200 zł za konto dla dziecka w Banku Millennium

Witam. W Banku Millennium trwa promocja, w ramach której można otrzymać do 600 zł za konto osobiste – szczegóły tutaj. Po serii słabszych i lepszych akcji pojawiła się ostatnio akcja Na wakacje z Kontem 360° Junior dzięki której można otrzymać 200 zł za konto dla dziecka. Przy czym warunki otrzymania premii są bardzo proste do spełnienia, szczególnie dla dzieci poniżej 7 roku życia. Nowa promocja konta dla dziecka w Banku Millennium trwa do 26.06.2024 r. lub do wyczerpania puli 10.000 promocyjnych kont dla dzieci.

Aby wziąć udział w akcji samemu należy posiadać konto w Banku Millennium jako osoba dorosła. Jeżeli ktoś jeszcze nie ma to warto rozważyć główną promocję bo razem można tak otrzymać aż 800 zł albo i więcej bo nie ma ograniczenia dla kont dla dzieci. Należy także mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe. Co ważne dziecko nie mogło posiadać wcześniej konta w Banku Millennium. Niestety eliminuje to mojego syna ale mogę otworzyć takie konta dla mojej córki. I tutaj uwaga – likwidacja takiego konta odbywa się w placówce – należy donieść przy tej okazji dowód osobisty dziecka albo np. akt urodzenia dziecka.

Nagroda to eKarta Goodie o wartości 200 zł, która zostanie udostępniona w aplikacji Goodie, a którą będzie można wykorzystać w płatnościach zbliżeniowych telefonem Google Pay czy Apple Pay. Po spełnieniu warunków otrzymamy do 31.08.2024 r. kod sms-em – należy po instalacji tej aplikacji wejść w zakładkę profil i w ciągu 60 dni użyć otrzymanego kodu. Po tej czynności eKarta Goodie będzie ważna przez 12 miesięcy. Pozostaje spełnić warunki.

200 zł za konto dla dziecka w Banku Millennium

Dla dzieci do 7 roku życia należy otworzyć po prostu Konto 360° Junior i do końca następnego miesiąca zasilić ją kwotą 200 zł. Dzieci, które mają 7 i więcej lat muszą dodatkowo do końca następnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta zawrzeć umową o kartę debetową, mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe, zainstalować aplikację mobilną i zalogować się do niej co najmniej raz oraz wykonać co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe/telefonem/BLIKem. I to wszystko, konto jest bezpłatne a jedyna opłata może się pojawić za kartę dla dzieci powyżej 13 roku życia to 4 zł gdy nie wykonają co najmniej 1 transakcji bezgotówkowej kartą. Koszt wydania karty dla dzieci pomiędzy 7 a 13 rokiem życia to niestety 15 zł ale brak jest warunkowych opłat miesięcznych.


Regulamin promocji „Na wakacje z Kontem 360° Junior”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.