Telefon Samsung Galaxy A15 oraz 300 zł w punktach Bezcenne Chwile za kartę kredytową w Citibanku

Witam. Kilka dni temu opisywałem promocję karty kredytowej z premią 900 zł w punktach Bezcenne Chwile. Oprócz tego można otrzymać także 320 zł za konto osobiste. W dniu dzisiejszym opisuję alternatywną akcję w ramach której można otrzymać telefon Samsung Galaxy A15 oraz 300 zł w punktach Bezcenne Chwile za kartę kredytową w Citibanku. Sam telefon wyceniany jest na około 600 zł. Warunki akcji promocyjnej nie są jakieś trudne do spełnienia a promocja trwa do 18.06.2024 r. lub do wyczerpania puli 250 promocyjnych wniosków.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji Citibank. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Z nowej promocji karty kredytowej mogą skorzystać nowe osoby, które od 01.04.2023 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety mnie jako byłego posiadaczy karty kredytowej Citibank od razu odrzuca. Z komentarzy na internecie wynika, że nie tylko mnie. I tutaj ciekawostka bo złożyłem sam wniosek w jedne z poprzednich akcji – już Pani do mnie dzwoniła i potwierdzała już witałem się z nagrodą ale poprawiła moje imię – L na Ł i dostałem sms-a z decyzją negatywną.

Aby otrzymać telefon Samsung Galaxy A15 oraz 300 zł w punktach Bezcenne Chwile za kartę kredytową w Citibanku należy:

  • Złożyć wniosek o kartę kredytową na specjalnej stronie promocji.
  • Dołączyć do wniosku dokumentu dochodowego (np. wyciąg z rachunku lub paski z wypłaty za ostatnie 3 miesiące) lub zrobić to w przeciągu 10 dni roboczych (strona tutaj).
  • Zawrzeć umowę na podstawie złożonego wniosku oraz w aplikacji mobilnej aktywować kartę.
  • Wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej firmie dostarczającej nagrodę.
  • Nie później niż do końca następnego miesiąca po zawarciu umowy dokonać przystąpienia do Programu Bezcenne Chwile.
  • W pierwszym, drugim i trzecim miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy wykonywać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 1.000 zł  miesięcznie (w każdym miesiącu). Nagroda telefon Samsung Galaxy A15 4/12 LTE.
  • W czwarty, piątym, szóstym miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy wykonywać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 200 zł. Nagroda 8.000 punktów w programie Bezcenne Chwile o wartość co najmniej 100 zł.
  • W siódmym, ósmym, dziewiątym, dziesiątym, jedenastym i dwunastym miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy wykonywać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 200 zł. Nagroda 16.000 punktów w programie Bezcenne Chwile o wartość co najmniej 200 zł.
  • Dodatkowa nagroda – bezwarunkowe zwolnienie przez 12 miesięcy z opłaty z karty kredytowej.

<<<Strona promocji telefon Samsung Galaxy A15 oraz 300 zł w punktach Bezcenne Chwile za kartę kredytową w Citibanku>>>

Telefon Samsung Galaxy A15 oraz 300 zł w punktach Bezcenne Chwile za kartę kredytową w Citibanku

Warunki są dosyć łatwe do spełnienia chociaż jest pewien chaczyk. Wystarczy  wydać najpierw po 1.000 zł w ciągu 3 miesięcy, a następnie wydawać 200 zł w miesiącu aby otrzymać punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile. O przyznaniu promocyjnych punktów szczęśliwcy zostaną powiadomieni w bankowości internetowej do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji a dopisane w programie punkty zostaną w ciągu następnych 30 dni i będą ważne przez 9 miesiące. W tym czasie trzeba je wymienić na różne vouchery (np. Allegro, Circle K, Decathlon, bilety do kina) po przepadną. Podobne zasady dotyczą telefonu z tym, że zostanie on przesłany na adres korespondencyjny w ciągu 45 dni. Będzie on objęty gwarancją producenta do 31.03.2026 r. Warto telefonu wg regulaminu to 599 zł.

Dodatkowo w ramach promocji opłata za wydanie i obsługę karty przez cały rok będzie wynosiła 0 zł. standardowo 12 zł, niepobierane w przypadku wydania 1.000 zł). Takie ułatwienie obowiązuje przez 12 kolejnych miesięcy. Ale skoro ostatnie 200 zł zostanie przyznane już po roku należy uważać na opłatę za kartę, bo jest ona darmowa tylko przez 12 miesięcy. Do czasu otrzymania premii kartę należy oczywiście posiadać, ale później nie ma takiego obowiązku i można przemyśleć współpracę z Citibankiem. Wszystkich zainteresowanych telefonem Samsung Galaxy A15 oraz 300 zł w punktach Bezcenne Chwile za kartę kredytową w Citibanku zapraszam tutaj:

Telefon Samsung Galaxy A15 oraz 300 zł w punktach Bezcenne Chwile za kartę kredytową w Citibanku


Regulamin oferty Przywitaj wiosnę z Kartą Kredytową Citibank.


Citibank informuje, iż Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla karty kredytowej wynosi 23,15% ale zadłużenie można spłacić w całości i żadnego oprocentowanie wtedy nie będzie. Należy uważać na warunkową opłatę miesięczną (12 zł). Dodatkowo należy uważać na inne dodatkowe opłaty lepiej nie aktywować dodatkowych opcji. Należy także uważać na nową opłatę – 20 zł w przypadku wystąpienia nadpłaty na rachunku karty kredytowej w kwocie co najmniej 200 zł.  Bezpłatne za to są powiadomienia sms o transakcjach.

*Uwaga – do transakcji bezgotówkowych nie liczą się transakcje na pocztach czy zasilenia wirtualnych portfeli typu Revolut – za to jest dodatkowo od pewnego czasu spora opłata.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Telefon Samsung Galaxy A15 oraz 300 zł w punktach Bezcenne Chwile za kartę kredytową w Citibanku

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.