520 zł za konto w BNP Paribas

Witam. W BNP Paribas ostatnio skończyły się dwie promocje na założenie konta osobistego. To żaden problem bo jak zwykle ten bank nie pozwala za bardzo czekać i pojawiła się z kolei akcja Kwitnąca promocja dzięki której można otrzymać solidne 520 zł za konto w BNP Paribas. Przy czym 50 zł otrzymuje się w bonie do Biedronki a pozostałe 470 zł już przelew na nowo otwarte konto. Tym razem należy wydawać kartą kwotę 1.200 zł miesięcznie przez kilka miesięcy. Nowa promocja BNP Paribas trwa do 15.04.2024 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk promocyjnych wniosków.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji BNP Paribas. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Standardowo z nowej edycji promocji BNP Paribas mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas. Posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z udziału w promocji. Należy pamiętać o aktywacji karty. I należy pamiętać, że czasami pojawiają się inne, dodatkowe akcje, np. z promocyjnymi punktami za rejestrację karty debetowe w programie lojalnościowym Mastercard.

520 zł  za konto w BNP Paribas w akcji Kwitnąca promocja  – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 15.04.2024 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 30.04.2024 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti, Aplikacji Mobilnej lub za pośrednictwem kuriera.
 • Także najpóźniej do 31.03.2024 r. aktywacja karty debetowej.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Do 26.05.2024 r. po otrzymaniu wiadomości o przyznaniu premii zalogowanie się na stronie promocji i uzupełnienie numeru konta bankowego do wypłaty premii.

<<<Strona promocji 520 zł za konto w BNP Paribas>>>

520 zł za konto w BNP Paribas

Nagrody w promocji Kwitnąca promocja:

Pierwsza Nagroda – 50 zł do Biedronki i 20 zł na konto za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji i aktywacja karty.
Druga Nagroda – przelew na konto w wysokości 160 zł za:
 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
 • W maju 2024 r. wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 1.200 zł.
Trzecia Nagroda – przelew w wysokości 160 zł na konto za:
 • Spełnienie warunków otrzymania drugiej nagrody.
 • W czerwcu 2024 r. wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 1.200 zł
Czwarta Nagroda – przelew w wysokości 130 zł na konto za:
 • Spełnienie warunków otrzymania trzeciej nagrody.
 • W miesiącu lipcu 2024 r. wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 1.200 zł.

Tym razem trzeba wykonywać solidne transakcje bezgotówkowe, a raczej o solidnej wartości. Pierwsza wiadomość o przyznaniu premii zostanie wysłana do 21.05.2024 r. Będzie czas do 26.05.2024 r. aby uzupełnić na specjalnej stronie dane do wypłaty premii. Wiadomości będą wysyłane z adresu kwitnacapromocja@promocja.bnpparibas.pl. Można już teraz dodać ten adres do skrzynki e-mail aby nie wpadło do SPAM-u. Nagrody – premie w postaci przelewów na konto – będą wypłacane do końca miesiąca, w którym otrzymaliśmy informacje o ich przyznaniu. Bon do Biedronki przyjdzie na podany numer telefonu.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj kosztuje 7 zł lub 2 zł miesięcznie. Po wykonaniu 3 transakcji opłata jest zmniejszana do 2 zł. Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Od kwietnia trochę się to zmieni (szczegóły poniżej). Będzie można całkowicie uniknąć opłaty. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można (ale nie trzeba) też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych premią 520 zł za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

520 zł za konto w BNP Paribas


Regulamin promocji Kwitnąca promocja.


Konto Otwarte dla Ciebie (od kwietnia 2024):
 • 2,50 zł za prowadzenie – opłata niepobierana gdy w miesiącu:
  • Zalogujemy się co najmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej.
  • Wyrazimy i nie odwołamy zgód marketingowych i handlowych.
 • 7 zł za obsługę karty – opłata niepobierana gdy w miesiącu:
  • W miesiącu poprzedzającym wykonamy co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe. Lub:
  • Nie ukończyliśmy 26 lat. Lub:
  • Umowa rachunków została zawarta na zasadach sprzedaży premiowej Starter bankowy.

Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

520 zł za konto w BNP Paribas

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.