w ramach promocji nie ma tej opłaty a po otrzymaniu premii przemyśleć współpracę z BNP Paribas. Akcje się nakładają więc wystarczy odpowiednio wydawać 1.000 zł kartą w ciągu miesiąca. Co ważne jest też opłata w wysokości 25 zł w przypadku wypowiedzenia umowy o kartę kredytową przed upływem 6 miesięcy od daty jej zawarcia. Wszystkich zainteresowanych premią 400 zł a nawet 1000 zł za kartę kredytową w BNP Paribas zapraszam tutaj:

400 zł a nawet do 1000 zł za kartę kredytową w BNP Paribas


REGULAMIN SPRZEDAŻY PREMIOWEJ Do 400 zł do Allegro z kartą kredytową Mastercard.

Regulamin oferty specjalnej Bankujesz – zyskujesz z Bezcennymi Chwilami.


*Zakup Premiowany – oznacza każdy zakup (transakcję) w złotych polskich dokonywany przez Uczestnika Programu), za pomocą zarejestrowanej w Programie Karty Partnera, z wyjątkiem: wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 5122 – określający m.in. właścicieli aptek, (iii) 5715 – określający hurtownie napojów alkoholowych, (iv) 5813 – określający pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki, (v) 5912 – określający drogerie i apteki, (vi) 5921 określający sklepy z piwem, winem, alkoholem, (vii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (viii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (ix) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (x) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (xi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych(xii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty), (xiii) 7511 – określający obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, (xiv) 8999 – określający wolne zawody, (x) 9311 – określający podatki oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.