Pakiet Korzyści Mój Bank w Getin Banku czyli Konto Oszczędnościowe na 4% i nie tylko

pakiet korzyści mój bank

Witam. Tak się zdarza, że bardzo rzadko piszę o ofercie Getin Banku. O wiele częściej na mojej stronie informuję o ofertach Getin Online, czyli internetowej odnodze Getin Banku. A oferta depozytowa Getin Banku jest praktycznie tak samo atrakcyjna. Twoja Lokata III to jedna z najlepszych lokat na 3 miesiące z oprocentowaniem 3,10%, a po spełnieniu dodatkowych warunków oprocentowanie Twojej Lokaty III może wynieść 3,60% do kwoty 50.000 zł. Dzisiaj skupię się na szeroko reklamowanym Pakiecie Korzyści Mój Bank w Getin Banku, w ramach którego można mieć Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem na 4%. Oferta wydaje się być bardzo dobra, ale należy zwrócić uwagę na kilka szczegółów.

Aby skorzystać z oferty specjalnej Pakiet Korzyści Mój Bank należy:

 • Posiadać w Getin Banku Konto Osobiste.
 • Posiadać w Getin Banku Konto Oszczędnościowe w takiej samej relacji własności.
 • Otrzymywać wpływy z tyt. wynagrodzenia na Konto Osobiste w kwocie minimum 1.000 zł miesięcznie.
 • Wykonywać transakcje bezgotówkowe kartą debetową lub za pomocą aplikacji iKasa na łączną kwotę minimum 300 zł miesięcznie.
 • Wyrazić zgody marketingowe: na otrzymywanie informacji marketingowych drogą elektroniczną (e-mail) oraz w formie sms.

Czyli aby skorzystać z oferty specjalnej Pakiet Korzyści należy traktować Konto Osobiste w Getin Banku jako główne – przelewać na nie wynagrodzenie oraz aktywnie korzystać z karty debetowej. A oto profity jakie można otrzymać.

Jeśli spełnimy te wszystkie warunki w poprzednim miesiącu, to w następnym możemy liczyć na:

 • Bezpłatne Konto Osobiste, Kartę oraz Bankomaty – Getin Bank nie pobierze opłat za Konto Osobiste oraz Kartę Debetową oraz do 15-tego następnego miesiąca zwróci pobrane prowizje za wypłaty w bankomatach.
 • Bezpłatne Powiadomienia SMS-Info – w pakiecie podstawowym – do 15-tego następnego miesiąca Getin Bank zwróci pobrane prowizje za usługę SMS-Info.
 • Domowe Rachunki – 2% – do 15-tego następnego miesiąca Getin Bank zwróci 2% wartości wszystkich zrealizowanych Poleceń Zapłaty z tyt. płatności za rachunki domowe (maksymalnie 30 zł miesięcznie).
 • Konto Oszczędnościowe + 1% – do 15-tego następnego miesiąca Getin Bank naliczy dodatkowe oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym w wysokości 1% w porównaniu do standardowej oferty.
 • Raty Kredytów – 2% – do 15-tego następnego miesiąca Getin Bank wypłaci maksymalnie do 30 zł miesięcznie dla kredytów udzielonych na co najmniej 12 miesięcy spłacanych w terminie.
 • Zakupy Kartą Kredytową – 2% – do 15-tego następnego miesiąca Getin Bank wypłaci maksymalnie 2% transakcji bezgotówkowych – 30 zł – zwrot naliczany tylko dla jednej karty, na której odnotowano w poprzednim miesiącu największą wartość transakcji bezgotówkowych.

