500 zł za konto w Banku Millennium

Witam. Bank Millennium to kolejny bank, który w lutym odnowił swoją promocję konta osobistego. Z reguły przerwa w tym banku pomiędzy kolejnymi akcjami tydzień ale nie tym razem. Aktualnie obowiązuje akcja 500 zł w nowym kontem w nowym roku dzięki której można otrzymać w gotówce do 500 zł za konto w Banku Millennium. Warunkiem otrzymania premii jest przelewanie na konto w Banku Millennium swojego wynagrodzenia czy emerytury. Dodatkowo można otrzymać 300 zł za kartę kredytową, 200 zł za konto dla dziecka oraz stawkę 6,25% na koncie oszczędnościowym na 3 miesiące. Nowa promocja trwa do 04.04.2024 r. lub do wyczerpania puli 10.000 sztuk promocyjnych wniosków.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji Bank Millennium. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Z akcji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta w Banku Millennium od 01.01.2020 r. Nie posiadając relacji z Bankiem Millennium należy złożyć wniosek przez stronę internetową. Posiadając relację (tj. mając już jakiś produkt) z Bankiem Millennium należy wybrać opcję zawarcia umowy online, potwierdzając swoją tożsamość logowaniem do innego banku lub zawrzeć umowę przez bankowość internetową czy mobilną. Uwaga – jak chciałem zrezygnować z konta w Banku Millennium otrzymałem ofertę za wycofanie wypowiedzenia wartą 360 zł.

Aby otrzymać 500 zł za konto w Banku Millennium należy:
 • Do 04.04.2024 r. złożyć wniosek oraz zawrzeć umowę o Millennium 360º  wraz z kartą debetową za pośrednictwem specjalnej strony promocji.
 • Wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne, telefon oraz produktów usług firm współpracujących.
 • Wyrazić zgodę na świadczenie przez Millennium Goodie sp. z o.o we współpracy z Bankiem Millennium S.A. usługi „Zwroty za zakupy” na warunkach określonych w Regulaminie korzystania z Platformy goodie.pl przez użytkowników”.
 • W ciągu 14 dni od daty otwarcia konta zasilić je kwotą co najmniej 1.000 zł.
 • Do końca kolejnego miesiąca, po miesiącu otwarcia konta:
  • co najmniej 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej.
  • co najmniej 5 razy zapłacić kartą debetową lub BLIKem na łączną sumę co najmniej 360 zł.
 • Premia 200 zł.
 • W każdym 3 kolejnych miesięcy, począwszy od drugiego pełnego miesiąca od otwarcia konta:
  • co najmniej 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej.
  • co najmniej 5 razy zapłacić kartą debetową lub BLIKem na łączną sumę co najmniej 360 zł.
  • zasilać konto kwotą co najmniej 1.000 zł.
  • Premia 100 zł.
 • W przypadku zasilenia konta kwotą wynagrodzenia jednorazowo co najmniej 1.000 zł – druga premia wyniesienie 300 zł zamiast 100 zł.
 • w przypadku otwarcia konta online za pomocą logowania z innego banku lub na selfie do końca czerwca, lipca lub sierpnia 2024 r. złożenie wzoru podpisu w placówce Banku Millennium i okazanie dowodu osobistego (dla kont otwartych odpowiednio w lutym, marcu i kwietniu 2024 r.).

Aby otrzymać pełną premię należy zapewnić przelew wynagrodzenia (lub renty, emerytury czy stypendium). Nie liczą się w tym przypadku przelewy od osób fizycznych. Premie na konto będą wpływać po spełnieniu warunków do końca kwietnia, maja czy czerwca (oraz odpowiednio lipca, sierpnia i września) w zależności kiedy otworzymy konto. Ważne aby w przypadku zakładania konta za pomocą tzw. selfie trzeba udać się do placówki i złożyć wzór podpisu. Niejako dodatkowo można założyć konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 6,25% do kwoty 100.000 zł na 91 dni dla nowych środków. Warunek to wykonywanie 5 transakcji bezgotówkowych kartą w miesiącu, inaczej oprocentowanie wyniesie 3%.

500 zł za konto w Banku Millennium


Dodatkowo można otrzymać 200 zł na eKarcie podarunkowej goodie za otwarcie Konta 360° Junior dziecku (w wieku 0-17 lat), które wcześniej takiego konta nie posiadało. Dla dziecka do 7 roku życia wystarczy do 31.05.2024 r. zasilić otwarte konto kwotą co najmniej 50 zł, dla starszego dziecka należy wyrazić zgody marketingowe, pobrać i zainstalować dla dziecka aplikację mobilną i wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub telefonem lub BLIKem do 31.05.2024 r.. Za to jest nagroda 100 zł na eKarcie podarunkowej goodie. Nagroda zostanie przesłana do 30.06.2024 r. w postaci sms-a i będzie 60 dni na wprowadzenie jej do aplikacji Goodie. Wtedy mamy 12 miesięcy na wydanie środków z karty. Nagroda zostanie podwyższona do 200 zł gdy złożymy przez Bank Millennium wniosek o świadczenie 800+ dla dziecka na nowy okres. Jeżeli wcześniej złożyliśmy taki wniosek to zalicza się do promocji. Akcja trwa do 25.04.2024 r.


Dodatkowo można otrzymać 300 zł z nową promocją z kartą kredytową Mastercard Banku Millennium z premią 300 zł do Biedronki – szczegóły tutaj.


Konto Millennium 360º zawierane jest całkowicie online – albo poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku albo za pomocą tzw. selfie – należy wniosek składać z telefonu lub tabletu i zweryfikować tożsamość zdjęciem online dowodu i twarzy. Uwaga – w takim przypadku trzeba udać się do placówki Banku Millennium i złożyć wzór podpisu.  Konto Millennium 360º staje się bezpłatne po wykonaniu pięciu transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK. Inaczej zostanie naliczona opłata 11 zł. Dla osób w wieku 18-26 lat wystarczy jedna taka transakcja. Wszystkich zainteresowanych premią do 500 zł oraz szansą na pozostałe premie za konto w Banku Millennium zapraszam tutaj:

500 zł za konto w Banku Millennium


Prowadzenie Konta Millennium 360º jest bezpłatne. Także karta do konta jest bezpłatna po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK.  Po spełnieniu tego warunku bezpłatne stają się także wypłaty ze wszystkich bankomatów. Niespełnienie jednak tego warunku powoduje naliczenie opłaty za kartę debetową w wysokości 11 zł oraz naliczenie opłat za wypłaty w bankomatach innych niż bankomaty Banku Millennium (5 zł od wypłaty, 1 zł w przypadku wypłat z bankomatów Santandera i Planet Cash). Należy pamiętać o tych specyficznych warunkach.


Regulamin promocji 500 zł w nowym kontem w nowym roku.

Regulamin Promocji Więcej frajdy z Kontem 360° Junior.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Aktualne promocje bankowe>>>

500 zł za konto w Banku Millennium

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.