Money Mania 2 czyli 150 zł za Konto 360 w Banku Millennium

money mania bank millennium premia za konto konkurs promocjaOpisuję kolejną promocję związaną z kontem osobistym. Około 3 tygodniu temu skończyła się promocja „Konto 360º w wysoką premią za aktywność” a dosłownie od kilku dni dostępna jest podobna akcja organizowana tym razem przez spółkę Money.pl. Także i tym razem za założenie Konta 360º lub Konto 360º Student można otrzymać 150 zł premii. Promocja, a raczej konkurs nazywa się Money Mania 2 i można w nim wziąć udział do 20.12.2015 r. Dodatkowo za wymyślenie hasła reklamowego dla Konta 360º można otrzymać jedna z trzech nagród rzeczowych: Sony Playstation 4, Aplle iPad Mini lub Dron Quadricopter PARROT AR. DRONE 2.

Jest to konkurs, ponieważ premię w wysokości 150 zł otrzyma pierwsze 30.000 (słownie: trzydzieści tysięcy) kont otwartych w ramach Money Manii 2. Szczerzę mocno wątpię aby taka ilość kont została założona w ramach tej akcji. 150 zł premii jest traktowane jako tzw. nagroda dodatkowa. Beneficjentem tej nagrody może być osoba, która nie posiada w Banku Millennium żadnego produktu i nie była uprawniona do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w Banku jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator po 01.04.2015 r.

Aby wziąć udział w konkursie Money Mania 2 i otrzymać 150 zł za Konto 360º lub Konto 360º Student należy do 20.12.2015 r. zarejestrować się na specjalnej stronie konkursu podając swój adres e-mail:

<<<Strona konkursu Money Mania 2 z premią 150 za Konto 360º lub Konto 360º Student>>>

money mania premia za konto konkurs

Następnie należy:

 • Potwierdzić rejestrację poprzez link aktywacyjny dostarczony drogą e-mailową (ważny 48 godzin).
 • Po zalogowaniu się za pomocą wysłanego linku należy złożyć wniosek o otwarcie Konta 360º lub Konta 360º Student.
 • Należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora w celu organizacji konkursu.
 • Należy wyrazić zgodę na przekazanie przez Bank Millennium organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie niezbędnym do przyznania i wypłaty premii finansowej.

Konto 360º lub Konto 360º Student można otworzyć w drodze weryfikacji swoich danych poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku, poprzez wizytę kuriera lub poprzez wizytę w placówce Banku Millennium. Karta debetowa zostanie wysłana na podany adres korespondencyjny lub zostanie wręczona z dokumentami przez kuriera.

Aby otrzymać 150 zł w ramach konkursu Money Mania 2 należy:

 • Do 20.12.2015 r. złożyć wniosek o Konto 360º lub Konto 360º Student po zalogowaniu się na stronie www.moneymania.pl.
 • Do 31.12.2015 r. podpisać umowę o prowadzenie konta wraz z kartą debetową, aktywować kartę oraz zasilić otwarte konto kwotą:
  • Minimum 1.000 zł w przypadku Konta 360º.
  • Minimum 500 w przypadku Konta 360º Student.
 • Do 29.02.2016 r.:
  • Wykonać minimum 10 transakcji kartą do konta na kwotę łączną;
   • Minimum 1.000 zł w przypadku Konta 360º.
   • Minimum 500 zł w przypadku Konta 360º Student.
  • W styczniu i lutym w każdym miesiącu zasilić konto kwotą:
   • Minimum 2.000 zł lub wpływem wynagrodzenia w przypadku Konta 360º.
   • Minimum 500 zł lub wpływem stypendium w przypadku Konta 360º Student.

money mania premia za konto

Spełnienie tych warunków daje szansę otrzymania premii w wysokości 150 zł. Premia ta zostanie wypłacona na pierwszych 30.000 otwartych w konkursie kont najpóźniej do 31.03.2016 r. Co ważne konkurs nie łączy się z innymi promocjami, a w szczególności z  promocją „Zyskaj 360 zł – II edycja”. Premia wpłynie oczywiście w pełnej wysokości.

Premia w wysokości 150 zł jest tzw. nagrodą dodatkową. Nagrody głównymi są trzy nagrody rzeczowe: Sony Playstation 4, Aplle iPad Mini lub Dron Quadricopter PARROT AR. DRONE 2. W tym przypadku zwycięzcy zostaną wyłonieni do 10.04.2016 r. i ogłoszenie na stronie www.moneymania.pl. Uczestnik konkursu może zaproponować tylko jedno hasło reklamowe – nie może być one dłuższe niż 250 znaków. Zwycięzcy będą musieli w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników potwierdzić zawarcie umowy z Bankiem Millennium wysyłając wiadomość e-mail na adres: umowy-mania@firma.money.pl.

