400 zł za kartę kredytową w BNP Paribas

Witam. BNP Pariba sprawie na stałe oferuje sowitą premię za konto osobiste. Obecnie można otrzymać 500 zł – szczegóły tutaj. Pojawiła się w ostatnich dniach akcja Wiosenne korzyści z kartą kredytową Mastercard dzięki której można otrzymać do 400 zł za kartę kredytową w BNP Paribas. Nagroda za udział w akcji to 10% zwrot za zakupy przez 4 miesiące (okresy rozliczeniowe). Należy wydawać kartą 1.000 zł miesięcznie. Nowa promocja BNP trwa do 31.05.2024 r.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji BNP Paribas. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Z promocji mogą ponownie wziąć udział osoby, które 01.09.2022 r. nie miały ważnej umowy o kartę kredytową. Posiadacze kont osobistych mogą jak najbardziej brać udział w akcji. W ramach promocji można wnioskować o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold.

Aby otrzymać do 400 zł za kartę kredytową w BNP Paribas należy:
  • Pozostawić swoje dane na specjalnej stronie promocji. Po rejestracji na stronie promocji oddzwania pracownik banku, za pośrednictwem którego składamy wniosek o kartę.
  • Zawrzeć umowę z BNP Paribas o kartę kredytową nie później niż do 31.05.2024 r.
  • Zalogować się do bankowości internetowej, nadać PIN i aktywować kartę kredytową do końca pierwszego pełnego miesiąca po zawarciu umowy o kartę kredytową.
  • Mieć wyrażone zgody na przetwarzanie danych marketingowych.
  • W ciągu pierwszych czterech pełnych okresów rozliczeniowych po podpisania umowy o kartę wykonywać transakcję kartą na kwotę najlepiej co najmniej 1.000 zł. Nagroda 4 x 100 zł zwrot na rachunek karty – 10% wartości transakcji.

<<<Strona promocji do 400 zł za kartę kredytową w BNP Paribas>>>

400 zł za kartę kredytową w BNP Paribas

Do transakcji promocyjnych nie zaliczają się na pewno płatności za rachunki i zasilenia wirtualnych kart, jak też zakupy oznaczone jako zakupy hurtowe i usługi transportowe. W ciągu 4 okresów rozliczeniowych będzie się naliczał 10% zwrot za zakupy z limitem do 100 zł. Maksymalnie można otrzymać 400 zł przez 4 miesiące. Okres rozliczeniowy zaczyna się w dniu podpisania umowy o kartę kredytową i trwa miesiąc. Cashback będzie widoczny na wyciągu i będzie pomniejszał zadłużenie. Liczą się tylko transakcje rozliczone.

W promocji możemy zawnioskować oczywiście tylko o kartę kredytową Mastercard Standard lub Gold. Za kartę Mastercard nie ma opłat za wydanie – jest opłata miesięczna – 12 zł – niepobierana gdy wykonamy transakcje w kwocie (aż) 1.000 zł. Ale przez pierwszy rok w ramach promocji nie ma tej opłaty a po otrzymaniu premii przemyśleć współpracę z BNP Paribas. Co ważne jest też opłata w wysokości 25 zł w przypadku wypowiedzenia umowy o kartę kredytową przed upływem 6 miesięcy od daty jej zawarcia. Wszystkich zainteresowanych premią do 400 zł za kartę kredytową w BNP Paribas zapraszam tutaj:

400 zł za kartę kredytową w BNP Paribas


REGULAMIN SPRZEDAŻY PREMIOWEJ Wiosenne korzyści z kartą kredytową Mastercard.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.