600 zł za konto w Santanderze

Witam. Początek miesiąca to czas, w którym banki odnawiają i trochę zmieniają swoje promocje dotyczące kont osobistych. Jednym z takich banków jest Santander, w którym z początkiem lutego pojawiło się kilka nowych akcji dotyczących konta osobistego. Obecnie można otrzymać do 600 zł za konto w Santanderze w ramach trzech promocji. Główna premia to 400 zł, 100 zł w ramach programu poleceń oraz 100 zł za transakcje walutowe. Warunki są jak zwykle proste do spełnienia a główna akcja trwa miesiąc, tj. do 29.02.2024 r.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji Santander. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 01.01.2021 r. nie były posiadaczami lub współposiadaczami oszczędnościowo-rozliczeniowego (osobistego) rachunku płatniczego w Santanderze. To skrócony o jeden rok okres karencji w porównaniu do poprzedniej promocji.

Do 600 zł za konto w Santanderze – warunki promocji:
 • Do 29.02.2024 r. złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę z kartą debetową z dostępem do bankowości elektronicznej i mobilnej.
 • Do 10.03.2024 r. zawarcie umowy z Santanderem na podstawie złożonego wniosku.
 • Wyrażenie zgód marketingowych i handlowych oraz na elektroniczne kanały kontaktu (EKK).
 • Podanie aktualnego telefonu do kontaktu i adres e-mail.
 • W miesiącu marcu i kwietniu 2024 r. (w każdym z dwóch miesięcy):
  • Wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub BLIKem na kwotę co najmniej 300 zł (miesięcznie). Osoby do 26-go roku życia muszą zrobić tylko jedną transakcję.
  • Nagroda 150 zł premii.
 • W miesiącu maju i czerwcu 2024 r. (w każdym z dwóch miesięcy):
  • Wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub BLIKem na kwotę co najmniej 300 zł (miesięcznie). Osoby do 26-go roku życia muszą zrobić tylko jedną transakcję.
  • Zalogowanie się do aplikacji Santander mobile zainstalowanej na urządzeniu mobilnym (miesięcznie).
  • Otrzymanie wpływów w wysokości minimum 1.000 zł (osoby do 26 roku życia tylko 300 zł)(miesięcznie).
  • Nagroda 150 zł premii.
 • W każdym z miesięcy: marcu, kwietniu, maju i czerwcu 2024 r. wykonanie po minimum 5 transakcji miesięcznie kartą. Nagroda 100 zł premii.
 • Otwarcie konta z odpowiednim kodem polecenia. Nagroda 100 zł premii w postaci bonów.
 • Do 30.04.2024 r. otwarcie Konto24 walutowe i wykonanie transakcji wymiany walut, na co najmniej 100 jednostek (USD, EUR, GBP lub CHF) za pośrednictwem Kantoru Santander. Nagroda 100 zł premii.

<<<Strony promocji do 600 zł za konto w Santanderze>>>

600 zł za konto w Santanderze

Premie w wysokości 150 zł, 150 zł i 1200 zł zostaną wypłacone na otwarte konto do końca miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków ich otrzymania, tj. do końca maja i lipca 2024 r. Należy mieć w tym czasie aktywne konto i kartę oraz nie wycofywać zgód na przetwarzania danych marketingowych i handlowych. Jeżeli chcemy premię za transakcje walutowe to należy też wymienić co najmniej 100 jednostek waluty obcej (USD, EUR, GBP lub CHF). Najpierw należy otworzyć online konto walutowe. Premia wpłynie na konto złotówkowe do końca maja 2024 r. Konto walutowe darmowe jest jedynie przy posiadaniu 10 jednostek waluty. Więc jeżeli z niego nie będziemy korzystać to warto po otrzymaniu premii je po prostu zamknąć.


