555 zł za konto oraz lokata na 8% do 40.000 zł w Credit Agricole

Witam. Następny bank, który nieustannie premiuje nowych i niektórych powracających posiadaczy kont osobistych jest Credit Agricole. Od kilku dni trwa akcja Otwórz konto i zyskaj 555 zł dzięki której można otrzymać 555 zł za konto w Credit Agricole. Premię otrzymuje się w postaci 5% zwrotu za zakupy przez okres kolejnych 20 miesięcy od daty otwarcia konta z pewnymi dodatkowymi warunkami. Dodatkowo można otworzyć Lokatę Powitalną na 8% do kwoty 40.000 zł na 6 miesięcy. To uproszczona odsłona znanej już akcji promocyjnej Credit Agricole, która trwa do 30.06.2024 r.


Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe. Szczegóły aktualnych ofert Credit Agricole tutaj.


Zredukowany został o rok okres karencji w Credit Agricole. Aby skorzystać z promocji i otrzymać premię należy nie posiadać po 31.12.2021 r. konta w Credit Agricole. Co oznacza, że trzeci raz mogę wrócić do CA. Tym razem konto w promocji można otworzyć w placówkach Credit Agricole, podczas wydarzeń organizowanych przez Credit Agricole poza placówkami i przez aplikację mobilną CA24 Mobile. Nagroda to 5% zwrot za płatności kartą lub BLIKem, maksymalnie 27,75 zł przez 20 miesięcy.

555 zł za konto  w Credit Agricole – warunki promocji:
  • Przystąpienie do promocji i podpisanie umowy o Konto dla Ciebie lub Konta dla Ciebie VIP w placówce CA lub przez aplikację mobilną CA24 Mobile do 30.06.2024 r.
  • Zamówienie karty do konta i wyrażenie zgód marketingowych przez co najmniej 20 kolejnych miesięcy.
  • Aktywowanie dostępu do konta poprzez serwis CA24 ebank i/lub CA24 Mobile.
  • Wybranie wyciągów do konta w formie elektronicznej.
  • Zapewnienie wpływów w każdym miesiącu w wysokości co najmniej 2.000 zł.
  • Wykonywanie co najmniej 10 transakcji kartą, BLIKem lub przy użyciu portfela cyfrowego w każdym miesiącu za który przyznawana jest premia.

Miesięcznie można otrzymać 27,75 zł za wydanie kwoty 555 zł. Zwrot będzie naliczany za transakcje wykonywane od następnego pełnego miesiąca, następującego po miesiącu otwarcia konta. Wpłynie on na konto do końca następnego miesiąca. Do tego czasu nie można wypowiadać regulaminu odwoływać zgód marketingowych. Według regulaminu nie liczą się zasilenia z własnych kont w innych bankach ale już wpłaty gotówkowe tak albo przelewy od innych osób. Więc w prosty sposób można sobie poradzić. Do promocyjnych transakcji nie zaliczają się pewne typy transakcji typu gotówkowego – spis poniżej.

Akcja nie łączy się z innymi promocjami. Dodatkowo można otworzyć Lokatę Powitalną na 8% do kwoty 40.000 zł na 6 miesięcy. Bedzie ona dostępna w aplikacji mobilnej lub placówce Credit Agricole przez 14 dni. Obecna oferta obowiązuje do 30.04.2024 r. ale może być przedłużana. Należy także w każdym pełnym miesiącu wykonywać po 10 transakcji kartą/BLIK i logować się do aplikacji mobilnej CA24 Mobile oraz mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe. Gdy tego nie zrobimy to oprocentowanie wyniesie tylko 1,50%.

555 zł za konto oraz lokata na 8% do 40.000 zł w Credit Agricole


Konto dla Ciebie to:
  • 0 zł za konto po zasileniu konta kwotą 1.500 zł oraz wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 10 zł).
  • 0 zł za kartę po zasileniu konta kwotą 1.500 zł oraz wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 10 zł).
  • 0 zł za wypłatę w bankomatach w placówkach CA, 0 zł za wypłatę w pozostałych bankomatach krajowych po zasileniu konta kwotą 1.500 zł oraz wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 7 zł).
  • 0 zł za przelewy internetowe.

555 zł za konto w Credit Agricole


Regulamin Promocji Otwórz konto i zyskaj 555 zł .

REGULAMIN PROMOCJI – „REGULAMIN LOKATY POWITALNEJ 4”.


Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne, doładowań portfeli cyfrowych typu Revolut, SkyCash czy PayPal,
– doładowanie portfeli cyfrowych rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal, a także płatności kartami typu Curve,

– przelewy na telefon BLIK oraz wypłaty z bankomatów.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.