600 zł za konto w Nest Banku

Witam. Do grona banków, które próbują przekonać nowych czy powracających klientów powoli dołącza Nest Bank. Jeszcze niedawno obowiązywała co prawda promocja konta osobistego, ale z głupimi warunkami ulokowania bardzo dużego depozytu w euro. Obecnie jednak pojawiła się inna sensowna akcja dzięki której można otrzymać do 600 zł za konto w Nest Banku za zakupy w Biedronce i Lidlu. I to nie pomyłka bo nagrodą jest zwrot do 10% wartości zakupów w sklepach sieci Biedronka oraz Lidl. Do tego można skorzystać z wysoko oprocentowanego konta oszczędnościowego oraz lokaty powitalnej. Nowa promocja Nest Banku trwa do 30.09.2024 r. lub do wyczerpania puli 5.000 sztuk promocyjnych wniosków.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji Nest Bank. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Z akcji mogą skorzystać osoby, które od 01.01.2022 r. nie posiadają i nie posiadały w Nest Banku konta osobistego. Konto można założyć podczas videorozmowy z konsultantem (z komputera w godzinach od 10-tej do 18-tej) oraz przez przelew weryfikacji czy też finalizując umowę podczas pobytu w placówce Nest Bank.

Aby otrzymać do 600 zł za konto w Nest Banku należy:
  • Złożyć wniosek o Nest Konto przez specjalną stronę promocji i podpisać umowę w ciągu 14 dni od daty złożenia wniosku.
  • Wyrazić zgody marketingowe.
  • Zapewnić wpływy na Nest Konto o wartości co najmniej 2.000 zł miesięcznie i wykonywać co najmniej 15 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK (w tym jedna transakcja kartą w Biedronce czy Lidlu). Nagroda 5% zwrot wartości w sklepach Biedronki i Lidla przez 6 miesięcy, nie więcej niż 60 zł miesięcznie.
  • Lub:
  • Zapewnić wpływy wynagrodzenia na Nest Konto o wartości co najmniej 2.000 zł miesięcznie i wykonywać co najmniej 15 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK (w tym jedna transakcja kartą w Biedronce czy Lidlu). Nagroda 10% zwrot wartości w sklepach Biedronki i Lidla przez 6 miesięcy, nie więcej niż 100 zł miesięcznie.

<<<Strona promocji 600 zł za konto w Nest Banku>>>

600 zł za konto w Nest Banku

Nagroda to tzw. premia za płatności kartą czy BLIKem. Zwroty naliczać się będą od następnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta. Będą one księgowane na koncie do końca następnego miesiąca, po miesiący wykonania promocyjnych transakcji. Wysokość premii uzależniona jest od tego, czy będziemy robić zwykłe zasilenia konta czy przelewy wynagrodzenia (czy emerytury, stypendium, świadczenia 800+). Wiadomo, że lepiej skierować na konto swoje wynagrodzenie. Liczą się tak naprawdę do zwrotu transakcje w Lidlu czy Biedronce. Aby otrzymać maksymalną premię należy wydawać 600 zł miesięcznie co nie jest do końca jakoś trudne o ile zakupy robimy tylko w tych sklepach.


Dodatkowo Ci, który nie mieli wcześniej mogą założyć Lokatę Witaj do 25.000 zł na 3 czy 6 miesięcy z oprocentowaniem odpowiednie 5,25% i 7,10%. W przypadku drugiej opcji należy także przelewać swoje wynagrodzenie. Lepiej wygląda Nest Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 7,10% przez okres 90 dni do kwoty 100.000 zł. Pozostałe (standardowe) oprocentowanie na tym koncie to 2,50%.


Same Nest Konto jest bezwarunkowo bezpłatne. Nie ma opłat za prowadzenie czy opłat za kartę – nie trzeba spełniać jakichś dodatkowych warunków. Jedyny haczyk to bezpłatne wypłaty z bankomatów Euronetu. Wypłaty z pozostałych bankomatów to opłata 6zł. Ale ja np. wypłacam gotówkę z bankomatów sporadycznie i ostatnio tylko BLIKem w ramach konta w PKO BP. Wszystkich zainteresowanych premią do 600 zł za konto w Nest Banku zapraszam tutaj:

600 zł za konto w Nest Banku


Regulamin promocji Otwórz Nest Konto i zgarnij zwrot za zakupy w Biedronce i Lidlu.

600 zł za konto w Nest Banku


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.