490 zł za konto w BNP Paribas

Witam. BNP Paribas zakończył w dniu wczorajszym bardzo dobrą promocję konta osobistego. Jak zwykle nie każe czekać i w dniu dzisiejszym pojawiła się kolejna akcja pt. Wymieniaj bez granic dzięki której można otrzymać solidne 490 zł za konto w BNP Paribas. Tym razem oprócz umiarkowanej ilość, a raczej wartości transakcji bezgotówkowych bank stawia na aktywację platformy usługi wymiany walut i jej konkretne używanie. Nowa akcja promocyjna trwa do 30.09.2024 r. lub do osiągnięcia puli aż 5.000 sztuk wniosków na stronie promocji.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji BNP Paribas. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Standardowo z nowej edycji promocji BNP Paribas mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas. Posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z udziału w promocji. Należy pamiętać o aktywacji karty. I należy pamiętać, że czasami pojawiają się inne, dodatkowe akcje, np. z promocyjnymi punktami za rejestrację karty debetowe w programie lojalnościowym Mastercard. Tym razem konieczne będzie konto walutowe.

490 zł  za konto w BNP Paribas w akcji Wymieniaj bez granic  – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 30.09.2024 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 14.10.2024 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti, Aplikacji Mobilnej lub za pośrednictwem kuriera.
 • Także najpóźniej do 14.10.2024 r. aktywacja karty debetowej.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Do 26-go dnia miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków otrzymania pierwszej nagrody po otrzymaniu wiadomości o przyznaniu premii zalogowanie się na stronie promocji i uzupełnienie numeru konta bankowego do wypłaty premii.

<<<Strona promocji 490 zł za konto w BNP Paribas>>>

490 zł za konto w BNP Paribas

Nagrody w promocji Wymieniaj bez granic:

Pierwsza Nagroda – przelew na konto w wysokości 90 zł za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji i aktywacja karty.
Druga Nagroda – przelew na konto w wysokości 200 zł za:
 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
 • W następnym po spełnieniu warunków otrzymania pierwszej nagrody (czyli aktywacji karty):
  • Wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 250 zł.
  • Otrzymanie wpływów na kwotę co najmniej 1.000 zł.
  • Aktywacja platformy FX Pl@net oraz wykonanie transakcji walutowych na łączną kwotę minimum 300 jednostek danej waluty.
Trzecia Nagroda – przelew w wysokości 200 zł na konto za:
 • Spełnienie warunków otrzymania drugiej nagrody.
 • W następnym po spełnieniu warunków otrzymania drugiej nagrody:
  • Wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 250 zł.
  • Otrzymanie wpływów na kwotę co najmniej 1.000 zł.
  • Wykonanie transakcji walutowych na łączną kwotę minimum 300 jednostek danej waluty.

Transakcja walutowa to dosłownie wymiana walut, tj. transakcja, której przedmiotem jest kupno walut. Należy po otwarciu konta przez bankowość internetową na komputerze otworzyć konto walutowe oraz aktywować usługę FX Pl@net. Należy dosłownie w miesiącu wymienić np. 300 euro na złotówki. Należy zauważyć, że wymagane konto walutowe jest bezwarunkowo bezpłatne ale transakcje walutowe wykonywane są na kursach bieżących i można na nich trochę stracić (albo i zyskać przy dobrych okolicznościach).

Pierwsza wiadomość o przyznaniu premii zostanie wysłana do 22-go dnia miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków (gdy konto otworzymy w maju i w maju aktywujemy kartę to wiadomość ta powinna przyjść w czerwcu). Będzie czas do 26-go tego miesiąca aby uzupełnić na specjalnej stronie dane do wypłaty premii. Wiadomości będą wysyłane z adresu wymieniajbezgranic@promocja.bnpparibas.pl. Można już teraz dodać ten adres do skrzynki e-mail aby nie wpadło do SPAM-u. Nagrody – premie w postaci przelewów na konto – będą wypłacane do końca miesiąca, w którym otrzymaliśmy informacje o ich przyznaniu.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Konto może kosztować 2,50 zł ale łatwo uniknąć tej opłaty logując się do bankowości internetowej lub mobilnej i mając wyrażone zgody marketingowe. Za to opłata to 7 zł – niepobierana jest, gdy w poprzednim miesiącu wykonaliśmy 3 transakcje bezgotówkowe. Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można (ale nie trzeba) też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych premią 490 zł za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

490 zł za konto w BNP Paribas


Regulamin promocji Wymieniaj bez granic.


Konto Otwarte dla Ciebie:
 • 2,50 zł za prowadzenie – opłata niepobierana gdy w miesiącu:
  • Zalogujemy się co najmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej.
  • Wyrazimy i nie odwołamy zgód marketingowych i handlowych.
 • 7 zł za obsługę karty – opłata niepobierana gdy w miesiącu:
  • W miesiącu poprzedzającym wykonamy co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe. Lub:
  • Nie ukończyliśmy 26 lat. Lub:
  • Umowa rachunków została zawarta na zasadach sprzedaży premiowej Starter bankowy.

Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.