600 zł za konto w Santanderze

Witam. Kolejnym bankiem, który odnawia (co miesiąc) swoją promocję konta osobistego jest niezmiennie Santander. W grudniu wystartowała akcja Zyskaj do 500 zł z kontem dzięki której po połączeniu promocji z polecaniem kont można otrzymać łącznie do 600 zł za konto w Santanderze. Przy czym 500 zł jest w gotówce na konto a 100 zł w bonach w ramach programu poleceń. Warunki nie są trudne do spełnienia a sama akcja trwa tym razem dwa miesiące, tj. do 31.01.2024 r.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji Santander. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 01.01.2020 r. nie były posiadaczami lub współposiadaczami oszczędnościowo-rozliczeniowego (osobistego) rachunku płatniczego w Santanderze. To wydłużony o jeden rok okres karencji w porównaniu do dwóch ostatnich miesięcy ale dobrze, że nie ma już ograniczenia dla byłych łowców bankowych wisienek od 2019 roku.

Do 600 zł za konto w Santanderze – warunki promocji:
 • Do 31.01.2024 r. złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę z kartą debetową z dostępem do bankowości elektronicznej i mobilnej.
 • Do 10 stycznia lub 10 lutego r. zawarcie umowy z Santanderem na podstawie złożonego wniosku (odpowiednio dla wniosków zawieranych w grudniu i styczniu).
 • Wyrażenie zgód marketingowych i handlowych oraz na elektroniczne kanały kontaktu (EKK).
 • Podanie aktualnego telefonu do kontaktu i adres e-mail.
 • Dla wniosków składanych w grudniu 2023 r. w miesiącu styczniu i lutym 2024 r. (w każdym z dwóch miesięcy):
  • Wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub BLIKem na kwotę co najmniej 300 zł (miesięcznie).
  • Nagroda 150 zł premii.
 • Dla wniosków składanych w styczniu 2024 r. w miesiącu lutym i marcu 2024 r. (w każdym z dwóch miesięcy):
  • Wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub BLIKem na kwotę co najmniej 300 zł (miesięcznie).
  • Nagroda 150 zł premii.
 • Dla wniosków składanych w grudniu 2023 r. w miesiącu marcu i kwietniu 2024 r. (w każdym z dwóch miesięcy):
  • Zalogowanie się do aplikacji Santander mobile zainstalowanej na urządzeniu mobilnym (miesięcznie).
  • Wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę co najmniej 300 zł (miesięcznie).
  • Otrzymanie wpływów w wysokości minimum 1.000 zł (osoby do 26 roku życia zwolnione z tego warunku)(miesięcznie).
  • Nagroda 150 zł premii.
 • Dla wniosków składanych w styczniu 2024 r. w miesiącu kwietniu i maju 2024 r. (w każdym z dwóch miesięcy):
  • Zalogowanie się do aplikacji Santander mobile zainstalowanej na urządzeniu mobilnym (miesięcznie).
  • Wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę co najmniej 300 zł (miesięcznie).
  • Otrzymanie wpływów w wysokości minimum 1.000 zł (osoby do 26 roku życia zwolnione z tego warunku)(miesięcznie).
  • Nagroda 150 zł premii.
 • W każdym z miesięcy: styczniu, lutym, marcu i kwietniu 2024 r. lub odpowiednio lutym, marcu, kwietniu i maju – wykonanie po minimum 10 transakcji miesięcznie kartą lub BLIKem (odpowiednio dla wniosków zawieranych w grudniu i styczniu). Nagroda 200 zł premii.
 • Otwarcie konta z odpowiednim kodem polecenia. Nagroda 100 zł premii w postaci bonów.

<<<Strony promocji do 600 zł za konto w Santanderze>>>

600 zł za konto w Santanderze

Tym razem promocja została rozciągnięta na dwa miesiące i w zasadach zrobił się pewien misz masz. Warunki otrzymania premii należy spełniać generalnie od następnego miesiąca, po miesiącu złożenia wniosku. W uproszczeniu premie w wysokości 150 zł, 150 zł i 200 zł zostaną wypłacone na otwarte konto do końca miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków ich otrzymania, tj. do końca lutego i kwietnia 2024 r. Należy mieć w tym czasie aktywne konto i kartę oraz nie wycofywać zgód na przetwarzenia danych marketingowych i handlowych.


Aby otrzymać premię za polecenie należy w ciągu 30 dni od otwarcia konta zarejestrować się w programie poleceń podając kod polecenia od obecnego klienta (np. od rodziny lub znajomego lub mój ED22SW), wyrazić odpowiednie zgody oraz do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł. Po otwarciu konta można się samemu polecać konta. Należy oczywiście mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe. Nagrody dla polecającego i dla poleconego to (do wyboru) karta podarunkowa o wartości 100 zł do Biedronki, Decathlonu, RTV EURO AGD, Zaladno czy 4 bilety do kina Helios czy Cinema City. Nagroda będzie dostępna w ciągu 5 dni od daty spełnienia warunków programu, należy ją odebrać w ciągu 30 dni a będzie ważna kolejne 60 dni.


Dodatkowo jeżeli do 29.02.2024 r. (lub wyczerpania puli 1.000 sztuk wniosków) złożymy wniosek o konto dla dziecka (7-12 lat) lub nastolatka (13-17 lat) z kartą i do 17.03.2024 r. nasze dziecko zapłacić co najmniej raz kartą otrzymamy dodatkowe 150 zł. A właściwie dziecko otrzyma 100 zł na konto do 31.03.2024 r. Nastolatek musi się jeszcze zalogować do aplikacji mobilnej a zamiast zapłacić kartą może zapłacić BLIKem. Należy zgłosić się do promocji na stronie promocji.


Do tego można dołączyć promocję, w której Santander płaci 1% zwrot za płatność rachunków za prąd, gaz, telefon, telewizję czy internet (przelewem, zleceniem stałym czy poleceniem zapłaty). Należy te rachunki zarejestrować przez bankowość internetową lub w placówce Santandera – maksymalnie można otrzymać w ten sposób 25 zł miesięcznie i do 300 zł w ciągu roku. Trudno w ten sposób uzyskać maksymalny zwrot ale zawsze można zyskać kilka złotych. Konto osobiste Konto Jakie Chcę otwierane jest za pośrednictwem kuriera albo za pomocą tzw. selfie na stronie promocji. Santander zastrzega sobie, że wniosek trzeba złożyć online. Konto w Santanderze może być bezpłatne po wykonaniu prostych warunków – szczegóły poniżej. Wszystkich zainteresowanych premią do 600 zł za konto w Santanderze zapraszam tutaj:

600 zł za konto w Santanderze


Konto Jakie Chcę to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku po wykonaniu transakcji bezgotówkowych na kwotę 300 zł (inaczej 14 zł – 6 zł za konto i 9 zł za kartę).
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe.
 • Darmowe wypłaty z bankomatów Santandera (dla osób do 26 roku życia darmowe wszystkie bankomaty).
 • Darmowe wypłaty z wszystkich bankomatów BLIKem.

Regulamin promocji Zyskaj do 500 zł z kontem.

Regulamin programu Polecam mój bank – edycja 6.

Regulamin promocji „100 zł dla młodych”.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Aktualne promocje bankowe>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.