100 zł za Konto w Inteligo w programie Mam Inteligo

100 zł za Konto w Inteligo promocja kod polecający

Pojawiła się kolejna edycja programu „Mam Inteligo”. W ramach X edycji programu „Mam Inteligo” można ponownie zyskać 100 zł za Konto w Inteligo otwarte z polecenia. Osoba, która skutecznie poleci nowego klienta także otrzyma 50 zł. Program skierowany jest do nowych klientów Inteligo, którzy do 24.11.2012 r. nie posiadali w tym banku żadnego konta. Czyli okres karencji wynosi 3 lata. Promocja trwa tym razem do 21.02.2016 r.

Aby wziąć udział w programie „Mam Inteligo” i otrzymać 100 zł za Konto w Inteligo należy złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego z podaniem kodu polecającego. Najlepiej poprosić kogoś ze znajomych lub rodziny. Jeżeli nie mamy w gronie najbliższych takiej osoby to można napisać do mnie (prosteoszczedzanie@gmail.com) to podam taki kod od zaprzyjaźnionego blogera.

100 zł za Konto w Inteligo kod polecający

Po założeniu konta można samemu zarejestrować się w programie ”Mam Inteligo” i zarabiać dodatkowe pieniądze za polecone Konta Inteligo. Należy pamiętać, że aby przystąpić do programu niezbędne jest wyrażenie zgody na przekazywanie przez PKO Bank Polski materiałów marketingowych.

X edycja programu „Mam Inteligo” podzielona jest na 3 etapy:

 • I etap trwał od 24.11 do 23.12.2015 r.
 • II etap trwa od 24.12 do 22.01.2016 r.
 • III etap trwa od 23.01 do 21.02.2016 r.

Aby otrzymać 100 zł za Konto w Inteligo należy:

 • W ciągu 30 dni od otwarcia Konta wykonać za pomocą karty debetowej co najmniej jedną transakcję bezgotówkową o łącznej wartości co najmniej 200 zł.
 • W ciągu 30 dni od otwarcia Konta wykonać co najmniej jedną transakcję przy użyciu aplikacji IKO powiązanej z kontem o łącznej wartości co najmniej 10 zł w punktach usługowo-handlowych (np. w Biedronce).

Obie transakcje powinny być wykonane w sklepach – nie mogą być to transakcje internetowe. W ramach programu „Mam Inteligo” można otworzyć także konto firmowe. Wtedy zamiast transakcji IKO należy wykonać co najmniej jeden przelew do ZUS. Po spełnieniu tych dwóch niewygórowanych warunków nagroda w wysokości 100 zł wpłynie na otwarte konto w ciągu 94 dni od ostatniego dnia etapu programu, w którym przystąpiliśmy do promocji (otworzyliśmy konto). Także w ciągu 94 dni wpłynie nagroda w wysokości 50 zł dla osoby polecającej. Obie nagrody wpłyną w pełnej wysokości. Osoby polecające mogą otrzymać dodatkową premię.

Dodatkowa premia w programie Mam Inteligo:

 • 3.000 zł dla osób, które dokonają co najmniej 80 skutecznych poleceń.
 • 2.000 zł dla osób, które dokonają od 60 do 79 skutecznych poleceń.
 • 1.000 zł dla osób, które dokonają od 40 do 59 skutecznych poleceń.

Konto w Inteligo to:

 • 0 zł za prowadzenie bez żadnych warunków.
 • 0 zł za obsługę karty debetowe po wykonaniu transakcji bezgotówkowych na kwotę 100 zł (inaczej 4 zł).
 • 0 zł za wypłaty w bankomatach PKO BP oraz BZ WBK (obce bankomaty to koszt 5 zł od wypłaty).
 • 0 zł za wszystkie przelewy internetowe oraz zlecenia stałe.

Jak widać warunki do otrzymania premii są bardzo łatwe do spełnienia. Konto już po wydaniu 100 zł staje się darmowe. Z programu Mam Inteligo miałem skorzystać w poprzedniej promocji ale nie zdążyłem. Tym razem nie odpuszczę. Nic mnie tak nie motywuje jak 100 zł za Konto w Inteligo. Wszystkich zainteresowanych promocją Konta w Inteligo zapraszam do złożenia wniosku tutaj:
100 zł za Konto w Inteligo promocja konkurs kod polecający

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.