Jak widać Pakiet Korzyści Mój Bank nie ogranicza się tylko do bezpłatnego Konta Osobistego. Z jednej strony Getin Bank ma bardzo złą opinię na którą solidnie zapracował. Sprzedawanie funduszy inwestycyjnych jak zwykłe lokaty, sprzedawanie kredytów gotówkowych z bardzo drogimi i niepotrzebnymi ubezpieczeniami, sprzedawanie programów systematycznego inwestowania z bardzo wysokimi karami za rezygnację to tylko kilka powodów, za które wszyscy uwielbiają ten bank*. Z drugiej strony wystarczy umiejętnie korzystać z produktów Getin Banku, analizować przedstawiane oferty i żaden doradca tego banku nie będzie nam straszny. A jak widać jest wiele do zyskania. Niestety od otrzymanych zwrotów Getin Bank pobiera zryczałtowany podatek dochodowy w wysokości 19%.

W Pakiecie Korzyści Mój Bank możemy liczyć na oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym zgodnie z poniższą tabelą:

pakiet korzyści mój Bank getin bank

Po spełnieniu warunków Pakiet Korzyści Mój Bank klienci, którzy posiadają lub otworzyli Konto Oszczędnościowe do 30.06.2015 r. otrzymają oprocentowanie 4% do kwoty 10.000 zł obowiązujące aż do końca 2016 r. Najwyższe oprocentowanie obowiązuje do bardzo ograniczonej kwoty, ale za to będzie ono utrzymane prawie przez dwa lata, a nie przez kilka miesięcy jak to jest w innych bankach. Dodatkowo Pakiet Korzyści Mój Bank obejmuje wszystkich klientów Getin Banku a nie tylko nowych.

Pozostałe oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym nie jest niskie, ale warto skorzystać z lokat, o których pisałem tutaj. Nowi klienci mogą skorzystać z programów: Aktywna Karta (VI edycja), Tanie Zakupy (II edycja) oraz Konto z Energią (III edycja) Tańsze paliwo na ORLEN, dzięki którym można otrzymać dodatkowe dochody podobne do tych, które otrzymałem za udział Aktywna Karta Szybki Start w Getin Online. Wymienione trzy programy opiszę już niebawem na mojej stronie. Podsumowując – bardzo sceptycznie podchodziłem do oferty Getin Banku, ale po dokładnej analizie jego oferty niewykluczone jest, że za jakiś czas zostanie on moim głównym bankiem. Wszystkich zainteresowanych otwarciem Konta Osobistego w Getin Banku zapraszam już teraz tutaj:

pakiet korzyści mó bank getin bank* I nawet nie pytajcie jaką opinię mają pozostali pracownicy banków o takich doradcach. Osobiście znam kilka osób, które się zwolniły po kilku tygodniach albo miesiącach z banku ponieważ nie potrafiły/miały dosyć takich praktyk. I inna sprawa – każdy od kierownika/dyrektora placówki po cały zarząd ma doskonałe pojęcia o takich praktykach sprzedażowych. Temat rzeka – na szczęście świadomość i wiedza jest wśród klientów co raz większa.

Może Ci się również spodoba

4 komentarze

 1. Ciggram napisał(a):

  Masakra, co się dzieje..

 2. Mirosław Zalewski napisał(a):

  Ale masakra w jakim znaczeniu?

 3. janosik napisał(a):

  A co sądzisz o obecnej promocji Aktywna Karta VI (jeszcze można połączyć ją z grouponem) – wygląda na to, że konto jest teraz bezwzględnie bezpłatne więc można sporo zarobić nawet po odliczeniu nieszczęsnych podatków… Tylko ciekawe czy po odebraniu premii można zrezygnować z karty i zostawić samo konto które jest bezpłatne i niech tak przeleżakuje kolejne miesiące tak by w sumie utrzymać je przez 24 miesiące?

 4. Mirosław Zalewski napisał(a):

  Pierwszy minut to podatek, drugi to obowiązek trzymania konta przez 2 lata. Sposób z rezygnacją z karty powinien przejść bo w regulaminie promocji nie ma nigdzie informacji, że konta ma być cały czas z kartą.

  Z drugiej strony Getin Bank może wprowadzić w tym czasie opłatę za konto. Choć na to się nie zanosi póki co. Wraz z premią od groupona gra jest chyba warta świeczki. Sam miałem się zdecydować na Getin ale Bank Millennium zrobił lepszą promocję…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.