600 zł za konto w Banku Millennium

Witam. W Banku Millennium w ostatnich dniach skończyła się niezła promocja konta osobistego. Z reguły trzeba było czekać kilka dni na odnowienie ale nie tym razem. Bez zbędnej zwłoki pojawiła się akcja Możesz zyskać 600 zł w letniej promocji konta dzięki której można otrzymać aż 600 zł za konto w Banku Millennium. Warunki są niezmiennie proste do spełnienia chociaż uległy pewnym modyfikacjom.  Dodatkowo można otrzymać 300 zł za kartę kredytową, 280 zł za konto dla dziecka oraz stawkę 6% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym na 3 miesiące. Nowa promocja trwa do 28.08.2024 r. lub do wyczerpania puli 20.000 sztuk promocyjnych wniosków.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji Bank Millennium. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Z akcji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta w Banku Millennium od 01.01.2020 r. Nie posiadając relacji z Bankiem Millennium należy złożyć wniosek przez stronę internetową. Posiadając relację (tj. mając już jakiś produkt) z Bankiem Millennium należy wybrać opcję zawarcia umowy online, potwierdzając swoją tożsamość logowaniem do innego banku lub zawrzeć umowę przez bankowość internetową czy mobilną. Gdy coś nie pójdzie tak: W przypadku braku możliwości skorzystania z pierwotnie wybranego procesu online, na wnioskuprzedstawimy dostępne dla Ciebie opcje, w tym otwarcie konta w dowolnie wybranej placówce. Uwaga – jak chciałem zrezygnować z konta w Banku Millennium otrzymałem ofertę za wycofanie wypowiedzenia wartą 360 zł.

Aby otrzymać 600 zł za konto w Banku Millennium należy:
 • Do 28.08.2024 r. złożyć wniosek oraz zawrzeć umowę o Millennium 360º  wraz z kartą debetową Mastercard za pośrednictwem specjalnej strony promocji.
 • Wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne, telefon oraz produktów usług firm współpracujących.
 • Wyrazić zgodę na świadczenie przez Millennium Goodie sp. z o.o we współpracy z Bankiem Millennium S.A. usługi „Zwroty za zakupy” na warunkach określonych w Regulaminie korzystania z Platformy goodie.pl przez użytkowników”.
 • W ciągu 14 dni od daty otwarcia konta:
  • zasilić je kwotą co najmniej 1.000 zł,
  • co najmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej,
  • co najmniej raz zapłacić BLIKem ale zbliżeniowo lub kartą debetową Mastercard (także w ramach Google Pay czy Apple Pay).
 • Premia 200 zł.
 • W każdym z kolejnych 3 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta:
  • wykonać transakcje bezgotówkowe BLIKem ale zbliżeniową lub kartą debetową Mastercard (także w ramach Google Pay czy Apple Pay) na kwotę co najmniej 500 zł (miesięcznie).
 • Premia 200 zł.
 • W każdym z kolejnych 3 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta:
  • zasilać konto kwotą co najmniej 1.000 zł z tyt. wynagrodzenia czy świadczeń pokrewnych w przypadku gdy w momencie otwarcia konta skończyliśmy 26 lat.
  • Dowolną kwotą w przypadku gdy w momencie otwarcia konta nie skończyliśmy 26 lat.
 • Premia 200 zł.

Aby otrzymać pełną premię należy zapewnić przelew wynagrodzenia (lub renty, emerytury czy stypendium). Nie liczą się w tym przypadku przelewy od osób fizycznych. Premie na konto będą wpływać po spełnieniu warunków do następnego miesiąca, następującego po miesiącu otwarcia konta. Należy pamiętać, że liczą się płatność BLIK ale tylko zbliżeniowo (BLIK-C). Niejako dodatkowo można założyć konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 6% do kwoty 100.000 zł na 90 dni dla nowych środków. Warunek to wykonywanie 5 transakcji bezgotówkowych kartą w miesiącu, inaczej oprocentowanie wyniesie 2,50%.

600 zł za konto w Banku Millennium


Dodatkowo można otrzymać do 200 zł na eKarcie podarunkowej goodie za otwarcie Konta 360° Junior dziecku (w wieku 0-17 lat), które wcześniej takiego konta nie posiadało. Dla dziecka do 7 roku życia wystarczy zasilenie kwotą 200 zł, dla starszych trzeba wykonać jeszcze 3 transakcje – szczegóły na stronie promocji tutaj. Za zasilenia i/lub transakcje dostaje się 150 zł, za złożenie wniosku o 300+ 50 zł. Dodatkowo pierwsze 900 osób otrzyma kupon do empiku na 80 zł. Na założenie konta i spełnienie powyższych warunków jest czas do 31.10.2024 r.


