Tańsze paliwo na ORLEN czyli 600 zł za tankowanie oraz 100 zł za przeniesienie konta do Getin Banku

zwrot za paliwo 600 zł

W Getin Banku skończyły się dwie bardzo dobre promocji: Tanie Zakupy oraz Aktywna Karta – Szybki Start. Za to od dłuższego czasu można przystąpić do programu „Tańsze Paliwo na ORLEN”. W ramach tej promocji w ciągu kolejnych 12 miesięcy można otrzymać do 600 zł zwrotu za zakupy na stacjach Orlen oraz 100 zł w postaci dodatkowych punktów VITAY za przeniesienie z innego banku swojego konta osobistego. Promocja dotyczy nowych i dotychczasowych klientów i można do niej przystąpić do 29.02.2016 r. 

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy posiadają lub otworzą konto osobiste Getin UP oraz nie byli objęci wcześniej innymi promocjami prowadzonymi przez Getin Bank (z wyjątkiem Pakietu Korzyści „Mój Bank„).

Aby skorzystać z promocji Tańsze Paliwo na ORLEN” należy:

  • Dokonywać transakcji bezgotówkowych kartą do konta Getin UP na kwotę nie mniejszą niż 300 zł miesięcznie.
  • Zasilać konto Getin UP wynagrodzeniem (lub emeryturą, rentą, zasiłkiem, stypendium) nie niższym niż 1.000 zł miesięcznie.
  • Posiadać wszystkie zgody marketingowe dla Banku zaznaczone na „Tak”.

Po przystąpieniu do promocji „Tańsze paliwo na ORLEN” oraz spełnieniu trzech powyższych warunków przez kolejne pełne 12 miesięcy kalendarzowe będziemy otrzymywać zwrot w wysokości 5% wartości transakcji wykonanych na stacjach Orlen. Maksymalnie można otrzymać 50 zł miesięcznie i 600 zł w ciągu roku. Aby otrzymać premię w maksymalnej wysokości należy wydać na Orlenie co najmniej 1.000 zł miesięcznie. Premia będzie wpływać na Konto Getin UP do 15-tego dnia następnego miesiąca.

tańsze paliwo na stacjach orlen promocja getin bank

Dodatkowo klienci, którzy złożą wniosek o przeniesienie konta z innego banku otrzymają sms-em kod promocyjny w postaci 23.100 punktów VITAY, które można wymienić na rabat na paliwo w wysokości 100 zł. Należy także spełnić warunki wpływu wynagrodzenia, obrotu kartą oraz zgód marketingowych. Nagroda ta zostanie przesłana także do 15-tego dnia następnego miesiąca po spełnieniu warunków. Wszystkie nagrody wpłyną w pełnej wysokości – są zwolnione z podatku dochodowego.

Podsumowując to bardzo dobra promocja. Aby otrzymać premię należy Getin Bank traktować priorytetowo – przenieść swoje wynagrodzenie. Ale spełniając warunki promocji „Tańsze paliwo na ORLEN” nie zapłacimy nic za obsługę konta osobistego, obsługę karty debetowej oraz wypłaty z wszystkich bankomatów krajowych (standardowo bezpłatny jest tylko Euronet). Korzystając z promocji przystąpimy także automatycznie do Pakietu Korzyści Mój Bank z oprocentowaniem Konta Oszczędnościowego wynoszącym 4% do 10.000 zł. Można także dobrze oprocentowane lokaty o których więcej pisałem tutaj. A wydawanie 1.000 zł na paliwo dla niektórych wcale nie jest takie trudne. Wszystkich zainteresowanych promocją zapraszam do wypełnienia formularza kontaktowego tutaj:

tańsze paliwo na stacjach orlen getin bank

2 Komentarze

  1. W Getin Up nowa jakość!!!!!W ramach nowej promocji Getin Banku można otrzymać 600 zł w ciągu kolejnych 12 miesięcy za zakupy na stacjach Orlen oraz 100 zł za przeniesienie konta osobistego do Getinu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.