Lokata Bezkarna z premią 50 zł za otwarcie

lokata bezkarna z premią 50 zł warunki promocja

Ostatnio wręcz jest wysyp promocji bankowych. Można otworzyć Konto Godne Polecenia z premią 100 zł, iKontoaktywator z premią 150 zł, Konto 360º z premią 150 zł czy Konto Internetowe z Lokatą 4% z premią 55 zł. Od dzisiaj doszła do tego 3-miesięczna Lokata Bezkarna z premią 50 zł w BGŻ Optimie. Akcja nazywa się „Promocja BGŻOptima” a liczba promocyjnych Lokat Bezkarnych ograniczona jest do 1.000 sztuk. Należy więc się śpieszyć aby założyć bardzo dobrą Lokatę Bezkarną z premią 50 zł bo promocja długo nie potrwa. Akcja zakończona 02.12.2015 r.

Organizatorem „Promocji BGŻOPtima” jest firma Ad Astra Sp. z o.o. znana chociażby z promocji iKontoaktywatora na Grouponie. Niestety ta firma potrafi mocno komplikować regulaminy organizowanych przez siebie promocyjnych akcji. Do promocji mogą przystąpić tylko nowi klienci BGŻ Optima, którzy od dnia 20.11.2014 r. nie byli stroną Umowy Ramowej. Czyli Ci, którzy nie posiadali w BGŻ Optimie żadnych lokat ani konta oszczędnościowego.

Aby założyć Lokatę Bezkarną z premią 50 zł należy zarejestrować się na poniższej stronie promocji:

<<<Lokata Bezkarna z premią 50 zł – strona promocji>>>

Następnie należy:

  • Wypełnić i wysłać formularz rejestracyjny wpisując swoje imię i nazwisko, telefon oraz adres e-mail.
  • Wyrazić zgodę na przetwarzanie przez organizatora (Ad Astra Sp. z o.o.) danych osobowych oraz na ich przekazanie do Banku BGŻ BNP Paribas w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji a także upoważnić Bank BGŻ BNP Paribas do przekazania organizatorowi wyżej wymienionych informacji w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji.
  • Po wysłaniu formularza należy otworzyć Lokatę Bezkarną wraz z bezpłatnym kontem oszczędnościowym na kwotę co najmniej 1.000 zł na dedykowanej stronie www.promocjabgzoptima.pl.

Lokata Bezkarna to 3-miesięczna lokata dla nowych klientów w BGŻ Optimie z oprocentowaniem 3,20%. Można ją zerwać w każdym momencie bez utraty naliczonych odsetek. Minimalna kwota jaką trzeba ulokować to 1.000 zł, maksymalna to 100.000 zł. Lokatę Bezkarną należy zasilić najpóźniej do 18.12.2015 r. Aby otrzymać premią w wysokości 50 zł wystarczy utrzymać do 05.02.2016 r. (włącznie) Lokatę Bezkarną na kwotę minimum 1.000 zł. Liczba promocyjnych Lokat Bezkarnych jest ograniczona do 1.000 sztuk lub (co bardzo mało prawdopodobne) promocja trwa do 16.12.2015 r. Jeżeli pula dostępnych lokat promocyjnych zostanie wyczerpana to organizator zablokuje możliwość wysyłania wniosków.

lokata bezkarna z premią 50 zł oprocentowanie warunki promocja

Każdy uczestnik promocji do 22.12.2015 r. otrzyma wiadomość e-mail z prośbą o uzupełnienie danych. Dane – numer otwartego rachunku w BGŻ Optimie – będzie należało uzupełnić do dnia 15.01.2016 r. O spełnieniu warunków otrzymania premii Organizator powiadomi kolejną wiadomością e-mail do dnia 10.02.2016 r. a premia wpłynie na podany rachunek do dnia 15.02.2016 r. Jak zwykle w przypadku promocji organizowanych przez spółkę Ad Astra warunki uzupełnienia danych są lekko skomplikowane.

Co nie zmienia faktu, że promocja jest bardzo korzystna. Ja niestety nie mogę z niej skorzystać – posiadam obecnie Lokatę Bezkarną w BGŻ Optimie. Zaletą tego banku jest całkowita bezpłatność – brak jest opłat za pierwszy i wszystkie kolejne przelewy wychodzą z konta oszczędnościowego. Po zakończeniu promocji można przemyśleć współpracę z BGŻ Optimą. Do likwidacji konta wystarczy tylko wysłanie wiadomości w bankowości internetowej. Wszystkich, których kusi Lokata Bezkarna z premią 50 zł zapraszam tutaj:

lokata bezkarna z premią 50 zł warunki


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

4 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.