Dodatkowo można otrzymać 300 zł z nową promocją z kartą kredytową, tym razem Visa w Banku Millennium z premią 300 zł do Biedronki. Aby skorzystać z akcji należy od 01.01.2021 r. nie posiadać w Banku Millennium karty kredytowej, w tym czasie karta taka nie mogła być w trakcie likwidacji (rezygnacji). Bieżąca akcja trwa do 30.09.2024 r.

Aby otrzymać 300 zł za kartę kredytową w Banku Millennium należy:
 • Złożyć wniosek kredytowy o wydanie karty kredytowej Millennium Visa Impresja lub Millennium Visa Gold z limitem kredytowym wynoszącym minimum 3.000 zł, poprzez bankowość elektroniczną lub aplikację mobilną.
 • Wyrazić zgody marketingowe i handlowe.
 • Podpisać umowę o kartę kredytową za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (lub w placówce jeżeli będzie taka konieczność).
 • Do końca kolejnego miesiąca, następującego po miesiącu podpisania umowy zalogować się do aplikacji mobilnej lub/i do bankowości internetowej.
 • Do końca następnego miesiąca, następującego po miesiącu złożenia wniosku o kartę wykonać transakcje bezgotówkowe w kwocie co najmniej 1.000 zł. Nagroda e-kod o wartości 100 zł.
 • W trzech kolejnych miesiącach wykonać transakcje po co najmniej 1.000 zł miesięcznie kartą. Nagroda e-kod o wartości 200 zł.

Nagrody to e-kody do sieci sklepów Biedronka. Zostaną one wysłane do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków ich otrzymania na podany numer telefonu w formie sms. Liczba promocyjnych wniosków na kartę kredytową w promocji to 20.000 sztuk i na 100% nie zostanie wyczerpana. Dodatkowo po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu karta kredytowa stacje się bezpłatna. Standardowa opłata to 7,99 zł miesięcznie niepobierana po wykonaniu 5 transakcji w miesiącu. Tak naprawdę można otrzymać premię całkowicie bez kosztów własnych przy spłacie w terminie całego powstałego zadłużenia. Dodatkowo można otrzymać 5% zwrotu płatności w wybranych sklepach, do 50 zł miesięcznie. Akcja się zaraz kończy ale jest notorycznie odnawiana.

600 zł za konto w Banku Millennium


Konto Millennium 360º zawierane jest całkowicie online – albo poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku albo za pomocą tzw. selfie – należy wniosek składać z telefonu lub tabletu i zweryfikować tożsamość zdjęciem online dowodu i twarzy. W regulaminie nie widzę już obowiązku udania się do placówki Banku Millennium i złożyć wzór podpisu.  Konto Millennium 360º staje się bezpłatne po wykonaniu pięciu transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK. Inaczej zostanie naliczona opłata 11 zł. Dla osób w wieku 18-26 lat wystarczy jedna taka transakcja. Wszystkich zainteresowanych premią do 600 zł za konto w Banku Millennium oraz szansą na pozostałe premie za konto w Banku Millennium zapraszam tutaj:

600 zł za konto w Banku Millennium


Prowadzenie Konta Millennium 360º jest bezpłatne. Także karta do konta jest bezpłatna po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK.  Po spełnieniu tego warunku bezpłatne stają się także wypłaty ze wszystkich bankomatów. Niespełnienie jednak tego warunku powoduje naliczenie opłaty za kartę debetową w wysokości 11 zł oraz naliczenie opłat za wypłaty w bankomatach innych niż bankomaty Banku Millennium (5 zł od wypłaty, 1 zł w przypadku wypłat z bankomatów Santandera i Planet Cash). Należy pamiętać o tych specyficznych warunkach.


Regulamin promocji Możesz zyskać 600 zł w letniej promocji konta.

Regulamin promocji Wprowadź dziecko w świat finansów z Kontem 360 Junior.

REGULAMIN PROMOCJI „ODBIERZ DO 300 ZŁ NA ZAKUPY W BIEDRONCE Z KARTĄKREDYTOWĄ VISA”


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Aktualne promocje bankowe>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.