600 zł za kartę kredytową w Citibanku

Witam. Ostatnio opisywałem rewelacyjną akcję promocyjnego konta osobistego w Citibanku z premią 700 zł. Szczegóły tutaj. Citibank znany jest także z premiowania nowych posiadaczy kont osobistych. Obecnie można otrzymać 900 zł w punktach Bezcenne Chwile lub telefon Samsung Galaxy A15 – szczegóły na bieżącą pod tagiem Citibank. Trwa także II edycja promocji Prosta oferta z Kartą Kredytową Citibank dzięki której można otrzymać 600 zł za kartę kredytową w Citibanku ale za spełnienie o wiele prostszych, jak nie banalnych warunków i niejako w gotówce. Czy raczej jako zasilenie na kartę kredytową. Ta akcja trwa do 13.08.2024 r. Nie ma limitu wniosków.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji Citibank. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Z nowej promocji karty kredytowej mogą skorzystać nowe osoby, które od 01.04.2023 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety mnie jako byłego posiadaczy karty kredytowej Citibank od razu odrzuca. Z komentarzy na internecie wynika, że nie tylko mnie. I tutaj ciekawostka bo złożyłem sam wniosek w jedne z poprzednich akcji – już Pani do mnie dzwoniła i potwierdzała już witałem się z nagrodą ale poprawiła moje imię – L na Ł i dostałem sms-a z decyzją negatywną.

Aby otrzymać do 600 zł za kartę kredytową Citibanku należy:
  • Złożyć wniosek o kartę kredytową na specjalnej stronie promocji. Obecnie wyjątkowo można też to zrobić w oddziale Citibanku.
  • Dołączyć do wniosku dokumentu dochodowego (np. wyciąg z rachunku lub paski z wypłaty za ostatnie 3 miesiące) lub zrobić to w przeciągu 10 dni roboczych (strona tutaj).
  • Zawrzeć umowę na podstawie złożonego wniosku oraz w aplikacji mobilnej aktywować kartę.
  • W pierwszym, drugim, trzecim, czwarty, piątym i szóstym miesiącu, następującym po miesiącu zawarcia umowy wykonywać po co najmniej 1 transakcji bezgotówkowej. Nagroda 5 zł za każdą transakcję, maksymalnie po 100 zł przez 6 miesięcy.
  • Dodatkowa nagroda – bezwarunkowe zwolnienie przez 12 miesięcy z opłaty z karty kredytowej.

<<<Strona promocji 600 zł za kartę kredytową Citibanku>>>

600 zł za kartę kredytową w Citibanku

Warunki są bardzo łatwe do spełnienia. Wystarczy wykonywać po 20 transakcji w miesiącu na dowolną kwotę aby otrzymać 100 zł. Mogą być to nawet 20 x po kilkanaście czy kilkadziesiąt groszy. O spełnieniu warunków i przyznaniu nagrody uczestnicy promocji zostaną powiadomieni w bankowości internetowej do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji a 100 zł zostanie zaksięgowane na karcie kredytowej w ciągu kolejnych 30 dni. I właściwie to wszystko – promocja jest łatwa, prosta i przyjemna. Co ciekawe jak się chce zrezygnować z karty to Citibank potrafi zaoferować jakiś bonus za wycofanie wypowiedzenia – partnerka drugi raz w ostatnich 12 miesiącach dostanie 100 zł za wydanie kwoty 1.000 zł.


Dodatkowo w ramach promocji opłata za wydanie i obsługę karty przez cały rok będzie wynosiła 0 zł. standardowo 12 zł, niepobierane w przypadku wydania 1.000 zł). Takie ułatwienie obowiązuje przez 12 kolejnych miesięcy ponieważ nowa karta kredytowa Citi Simplicity nie jest bezwarunkowo bezpłatna. Do czasu otrzymania premii kartę należy oczywiście posiadać, ale później nie ma takiego obowiązku i można przemyśleć współpracę z Citibankiem. Wszystkich zainteresowanych premią do 600 zł za za kartę kredytową Citibanku zapraszam tutaj:

600 zł za kartę kredytową w Citibanku


Regulamin oferty Prosta oferta z Kartą Kredytową Citibank – edycja II.


Citibank informuje, iż Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla karty kredytowej wynosi 23,15% ale zadłużenie można spłacić w całości i żadnego oprocentowanie wtedy nie będzie. Należy uważać na warunkową opłatę miesięczną (12 zł). Dodatkowo należy uważać na inne dodatkowe opłaty lepiej nie aktywować dodatkowych opcji. Należy także uważać na nową opłatę – 20 zł w przypadku wystąpienia nadpłaty na rachunku karty kredytowej w kwocie co najmniej 200 zł.  Bezpłatne za to są powiadomienia sms o transakcjach.

*Uwaga – do transakcji bezgotówkowych nie liczą się transakcje na pocztach czy zasilenia wirtualnych portfeli typu Revolut – za to jest dodatkowo od pewnego czasu spora opłata.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.