300 zł za kartę kredytową w Banku Millennium

Witam. Kolejnym bankiem, w którym praktycznie na stałe trwa promocja karty kredytowej jest Bank Millennium. Obecnie trwa promocja 300 zł do Biedronki z kartą kredytową Mastercard dzięki której można otrzymać tytułowe 300 zł do Biedronki za kartę kredytową w Banku Millennium. Promocja jest skierowana do dotychczasowych klientów Banku Millennium ponieważ o kartę w promocji można zawnioskować jedynie w aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej. A do końca miesiąca można otrzymać 500 zł za konto w Banku Millennium – szczegóły tutaj. Nowa akcja promocyjna trwa do 31.03.2024 r. i jest cyklicznie na różnych warunkach odnawiana.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji Bank Millennium. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Aby skorzystać z akcji należy od 01.01.2021 r. nie posiadać w Banku Millennium karty kredytowej, w tym czasie karta taka nie mogła być w trakcie likwidacji (rezygnacji).

Aby otrzymać 300 zł za kartę kredytową w Banku Millennium należy:
  • Złożyć wniosek kredytowy o wydanie karty kredytowej Millennium Mastercard Impresja lub Millennium Mastercard Gold lub Millennium Mastercard WWF z limitem kredytowym wynoszącym minimum 3.000 zł, poprzez bankowość elektroniczną lub aplikację mobilną.
  • Wyrazić zgody marketingowe i handlowe.
  • Podpisać umowę o kartę kredytową za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (lub w placówce jeżeli będzie taka konieczność).
  • Do końca kolejnego miesiąca, następującego po miesiącu podpisania umowy zalogować się do aplikacji mobilnej lub/i do bankowości internetowej.
  • Do końca następnego miesiąca, następującego po miesiącu złożenia wniosku o kartę wykonać co najmniej 5 transakcji kartą. Nagroda e-kod o wartości 100 zł.
  • W dwóch kolejnych miesiącach wykonać transakcje po 800 zł miesięcznie kartą. Nagroda e-kod o wartości 200 zł.

300 zł za kartę kredytową w Banku Millennium

Nagrody to e-kody do sieci sklepów Biedronka. Zostaną one wysłane do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków ich otrzymania na podany numer telefonu w formie sms. Liczba promocyjnych wniosków na kartę kredytową w promocji to 20.000 sztuk i na 100% nie zostanie wyczerpana. Dodatkowo po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu karta kredytowa stacje się bezpłatna. Standardowa opłata to 7,99 zł miesięcznie niepobierana po wykonaniu 5 transakcji w miesiącu. Tak naprawdę można otrzymać premię całkowicie bez kosztów własnych przy spłacie w terminie całego powstałego zadłużenia. Dodatkowo można otrzymać 5% zwrotu płatności w wybranych sklepach, do 50 zł miesięcznie. Więcej na stronie promocji tutaj:

300 zł za kartę kredytową w Banku Millennium


Regulamin promocji 300 zł do Biedronki z kartą kredytową Mastercard.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Aktualne promocje bankowe>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.