400 zł za konto w Santanderze

Witam. Nowy miesiąc to nowa, odnowiona promocja konta osobistego w Santanderze. Jak zwykle co miesiąc zmieniają się warunki i zasady. I w kwietniu obowiązuje promocja Załóż konto, zyskaj do 300 zł która wraz z programem poleceń daje dorobić solidne 400 zł za konto w Santanderze. Warunki jak zwykle nie są jakieś trudne do spełnienia chociaż w tym miesiącu wysokość premii trochę zmalała. Nowa akcja Santandera trwa do 30.04.2024 r.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji Santander. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 01.01.2021 r. nie były posiadaczami lub współposiadaczami oszczędnościowo-rozliczeniowego (osobistego) rachunku płatniczego w Santanderze.

Do 400 zł za konto w Santanderze – warunki promocji:
 • Do 30.04.2024 r. złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę z kartą debetową z dostępem do bankowości elektronicznej i mobilnej.
 • Do 10.05.2024 r. zawarcie umowy z Santanderem na podstawie złożonego wniosku.
 • Wyrażenie zgód marketingowych i handlowych oraz na elektroniczne kanały kontaktu (EKK).
 • Podanie aktualnego telefonu do kontaktu i adres e-mail.
 • W miesiącu maju i kwietniu 2024 r. (w każdym z dwóch miesięcy):
  • Otrzymanie wpływów w wysokości minimum 1.000 zł (osoby do 26 roku życia tylko 300 zł)(miesięcznie).
  • Wykonanie co najmniej 1 transakcji bezgotówkowej kartą debetową lub płatności BLIK.
  • Nagroda 150 zł premii.
 • W miesiącu lipcu i sierpniu 2024 r. (w każdym z dwóch miesięcy):
  • Wykonanie co najmniej 1 transakcji bezgotówkowej kartą debetową lub BLIK.
  • Zalogowanie się do aplikacji Santander mobile zainstalowanej na urządzeniu mobilnym (miesięcznie).
  • Otrzymanie wpływów w wysokości minimum 1.000 zł (osoby do 26 roku życia tylko 300 zł)(miesięcznie).
  • Nagroda 150 zł premii.
 • Otwarcie konta z odpowiednim kodem polecenia. Nagroda 100 zł premii w postaci bonów.

<<<Strony promocji do 400 zł za konto w Santanderze>>>

400 zł za konto w Santanderze

Premie w wysokości 2 x po 150 zł zostaną wypłacone na otwarte konto do końca miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków ich otrzymania, tj. do końca lipca i września 2024 r. Należy mieć w tym czasie aktywne konto i kartę oraz nie wycofywać zgód na przetwarzania danych marketingowych i handlowych. Wcześniej premia była o 100 zł wyższa i można było dodatkowo otrzymać 100 zł za transakcje walutowe – teraz niestety maksymalnie można otrzymać 400 zł co i tak jest solidną kwotą. Za to do 09.06.2024 r. można założyć konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 6% do kwoty 100.000 zł. Oprocentowanie takie obowiązuje do 29.06.2024 r.


Aby otrzymać premię za polecenie należy w ciągu 30 dni od otwarcia konta zarejestrować się w programie poleceń podając kod polecenia od obecnego klienta (np. od rodziny lub znajomego lub mój ED22SW), wyrazić odpowiednie zgody oraz do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę co najmniej 300 zł. Po otwarciu konta można się samemu polecać konta. Polecający powinien też do 31.05.2024 r. co najmniej raz wykonać transakcję bezgotówkową kartą. Należy oczywiście mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe. Nagrody dla polecającego i dla poleconego to (do wyboru) karta podarunkowa o wartości 100 zł do Biedronki, Decathlonu, RTV EURO AGD, Zaladno czy 4 bilety do kina Helios czy Cinema City. Nagroda będzie dostępna w ciągu 5 dni od daty spełnienia warunków programu, należy ją odebrać w ciągu 30 dni a będzie ważna kolejne 60 dni. Nowy program poleceń trwa do 31.05.2024 r.


Do tego można dołączyć promocję, w której Santander płaci 1% zwrot za płatność rachunków za prąd, gaz, telefon, telewizję czy internet (przelewem, zleceniem stałym czy poleceniem zapłaty). Należy te rachunki zarejestrować przez bankowość internetową lub w placówce Santandera – maksymalnie można otrzymać w ten sposób 25 zł miesięcznie i do 300 zł w ciągu roku. Trudno w ten sposób uzyskać maksymalny zwrot ale zawsze można zyskać kilka złotych. Konto osobiste Konto Jakie Chcę otwierane jest za pośrednictwem kuriera albo za pomocą tzw. selfie na stronie promocji. Santander zastrzega sobie, że wniosek trzeba złożyć przez stronę promocji lub w aplikacji mobilnej. Konto w Santanderze może być bezpłatne po wykonaniu prostych warunków – szczegóły poniżej. Wszystkich zainteresowanych premią do 400 zł za konto w Santanderze zapraszam tutaj:

400 zł za konto w Santanderze


Konto Jakie Chcę to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku po wykonaniu transakcji bezgotówkowych na kwotę 300 zł (inaczej 14 zł – 6 zł za konto i 9 zł za kartę).
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe.
 • Darmowe wypłaty z bankomatów Santandera (dla osób do 26 roku życia darmowe wszystkie bankomaty).
 • Darmowe wypłaty z wszystkich bankomatów BLIKem.

Regulamin promocji Załóż konto, zyskaj do 300 zł.

Regulamin programu Polecam mój bank – edycja 7.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Aktualne promocje bankowe>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.