400 zł za kartę kredytową w Santander Consumer Banku

Witam. Prawie tydzień temu w Santander Consumer Banku (nie mylić ze „zwykłym” Santanderem) pojawiła się promocja 400 zł kartą. Dzięki nowej promocji można otrzymać tytułowe 400 zł za kartę kredytową w Santander Consumer Banku po spełnieniu dosyć prostych warunków. Co ważne premia jest w gotówce i zasila rachunek karty. Wystarczy wydawać po 600 zł miesięcznie. Nowa promocja trwa do 30.04.2024 r. lub do wyczerpania puli 1.500 sztuk promocyjnych wniosków.

Do udziału w promocji kwalifikują się osoby, które w 2022 i 2023 roku nie miały karty kredytowej w Santander Consumer Banku. Taka uwaga – Santander i Santander Consumer Bank to dwa oddzielne banki.

Aby otrzymać 400 zł za kartę kredytową w Santander Consumer Banku należy:
  • Do 30.04.2024 r. zawrzeć umowę o kartę kredytową Visa Comfort za pośrednictwem kuriera lub poprzez przelew na 1 zł.
  • Wykonywanie zwykłych transakcji bezgotówkowych* na kwotę co najmniej 600 zł przez cztery miesiące. Nagroda po 100 zł za transakcje w 4 miesiącach.
  • W ciągu 30 dni od daty podpisania umowy zalogowanie się do bankowości internetowej lub mobilnej.
  • Brak zaległości w spłacie zadłużenia na kwotę wyższą niż 50 zł i dłuższych niż 10 dni na dzień przyznania nagrody.

400 zł za kartę kredytową w Santander Consumer Banku

Warunki są jasne i klarowne. Wystarczy wykonywać odpowiednie transakcje bezgotówkowe. Pierwszym miesiącem, w którym możemy spełnić warunki promocji i otrzymać 100 zł jest miesiąc podpisania umowy. Na spełnienie tych warunków mamy 5 miesięcy łącznie z miesiącem podpisania umowy ale premia nalicza się tylko za 4 miesiące. Premie będą wypłacane do końca kolejnego miesiąca  następującego po miesiącu spełnieniu warunków ich przyznania na rachunek karty kredytowej. Umowę podpisuje się przelewem weryfikacyjnym lub poprzez kuriera.

Opłata miesięczna za obsługę karty jest w wysokości 15 zł – jest zwracana po wykonaniu transakcji bezgotówkowych (już dowolnych) na kwotę 1.000 zł w danym okresie rozliczeniowym. Oczywiście najlepiej spłacać zadłużenie w terminie aby nie było żadnych opłat oraz oprocentowania wykorzystanego limitu. Wszystkich zainteresowanych premią 400 zł za kartę kredytową w Santander Consumer Bank zapraszam tutaj:

400 zł za kartę kredytową w Santander Consumer Banku


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach,
– 4829, określający przelewy środków pieniężnych,
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający pośredników ubezpieczeniowych,
– 6051, określający instytucje niefinansowe, waluta obca, zlecenie pieniężne i czeki podróżne,
– 6540, określający instytucje niefinansowe – zakup/obciążenie kart,
– przelewy, doładowania kart i innych portfeli cyfrowych typy PayPal czy Revolut.


Regulamin Sprzedaży Premiowej „400 zł z kartą” dla kart kredytowych Visa Comfort Santander Consumer Bank S.A.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.