Aby otrzymać premię za polecenie należy w ciągu 30 dni od otwarcia konta zarejestrować się w programie poleceń podając kod polecenia od obecnego klienta (np. od rodziny lub znajomego lub mój ED22SW), wyrazić odpowiednie zgody oraz do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę co najmniej 300 zł. Po otwarciu konta można się samemu polecać konta. Polecający powinien też do 31.05.2024 r. co najmniej raz wykonać transakcję bezgotówkową kartą. Należy oczywiście mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe. Nagrody dla polecającego i dla poleconego to (do wyboru) karta podarunkowa o wartości 100 zł do Biedronki, Decathlonu, RTV EURO AGD, Zaladno czy 4 bilety do kina Helios czy Cinema City. Nagroda będzie dostępna w ciągu 5 dni od daty spełnienia warunków programu, należy ją odebrać w ciągu 30 dni a będzie ważna kolejne 60 dni. Nowy program poleceń trwa do 31.05.2024 r.


Dodatkowo jeżeli do 29.02.2024 r. (lub wyczerpania puli 1.000 sztuk wniosków) złożymy wniosek o konto dla dziecka (7-12 lat) lub nastolatka (13-17 lat) z kartą i do 17.03.2024 r. nasze dziecko zapłacić co najmniej raz kartą otrzymamy dodatkowe 150 zł. A właściwie dziecko otrzyma 100 zł na konto do 31.03.2024 r. Nastolatek musi się jeszcze zalogować do aplikacji mobilnej a zamiast zapłacić kartą może zapłacić BLIKem. Należy zgłosić się do promocji na stronie promocji.


Dodatkowo do 11.02.2024 r. można otrzymać 300 zł za kartę kredytową w Santanderze – szczegóły tutaj.


Do tego można dołączyć promocję, w której Santander płaci 1% zwrot za płatność rachunków za prąd, gaz, telefon, telewizję czy internet (przelewem, zleceniem stałym czy poleceniem zapłaty). Należy te rachunki zarejestrować przez bankowość internetową lub w placówce Santandera – maksymalnie można otrzymać w ten sposób 25 zł miesięcznie i do 300 zł w ciągu roku. Trudno w ten sposób uzyskać maksymalny zwrot ale zawsze można zyskać kilka złotych. Konto osobiste Konto Jakie Chcę otwierane jest za pośrednictwem kuriera albo za pomocą tzw. selfie na stronie promocji. Santander zastrzega sobie, że wniosek trzeba złożyć online. Konto w Santanderze może być bezpłatne po wykonaniu prostych warunków – szczegóły poniżej. Wszystkich zainteresowanych premią do 600 zł za konto w Santanderze zapraszam tutaj:

600 zł za konto w Santanderze


Konto Jakie Chcę to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku po wykonaniu transakcji bezgotówkowych na kwotę 300 zł (inaczej 14 zł – 6 zł za konto i 9 zł za kartę).
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe.
 • Darmowe wypłaty z bankomatów Santandera (dla osób do 26 roku życia darmowe wszystkie bankomaty).
 • Darmowe wypłaty z wszystkich bankomatów BLIKem.

Regulamin promocji Zyskaj do 400 zł z kontem.

Regulamin programu Polecam mój bank – edycja 7.

Regulamin promocji 100 zł z Kantorem Santander.

Regulamin promocji „100 zł dla młodych”.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Aktualne promocje bankowe>>>

600 zł za konto w Santanderze

1 Komentarz

 1. Witam,
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia w Santander: D9V3K8
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń. Korzystając z tego kodu zarówno Ty jak i ja otrzymamy nagrodę w postaci karty podarunkowej o wartości 100 zł.
  Po otwarciu konta należy zalogować się do bankowości internetowej i wpisać podany kod polecenia w zakładce „Program poleceń”, a następnie m.in. wydać kartą debetową przypisaną do konta min. 300 zł do końca kolejnego miesiąca od otwarcia konta.
  Z góry dziękuję i polecam:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.