Lokata na 4% + 55 zł premii za Konto Internetowe w Alior Banku

55 zł premii za konto Alior Bank comperia bonus

Ostatnio obrodziło w nowe promocje bankowe. Skończyła się promocja Comperia Bonus 4, w której za założenie konta i lokaty w Eurobanku można było otrzymać 50 zł. Po niespełna 9 dniach przerwy pojawiła się nowa promocja Comperia Bonus 5. Tym razem można otrzymać 55 zł premii za założenie Konta Internetowego w Alior Banku. Aby otrzymać 55 zł premii za Konto Internetowe należy dodatkowo wykonać jedną transakcję oraz założyć 2-miesięczną Lokatę na 4% na minimum 1.000 zł. Warunki więc są ponownie bardzo łatwe do spełnienia. Do promocji można przystąpić do 08.12.2015 r. 14.12.2015 r. Akcja została przedłużona.

Standardowo nowa akcja skierowana jest do nowych klientów Alior Banku, którzy nie posiadali w tym banku (jak również w T-Mobile Usługi Bankowe) żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego po 01.01.2015 r. W promocji mogą wziąć też udział klienci dawnego Meritum Banku, którzy zdążyli zamknąć konto przed 30.06.2015 r. Definicja nowego klienta nie jest więc aż tak bardzo restrykcyjna – dzięki temu, że zamknąłem konto w Meritum Banku będę mógł wziąć udział w promocji.

Aby wziąć udział w promocji Comperia Bonus 5, założyć Lokatę na 4% i otrzymać 55 zł premii za Konto Internetowe w Alior Banku należy do 14.12.2015 r. zarejestrować się na poniższej stronie:

<<<Strona promocji Lokata na 4% + premii 55 zł za Konto Internetowe w Alior Banku>>>

55 zł premii za konto Alior Bank promocja comperia bonus

 • Po rejestracji otrzymamy na podany adres e-mail link aktywacyjny, po kliknięciu którego zostaniemy przeniesieni na stronę promocji w celu złożenia wniosku o Konto Internetowe Alior Banku.
 • Należy zgodzić się na ujawnienie tajemnicy bankowej przez Alior Bank organizatorowi promocji (Comperia.pl).
 • Do 15.12.2015 r. należy złożyć wniosek o otwarcie Konta Internetowego w Alior Banku.
  • Do 31.12.2015 r. należy zawrzeć umowę o Konto Internetowe wraz z kartą debetową.
  • Do 31.12.2015 r. należy wykonać co najmniej jedną płatność kartą wydaną do Konta Internetowego.
  • Do 31.12.2015 r. należy założyć 2-miesięczną Lokatę na 4% na minimum 1.000 zł oraz maksimum 10.000 zł.

I to właściwie wszystko. O spełnieniu warunków organizator poinformuje nas poprzez wiadomość e-mail do dnia 21.01.2016 r. Premia w wysokości 55 zł zostanie wypłacona na otwarte Konto Internetowe najpóźniej do 31.01.2016 r. Premia wpłynie w pełnej wysokości – nie jest pobierany podatek dochodowy. Premia nie zostanie wypłacona, jeżeli uczestnik promocji złożył inny wniosek elektroniczny o rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Alior Banku po 30.09. 2015 r.

55 zł premii za konto Alior Bank warunki comperia bonus

Co ciekawe organizator – Comperia.pl – przyzna też dodatkową premię w wysokości 30 zł. Przysługiwać ona będzie jedynie w przypadku, gdy spełnimy wszystkie warunki promocji jednak nie otrzymamy premii a nasza reklamacja nie zostanie pozytywnie rozpatrzona w przeciągu 14 dni. Wtedy organizator ufunduje w ramach „zadośćuczynienia” dodatkową premię.

Biorąc udział w promocji można także wziąć udział w dodatkowym konkursie, w którym do wygrania są:

 • 4 telefony Samsung Galaxy S6.
 • 55 zegarków typu smartwatch Sony SV2.

Aby wygrać jedną z wyżej wymienionych nagród należy spełnić warunki promocji oraz dodatkowo wysłać na adres konkurs@comperiabonus.pl pracę konkursową do 06.12.2015 r. Praca konkursowa to nieprzekraczająca 1.000 znaków odpowiedź na pytanie: „Jak Twoim zdaniem powinna wyglądać Wyższa Kultura Bankowości?”. Zwycięzcy zostaną powiadomieni poprzez wiadomość e-mail – będzie 14 dni na uzupełnienie danych. Co ważne odpowiedź powinna zostać wysłana z adresu e-mail użytego do rejestracji w promocji Comperia Bonus 5. Warto spróbować.

W ramach promocji otwieramy Konto Internetowe w Alior Banku za:

 • 0 zł za prowadzenie konta.
 • 0 zł za przelewy internetowe.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej do 01.03.2016 r.
 • 0 zł za wypłaty w bankomatach Euronet oraz Planet Cash.

Konto Internetowe w Alior Banku jest bezwarunkowo bezpłatne. Karta do marca jest bezpłatna, później może być bezpłatna pod warunkiem wykonania transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 100 zł. W innym przypadku obsługa karty kosztuje 4 zł miesięcznie. Wypłata z bankomatów innych niż Euronet lub Planet Cash to koszt 3 zł od każdej wypłaty. Uczestnicząc w akcji otwieramy także 2-miesięczną Lokatę na 4% od kwoty 1.000 zł do 10.000 zł. Lokatę można otworzyć w ciągu 30 dni od daty otwarcia Konta Internetowego. Po otrzymaniu 55 zł za konto można lokatę zamknąć ale wtedy nie otrzymamy żadnego oprocentowania.

Podsumowując to bardzo dobra akcja. Warunki są bardzo łatwe do spełnienia a po otrzymaniu premii nie ma obowiązku kontynuowania współpracy z Alior Bankiem. Za założenie Lokaty na 4%, darmowego konta i niewielką aktywność otrzymamy 55 zł premii. Wszystkich zainteresowanych 55 zł premii za Konto Internetowe w Alior Banku zapraszam tutaj:

55 zł premii za konto Alior Bank


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

4 Komentarze

 1. konsultant Aliora przez tel tak twierdził (że do konca roku) a comperia (konsultant via czat) mowi ze do marca 2016 bo tak mają zapisane w regulaminie. wiec chyba jednak jest ok =)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.