Podsumowując kolejna promocja związana z Bankiem Millennium wypada bardzo dobrze. Limit 30.000 nagród w postaci 150 zł premii z pewnością nie zostanie wyczerpany. Dużo osób otworzyło już Konto 360º w ramach wielu wcześniejszych promocji i tak jak ja z konkursu nie mogą skorzystać. Ale jeżeli są jeszcze tacy, którzy z Bankiem Millennium nie mieli styczności, to nie powinni się długo zastanawiać. Warunki są bardzo łatwe do spełniania – na premię trzeba poczekać ale warto. Tym bardziej że po spełnieniu prostych warunków (przelew na 1.000 zł oraz jedna operacja bezgotówkowa) Konto 360º staje się bezpłatne. Wszystkich zainteresowanych konkursem Money Mania 2 zapraszam tutaj:

money mania premia za konto konkurs promocja


Prowadzenie Konta 360º jest bezpłatne pod warunkiem wpływów na konto wysokości 1.000 zł oraz minimum 1 płatności kartą wydaną do konta. Po spełnieniu tego warunku bezpłatne stają się także wypłaty ze wszystkich bankomatów. Niespełnienie jednak tego warunku powoduje naliczenie opłaty za prowadzenie Konta 360º w wysokości 8 zł oraz naliczenie opłat za wypłaty w bankomatach innych niż bankomaty Banku Millennium. Należy pamiętać o tych specyficznych warunkach. Podobnie jest w przypadku Konta 360º Student – jedyna różnica to brak opłaty za prowadzenie konta, ale w przypadku opłat za bankomaty wymagana jest co najmniej jedna operacja kartą debetową w poprzednim miesącu. Do karty debetowej dołączone jest opcjonalne ubezpieczenie „Bezpieczna karta” w wysokości 2,99 zł, z którego można zrezygnować. Dołączony jest także „Pakiet Bardzo Pomocny”, który kosztuje 4,98 zł, ale opłata ta nie jest pobierana w ciągu pierwszych 12 miesięcy.


Dodatkowo klienci, którzy otworzą Konto Oszczędnościowe oraz wpłacą nowe środki otrzymają oprocentowanie w wysokości 3% do kwoty 100.000 zł oraz 2,60% dla nadwyżki ponad tą kwotę przez okres 92 dni. Promocja jest stale przedłużana – obecnie stan środków badany jest na 10.10.2015 r.  Po tym okresie oprocentowanie dla nowych środków z pewnością zostanie obniżone ale przez ponad 3 miesiące można cieszyć się wysokim oprocentowaniem.

money mania 150 za konto premia

Może Ci się również spodoba

21 komentarzy

 1. tomek napisał(a):

  Łatwe do spełnienia warunki. Założyłem, polecam, czekam na wypłatę 150 zł.

 2. anonim napisał(a):

  Właśnie zablokowano możliwość uzupełnienia danych „do 31.03.2016” w ramach drugiej edycji, a tym samym uniemożliwiono otrzymanie bonusu.

 3. Mirosław Zalewski napisał(a):

  Hm… ale w ramach tej promocji nie trzeba uzupełniać danych…

 4. Marcin napisał(a):

  Bynajmniej trzeba. Jeszcze niedawno trzeba było wpisać konto millenium, adres urzędu skarbowego i numer konta na ewentualny podatek dla urzędu. Dla tych co nie zdążyli z tymi danymi nie ma możliwości ich uzupełnienia

 5. Marcin napisał(a):

  Z regulaminu money mannia 2
  4. Wypłata Nagrody Dodatkowej jest możliwa tylko Uczestnikom Konkursu, którzy prawidłowo uzupełnili
  Konto o Pełne Dane.

 6. Mirosław Zalewski napisał(a):

  OK. Postaram się coś ustalić w tym temacie.

  • Marcin napisał(a):

   byłbym wdzięczny, jedyny kontakt jest chyba przez formularz na stronie money.pl, jednakże w moim przypadku dwukrotna próba kontaktu nie przyniosła żadnego odzewu, za to otrzymałem na maila spam dotyczący 3 edycji. Nawet nie wiem czy wypowiedzenie przetwarza danych osobowych ktoś by tam poważnie potraktował. Ogólnie trochę jestem zdziwiony że instytucja łamie własny regulamin

   • Mirosław Zalewski napisał(a):

    Ja dostałem taką odpowiedź:

    Witam

    Zgodnie z regulaminem akcja MoneyMania 2 została zakończona 20.12 i do tego
    czasu uczestnicy mogli uzupełnić numer konta i hasło promocyjne. Warunkiem
    regulaminowym było również uzupełnienie tych danych, zgodnie z par. 2.

    Niezbyt jest jasna więc jeszcze dalej drążę temat i powrócę z odpowiedzią.

