O MNIE & KONTAKT

Witam wszystkich, którzy tutaj tu dotarli. Strona przez ponad 4 miesiąca „była anonimowa”. Przyszła pora to zmienić.

Kilka słów o mnie

Nazywam się Mirosław Zalewski i jestem byłym już bankowcem z ponad 6-letnim stażem. W bankowości pracowałem głównie jako „doradca klienta”. W swoje karierze „sprzedawałem” klientom indywidualnym praktycznie wszystkie produkty oprócz kredytów hipotecznych. Dlatego też znam od podszewki wszystkie produkty, procedury i przepisy bankowe. W banku obecnie nie pracuję, ale bankowość mocno mnie interesuje, a tą stronę traktuję jako hobby, które przynosi mi wiele satysfakcji. Cierpię na chroniczny brak czasu ale póki co radzę sobie w miarę dobrze.

Moje poglądy

Nie ma co ukrywać – nie jestem obiektywny. Moje poglądy w kwestii oszczędzania są dosyć konserwatywne i zdecydowane, co w niektórych miejscach dało się już zauważyć. Nie preferuję ryzykownych inwestycji i funduszy jako formy oszczędzania, bo nie akceptuję strat. Jednocześnie wyznaje, że każdy jest kowalem swojego losu, odpowiada za swoje czyny i samodzielne podejmuje decyzje. A jak ich nie podejmuje samodzielne to powinien mieć pretensje jedynie do samego siebie.

O stronie

Strona jest o bezpiecznych formach oszczędzania, czyli o lokatach i kontach oszczędnościowych, bezpieczniejszych produktach strukturyzowanych. Czasami opisuję też promocje związane z kontami osobistymi, na których można zarobić dodatkowe pieniądze. Sam z tych promocji w miarę możliwości korzystam. Na stronie pojawiają się też czasami inne tematy związane luźno z oszczędzaniem, moje przygody z bankami i promocjami. Strona także będzie promowała Honorowe Krwiodawstwo, jako jedna z form oszczędzania, o czym już niedługo. Nie opisuję ofert SKOK-ów – bo nie mam do nich zaufania, ani ofert Banków Spółdzielczych – bo staram się aby opisana przeze mnie oferta była dostępna dla każdego. Zdaję sobie z wszystkich niedociągnięć strony i staram się nad nimi systematycznie pracować.

Zainteresowani moją twórczością mogą mnie także znaleźć na stronie www.otwieramkonto.pl, którego autora wspieram nieustannie dobrą radą, a czasami nawet się udzielam w miarę moich możliwości czasowych.

Kontakt

Wszystkich zainteresowanych kontaktem z moją osobą proszę o wysłanie wiadomości na mój adres e-mail: prosteoszczedzanie@gmail.com. Zapraszam także na moją stronę na facebook-u: http://www.facebook.com/bezpieczneoszczedzanie.

Postaram się odpowiedzieć na wszystkie wysłane do mnie pytania. Przyjmuję też wszystkie sugestie, skargi i zażalenia, oczywiście w rozsądnej ilości. Zapraszam do kontaktu.