350 zł za konto w Citibanku

Witam. Następnym bankiem, który cyklicznie odnawia swoje promocje konta osobistego (ale i karty kredytowej) jest Citibank. W grudniu i trochę w styczniu obowiązuje akcja Citi Konto – Zyskaj do 350 zł z Citikontem dzięki której nowi i niektórzy powracający klienci mogą otrzymać wspomniane 350 zł za konto w Citibanku. Warunki otrzymania premii nie są trudne, zostały złagodzone ale niestety jej wysokość w porównaniu do poprzedniej akcji nieznacznie spadła. Za to złagodzony został okres karencji. Nowa akcja trwa do 09.01.2024 r. lub do wyczerpania 4.000 sztuk promocyjnych wniosków.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji Citibank. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Z promocji mogą skorzystać osoby, które po 31.12.2021 r. nie posiadały w tym banku konta osobistego czy oszczędnościowego. To o równo rok przesunięty okres karencji. Posiadanie karty kredytowej jest dozwolone i nie wyklucza z udziału z promocji. W przypadku posiadania już kartoteki w Citibanku może być potrzebny kontakt z infolinią (do mnie sami zadzwonili). CitiKonto w promocji można otworzyć w procesie online akceptując zgodę na zdalną weryfikację tożsamości, w Oddziale CitiBanku lub w ramach kampanii telefonicznej.

350 zł za konto w Citibanku – warunki promocji:
 • Nagroda 1 w wysokości 25 zł za:
  • Wyrażenie zgód marketingowych i handlowych i samo otwarcie konta.
 • Nagroda 2 w wysokości 125 zł za:
  • Otrzymanie wpływów na konto w wysokości minimum 2.000 zł w każdym z kolejnych dwóch miesięcy, następujących po miesiącu otwarcia CitiKonta.
 • Nagroda 3 w wysokości 200 zł za:
  • Wykonywanie co najmniej 3 transakcji bezgotówkowych kartą w wysokości co najmniej 100 zł  w każdym z kolejnych czterech miesięcy, następujących po miesiącu otwarcia CitiKonta. Premia 50 zł za każdy miesiąc.

<<<Strona promocji 350 zł za konto w Citibanku>>>

350 zł za konto w Citibanku

Premie będą wpływać na konto do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełniania warunków akcji. Tym razem wystarczą tylko zgody marketingowe, przelewy z innych kont i wydawanie 100 zł kartą. Warunki promocji więc są banalnie łatwe do spełnienia. Dodatkowo można otrzymać solidną premię za kartę kredytową w Citibanku ale bank niestety kasuje wszystkich powracających klientów. Ale można wyrazić zgodę na konta w sprawie karty. Szczegóły promocji kart kredytowych w Citibanku pod na bieżącą można znaleźć tutaj.


Konto jest całkowicie darmowe, nie ma opłat za prowadzenie czy obsługę karty debetowej a same CitiKonto otwiera się online za pomocą tzw. selfie – robi się zdjęcie dowodu osobistego i selfie a umowę zatwierdza sms-em. Na koniec oddzwania pracownik Citibanku i informuje o produktach (koncie czy karcie kredytowej). Czasami coś nie wyjdzie i powinien nastąpić kontakt z Citibanku. O szczegółach ewentualnych opłat za CitiKonto w Citibanku piszę krótko poniżej. Wszystkich zainteresowanych premią 350 zł za konto w Citibanku zapraszam tutaj:

350 zł za konto w Citibanku


Citikonto w Citibanku to:
 • 0 zł za prowadzenie i obsługę karty debetowej.
 • 0 zł za wypłat z bankomatów Citibanku i 4 pierwsze wypłaty w obcych bankomatach.
 • 0 zł za przelewy i 3 bezpłatne przelewy natychmiastowe Express Elixir.
 • Konta walutowe i usługa Citi Global Walet – płatność jedną kartą w wielu walutach.

Regulamin oferty Citi Konto – Zyskaj do 350 zł z Citikontem.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.