 7. ppp napisał(a):

  Czy już coś wiadomo na temat zablokowanej możliwości podania nr konta w millennium do wypłaty 150 zł w promocji moneymania2? –> będę wdzięczny za info, gdyż mam taki sam problem… 🙁

 8. Mirosław Zalewski napisał(a):

  Poprosiłem o doprecyzowanie i czekam na odpowiedź.

 9. ppp napisał(a):

  Ok, będę więc śledził tutaj wątek-prosiłbym o podzielenie się informacjami po uzyskaniu doprecyzowania – DZIĘKI !!

 10. Andrzej napisał(a):

  Mam ten sam problem z brakiem możliwości uzupełnienia danych do wypłaty premii. O ile dobrze pamiętam, to należało to zrobić do 30 marca 2016 roku, a teraz kicha…

 11. Andrzej napisał(a):

  Dostałem odpowiedź od Pani e.kulej-dziergowska@firma.money.pl, że konkurs został zakończony 20.12.2015r , ale z regulaminu wynika, że wnioski osób chcących wziąć udział w konkursie należało złożyć do 20 grudnia, a spełnienie poszczególnych warunków jest rozłożone w czasie. Po wypełnieniu warunków zostaną rozdane nagrody i premie i wtedy konkurs zostanie zakończony !
  Logując się na stronie firmy MoneyMania nie mam możliwości uzupełnienia danych, wygląda na to, że należne mi 150 pln może nie trafić do mnie…

  Pozdrawiam

  Andrzej

 12. Mirosław Zalewski napisał(a):

  Witam.

  Proszę jeszcze o chwilę cierpliwości – męczę organizatora od konkretną odpowiedź bo ostatnia była trochę nie na temat…

 13. Mirosław Zalewski napisał(a):

  No i niestety dostałem taką odpowiedź:

  „Z przykrością informuję ze osoby które nie wypełniły poprawnie swoich rachunków w swoich kontach o pełne dane nie mają możliwości wypłacenia obecnie nagród dodatkowych.
  4. Wypłata Nagrody Dodatkowej jest możliwa tylko Uczestnikom Konkursu, którzy prawidłowo uzupełnili Konto o Pełne Dane.
  Zgodnie z tym punktem regulaminu
  Cała Akcja trwała do 20.12.2015 roku i do tej daty każdy miał możliwość edytowania swojego konta i uzupełnić brakujące dane.”

  Więc pozostaje tylko reklamacja…

  • Andrzej napisał(a):

   Dzięki za interwencję !!!
   Jestem oczywiście niezadowolony z tej sytuacji. Jak będzie moja reakcja ? Przy najbliższej okazji, jak tylko minie okres podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zamknę konto 360 stopni !!!.
   Bank Millennium powinien staranniej dobierać sobie współpracowników…
   Pozdrawiam

   Andrzej

 14. Marcin napisał(a):

  Oczywiście podawane przez organizarota informacje nijak nie mają pokrycia z rzeczywistością gdyż dnia 15 stycznia istniała możliwość uzupełnienia danych, została ona zablokowana dokładnie w chwili zmiany serwisu pod wbk. Ponadto wszystkie grafiki na blogach pochodzące ze strony monney mannia wskazują że data uzupełnienia danych miała być dłuższa. Jeśli organizator nie przyzna się do pomyłki, prosił bym o określenie sposobu skutecznego zastrzeżenia danych osobowych.

  • Andrzej napisał(a):

   Też pamiętam, że termin uzupełnienia wszystkich danych był dłuższy.
   Nie wpisałem od razu ich, ponieważ przy wypełnianiu wniosku nie miałem pewności czy nie jest to jakaś „ściema”, a dane te, to „dane wrażliwe” PESEL, numer rachunku, urząd skarbowy.
   Więc może lepiej, że ich nie wpisałem…

   Pozdrawiam

   Andrzej

 15. Marcin napisał(a):

  Cześć otrzymałeś premię za tę edycje moneymanii ? Z tego co pamiętam za min. 20 kont niezależnie od terminu sprzedania leada miała być premia 400 zł niestety m2m usunął juz informacje o premii z aktualności i mowi ze premie byly naliczane tylko za sprzedaz w wybranum okresie grudnia cos im nie wierzę…. jakbys mial moze informacje gdzies zapisane na ten temat bylbym wdzieczny.

 16. Agnieszka napisał(a):

  Ktoś otrzymał nagrodę?
  U mnie nic, a mail do reklamacji z regulaminu oczywiście nie działa.

 17. maciek napisał(a):

  Jesli ktos jeszcze nie zamknął konta to radzę zamknąć, wczoraj w banku dowiedziałem się że jeśli nie zapewnia się wpływu 1000 zł/ miesiąc konto kosztuje 15 zl/miesiac, co mnie kosztowalo 45 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.