270 zł za konto w Citibanku + walizka + 50 zł w punktach Bezcenne Chwile

Witam. W Citibanku trwa akcja w ramach której można otrzymać 320 zł za konto osobiste oraz założyć konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 7,10% do kwoty 50.000 zł na 4 miesiące – szczegóły tutaj. Teraz pojawiła się alternatywna akcją, dzięki której można otrzymać 270 zł za konto + walizkę wartą 329 zł + 4.000 punktów w programie Bezcenne Chwile o wartości 50 zł (za kartę kredytową). Można powiedzieć, że to w pewnym sensie korzystniejsza akcja promocyjna Citibanku. Nowa promocja trwa do 18.05.2024 r. lub do wyczerpania puli 1.000 nagród.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji Citibank. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Z promocji mogą skorzystać osoby, które po 31.12.2021 r. nie posiadały w tym banku konta osobistego czy oszczędnościowego. Posiadanie karty kredytowej jest dozwolone i nie wyklucza z udziału z promocji. W przypadku posiadania już kartoteki w Citibanku może być potrzebny kontakt z infolinią (do mnie sami zadzwonili). CitiKonto w promocji można otworzyć w procesie online akceptując zgodę na zdalną weryfikację tożsamości, w Oddziale CitiBanku lub w ramach kampanii telefonicznej.

270 zł za konto w Citibanku + walizka + 50 zł w punktach Bezcenne Chwile – warunki promocji:
 • Nagroda bądźmy w kontakcie za:
  • Wyrażenie zgód marketingowych i handlowych i samo otwarcie konta. Nagroda – 20 zł.
 • Nagroda za aktywność za:
  • Wykonywanie co najmniej 3 transakcji bezgotówkowych kartą w wysokości co najmniej 300 zł  w co najmniej jednym z pięciu miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta. Nagroda – 50 zł za każdy miesiąc wykonywania transakcji. Maksymalnie 250 zł.
 • Nagroda Walizka:
  • Otrzymanie wpływów na konto w wysokości minimum 2.000 zł w każdym z kolejnych dwóch miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta. Nagroda – voucher na walizkę podróżną „Vip Collection” o wartości 329 zł.
 • Nagroda Bezcenne Chwile:
  • Do 31.07.2024 r. zawarciu umowy o dowolną kartą kredytową w Citibanku.
  • Zapisanie się do programu Bezcenne Chwile.
  • Od szóstego do dziesiątego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta utrzymywanie aktywnej karty kredytowej. Nagroda – 800 punktów w programie Bezcenne Chwile za każdy miesiąc utrzymywania aktywnej karty. Maksymalnie 4.000 punktów.

<<<Strona promocji 270 zł za konto w Citibanku + walizka + 50 zł w punktach Bezcenne Chwile >>>

Nagrody wpłyną na konto do końca miesiąca, następującego po miesiącu spełniania warunków akcji. Voucher na walizkę zostanie udostępniony w wiadomości bankowości internetowej czy mobilnej i będzie ważny 180 dni. Należy go wykorzystać https://vip-collection.pl/301-citibank wpisując go w miejscu kodu rabatowego. Nie obejmuje on kosztów wysyłki. Dodatkowa premia jest za kartę kredytową ale nie do końca jest jasne, czy można to połączyć z innymi akcjami promocyjnym, w których można otrzymać do 900 zł w postaci różnych premii. Szczegóły promocji kart kredytowych w Citibanku pod na bieżącą można znaleźć tutaj.


Konto jest całkowicie darmowe, nie ma opłat za prowadzenie czy obsługę karty debetowej a same CitiKonto otwiera się online za pomocą tzw. selfie – robi się zdjęcie dowodu osobistego i selfie a umowę zatwierdza sms-em. Na koniec oddzwania pracownik Citibanku i informuje o produktach (koncie czy karcie kredytowej). Czasami coś nie wyjdzie i powinien nastąpić kontakt z Citibanku. O szczegółach ewentualnych opłat za CitiKonto w Citibanku piszę krótko poniżej. Wszystkich zainteresowanych premią 270 zł za konto w Citibanku oraz markową walizką o wartości 329 zł i ewentualnie punktami w programie Bezcenne Chwile zapraszam tutaj:


Citikonto w Citibanku to:
 • 0 zł za prowadzenie i obsługę karty debetowej.
 • 0 zł za wypłat z bankomatów Citibanku i 4 pierwsze wypłaty w obcych bankomatach.
 • 0 zł za przelewy i 3 bezpłatne przelewy natychmiastowe Express Elixir.
 • Konta walutowe i usługa Citi Global Walet – płatność jedną kartą w wielu walutach.

Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.