500 zł za konto w Banku Millennium

Witam. Kolejnym bankiem, który przedłużył swoją promocję na konto osobiste jest Bank Millennium. Tym razem nie kazał czekać na nową edycję tygodnia tylko od razu wczoraj wystartowała nowa akcja pt. 500 zł w zimowej promocji konta Millennium 360°. Standardowo można otrzymać 500 zł za konto w Banku Millennium ale warunek uzyskania całej premii jest skierowanie na nowe konto swojego wynagrodzenia. Do tego trwa akcja promocyjna, w ramach której można otrzymać 300 zł za kartę kredytową, 100 zł za konto dla dziecka i konto oszczędnościowe na 6,50%. Nowa promocja trwa do 31.01.2024 r. lub do wyczerpania puli 12.000 sztuk promocyjnych wniosków.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji Bank Millennium. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Z akcji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta w Banku Millennium od 01.01.2020 r. Nie posiadając relacji z Bankiem Millennium należy złożyć wniosek przez stronę internetową. Posiadając relację (tj. mając już jakiś produkt) z Bankiem Millennium należy wybrać opcję zawarcia umowy online, potwierdzając swoją tożsamość logowaniem do innego banku lub zawrzeć umowę przez bankowość internetową czy mobilną. Uwaga – jak chciałem zrezygnować z konta w Banku Millennium otrzymałem ofertę za wycofanie wypowiedzenia wartą 360 zł.

Aby otrzymać 500 zł za konto w Banku Millennium należy:
 • Do 31.01.2024 r. złożyć wniosek oraz zawrzeć umowę o Millennium 360º  wraz z kartą debetową za pośrednictwem specjalnej strony promocji.
 • Wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne, telefon oraz produktów usług firm współpracujących.
 • Wyrazić zgodę na świadczenie przez Millennium Goodie sp. z o.o we współpracy z Bankiem Millennium S.A. usługi „Zwroty za zakupy” na warunkach określonych w Regulaminie korzystania z Platformy goodie.pl przez użytkowników”.
 • W ciągu 14 dni od daty otwarcia konta zasilić je kwotą co najmniej 1.000 zł.
 • Do końca kolejnego miesiąca, po miesiącu otwarcia konta:
  • co najmniej 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej.
  • co najmniej 5 razy zapłacić kartą debetową lub BLIKem na łączną sumę co najmniej 360 zł.
 • Premia 100 zł.
 • W każdym 3 kolejnych miesięcy, począwszy od drugiego pełnego miesiąca od otwarcia konta:
  • co najmniej 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej.
  • co najmniej 5 razy zapłacić kartą debetową lub BLIKem na łączną sumę co najmniej 360 zł.
  • zasilać konto kwotą co najmniej 1.000 zł.
  • Premia 200 zł.
  • W przypadku zasilenia konta kwotą wynagrodzenia jednorazowo co najmniej 1.000 zł – premia 400 zł.
  • w przypadku otwarcia konta online za pomocą logowania z innego banku lub na selfie do końca kwietnia lub maja 2024 r. złożenie wzoru podpisu w placówce Banku Millennium i okazanie dowodu osobistego (dla kont otwartych odpowiednio w grudniu 2023 r. i styczniu 2024 r.).

Aby otrzymać pełną premię należy zapewnić przelew wynagrodzenia (lub renty, emerytury czy stypendium). Nie liczą się w tym przypadku przelewy od osób fizycznych. Premie na konto będą wpływać po spełnieniu warunków do końca lutego i maja lub do końca marca i czerwca w zależności kiedy otworzymy konto. Ważne aby w przypadku zakładania konta za pomocą tzw. selfie trzeba udać się do placówki i złożyć wzór podpisu. Niejako dodatkowo można założyć konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 6,50% do kwoty 100.000 zł na 90 dni dla nowych środków. Warunek to wykonywanie 5 transakcji bezgotówkowych kartą w miesiącu, inaczej oprocentowanie wyniesie 3%.

500 zł za konto w Banku Millennium


Dodatkowo można otrzymać 100 zł na eKarcie podarunkowej goodie za otwarcie Konta 360° Junior dziecku (w wieku 0-17 lat), które wcześniej takiego konta nie posiadało. Dla dziecka do 7 roku życia wystarczy do 30 czerwca zasilić otwarte konto kwotą co najmniej 150 zł, dla starszego dziecka należy wyrazić zgody marketingowe, pobrać i zainstalować dla dziecka aplikację mobilną i wykonać co najmniej 3 transakcji bezgotówkowych kartą lub telefonem lub BLIKem do 29.02.2024 r.. Za to jest nagroda 100 zł na eKarcie podarunkowej goodie. Nagroda zostanie przesłana do 31.03.2024 r. w postaci sms-a. Akcja trwa do 31.01.2024 r.


Kolejna cykliczna promocja to promocja karty kredytowej Banku Millennium z nagrodą 300 zł na zakupy na Allegro w aplikacji zakupowej Goodie. Należy do 31.12.2023 r. złożyć w aplikacji mobilnej albo w bankowości internetowej wniosek o kartę kredytową Visa Impresa, wyrazić zgody marketingowej i handlowe, w każdym z kolejnych trzech miesięcy wykonywać transakcje bezgotówkowe o wartości co najmniej 800 zł. E-karta podarunkowa w aplikacji Goodie zostanie przekazana do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków promocji w formie sms-a na podany numer kontaktowy telefonu. Otrzymany kod należy aktywować w ciągu 60 dni a e-karta będzie ważna przez 12 miesięcy. Dodatkowo przez kolejne 12 miesięcy po wykonaniu jednej transakcji kartą staje się ona bezpłatna. Standardowa opłata to 7,99 zł niepobierana w przypadku wykonania 5 transakcji w miesiącu. Dla potrzeb akcji nie można posiadać karty kredytowej w Banku Millennium od 01.01.2021 r.

Pojawiła się nowa akcja promocji z kartą kredytową Mastercard Banku Millennium z premią 300 zł do Biedronki – szczegóły tutaj.


Konto Millennium 360º zawierane jest całkowicie online – albo poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku albo za pomocą tzw. selfie – należy wniosek składać z telefonu lub tabletu i zweryfikować tożsamość zdjęciem online dowodu i twarzy. Uwaga – w takim przypadku trzeba udać się do placówki Banku Millennium i złożyć wzór podpisu.  Konto Millennium 360º staje się bezpłatne po wykonaniu pięciu transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK. Inaczej zostanie naliczona opłata 11 zł. Dla osób w wieku 18-26 lat wystarczy jedna taka transakcja. Wszystkich zainteresowanych premią do 500 zł oraz szansą na pozostałe premie za konto w Banku Millennium zapraszam tutaj:

500 zł za konto w Banku Millennium


Prowadzenie Konta Millennium 360º jest bezpłatne. Także karta do konta jest bezpłatna po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK.  Po spełnieniu tego warunku bezpłatne stają się także wypłaty ze wszystkich bankomatów. Niespełnienie jednak tego warunku powoduje naliczenie opłaty za kartę debetową w wysokości 11 zł oraz naliczenie opłat za wypłaty w bankomatach innych niż bankomaty Banku Millennium (5 zł od wypłaty, 1 zł w przypadku wypłat z bankomatów Santandera i Planet Cash). Należy pamiętać o tych specyficznych warunkach.


Regulamin promocji 500 zł w zimowej promocji Konta Millennium 360º.

REGULAMIN PROMOCJI Jesień z kartą kredytową VISA.

Regulamin Promocji Wybierz Konto 360° Junior i zyskaj 100 zł”.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Aktualne promocje bankowe>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.