Telefon lub Tablet za Kartę Kredytową w Citibanku + 240 zł za aktywność

telefon lub tablet za kartę kredytową w Citibanku handlowy nagorda warunki promocja

W Citibanku z końcem października skończyła się promocja Karty Kredytowej z Gadżetem. Jednocześnie od początku listopada pojawiła się nowa akcja „Świąteczna oferta Citi Handlowy– Zamów Kartę Kredytową Citibank World i wybierz nagrodę”. Tym razem można ponownie otrzymać telefon lub tablet za Kartę Kredytową w Citibanku. Do wyboru jest telefon Samsung Galaxy J1 lub Tablet Lenovo Tab 2 A7-30. Dodatkowo za spełnienie niewygórowanego warunku można otrzymywać 240 zł – po 20 zł miesięcznie przez cały rok. Obecna promocja ważna jest do 31.12.2015 r.

Jak zawsze akcja skierowana jest jedynie do nowych klientów, którzy od 01.01.2013 r. nie posiadali żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku. Trzeba także spełnić określone wymagania co do zdolności kredytowej. O kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Akceptowane są też dochody z tytułu renty, emerytury oraz wynajmu mieszkania oraz inne dochody wymienione w regulaminie promocji.

Aby otrzymać Telefon lub Tablet za Kartę Kredytową w Citibanku należy wypełnić formularz kontaktowy na specjalnej stronie:

<<<Strona promocji Telefon lub Tablet za Kartę Kredytową w Citibanku>>>

telefon lub tablet za kartę kredytową w Citibanku warunki promocja

Przy wypełnianiu formularza należy wybrać od razu nagrodę. Telefon Samsung Galaxy J1 oraz Tablet Lenovo Tab 2 A7-30 wyceniane są na 449 zł. Po wypełnieniu i przesłaniu formularza oddzwania pracownik Citibank i wtedy dopiero składa się faktyczny wniosek o wydanie Karty Kredytowej Citibank World MasterCard. Po wstępnej akceptacji wniosek wysyłany jet za pośrednictwem kuriera. Na spotkaniu z kurierem należy do podpisanego wniosku dołączyć kopię dowodu tożsamości oraz czytelny dokument dochodowy (np. wyciąg bankowy z ostatnich 3 miesięcy). W ramach obecnej promocji otrzymujemy Kartę Kredytową Citibank World MasterCard.

Telefon lub Tablet za Kartę Kredytową w Citibanku – warunki otrzymania nagrody:

 • Wykonanie transakcji (oprócz przelewów z karty) na łączną kwotę 4.000 zł w ciągu 90 dni od daty podpisania przez Citibank umowy o Kartę.
 • Pobranie i zalogowanie do aplikacji mobilnej Citi Mobile w ciągu 30 dni od daty podpisania przez Citibank umowy o Kartę.
 • W dniu przyznania nagrody posiadanie w Citibanku Karty Kredytowej World MasterCard.

O spełnieniu warunków promocji Citibank poinformuje w formie wiadomości e-mail w miesiącu następnym, następującym po miesiącu w którym wypełnimy wszystkie wymagania promocji. Nagroda zostanie przesłana przez kuriera w ciągu 30 dni od daty otrzymania wiadomości e-mail. Standardowo nie mamy (niestety) wpływu na kolor telefonu czy tabletu. Telefon Samsung Galaxy J1 podlega 24-miesięcznej gwarancji obsługiwanej przez sieć Regenersis na podstawie numeru seryjnego produktu. Podobnie jest z Tabletem Lenovo Tab 2 A7-30 – obowiązuje gwarancja producenta.

telefon lub tablet za kartę kredytową w Citibanku nagorda warunki promocja

Warunki w porównaniu z poprzednią promocją uległy zmianie. Aby otrzymać jedną z dwóch nagród należy pamiętać o logowaniu do aplikacji mobilnej oraz wydać kartą 4.000 zł w ciągu 3 miesięcy. Wcześniej od razu Citibank wysyłał nagrodę ale trzeba było utrzymywać aktywną Kartę Kredytową Citibank World MasterCard przez 12 miesięcy. Tym razem trzeba wydać w ciągu 90 dni dosyć sporą kwotę pieniędzy. I to tyle. Choć Citibank zachęca nas do utrzymywania aktywnej Karty w bardzo dobry sposób.

240 zł za Kartę Kredytową w Citibanku – warunki:

 • Spełnienie warunków otrzymania nagrody głównej.
 • Zalogowanie się do Citi Mobile co najmniej raz na miesiąc.
 • Wykonanie co najmniej jednej operacji bezgotówkowej miesięcznie.

Po spełnieniu tych w sumie prostych warunków Citibank będzie wypłacał premię w wysokości 20 zł przez kolejne 12 miesięcy na rachunek Karty Kredytowej Citibank World MasterCard. Premia ta będzie w końcu następnego miesiąca, następującego po miesiącu w którym spełnimy wyżej wymienione warunki. Łącznie za niewielką aktywności można otrzymać 240 zł i można to potraktować jak zwrot za opłatę Karty Kredytowej Citibank World MasterCard. To bardzo miły gest ze strony Citibanku dla swoich nowych klientów.

Karta Kredytowa Citibank World MasterCard:

 • Darmowy kredyt na Karcie do 56 dni
 • Darmowe usługi Concierge.
 • Rabaty w wybranych sklepach (www.citirabaty.pl).
 • 18 zł za obsługę – opłata nie jest pobierana po wykonaniu transakcji bezgotówkowych na kwotę 4.000 zł miesięcznie.
 • Program punkty za zakupy – za każde zakupy dostaję się punkty, które można wymieniać na różne nagrody – np. zwolnienie z opłat za używanie karty kredytowej

Podsumowując to bardzo dobra promocja. Choć wydanie 4.000 zł w ciągu 90 dni może być dla niejednego z nas dużo trudnością. Trzeba się po prostu na te wydatki przygotować. Co prawda Citibank dopuszcza tym razem transakcje gotówkowe w postaci wypłat z bankomatu ale to koszt aż 6% prowizji nie wspominając o oprocentowaniu. Standardowo należy pamiętać o złożeniu rezygnacji z usługi CitiPhone (niepotrzebny koszt w wysokości 6 zł miesięcznie). Później można skorzystać z bardzo dobrego programu poleceń i otrzymać 2 x 400 zł – szczegóły tutaj. Wszystkich zainteresowanych akcją Telefon lub Tablet za Kartą Kredytową w Citibank zapraszam tutaj:

telefon lub tablet za kartę kredytową w Citibanku promocja


Pozostałych, którzy wolą wideorejestrator i 200 zł zwrotu za paliwo (przy prostszych warunkach do spełnienia) zachęcam do zapoznania się z drugą promocją Citibanku, którą kompleksowo opisałem tutaj:

karta kredytowa Citibank z wideorejestratorem i 200 zł na paliwo citihandlowy

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.