720 zł za konto w mBanku

Witam. Kolejny bank, który w kwietniu postanowił przedłużyć swoją standardową promocję konta osobistego jest mający ostatnio trochę złą prasę mBank. I całkiem niespodziewanie po ogłoszeniu nowej akcji po kilku dniach postanowił bardzo znacznie podnieść wysokość premii za nowe konto. W ramach promocji Zyskaj premie z eKontem do usług można otrzymać do 720 zł za konto w mBanku. Chociaż to trochę oszukane bo 120 zł otrzymuje się za konto dla dziecka (eKonto Junior). Co nie znaczy, że akacja nie jest dobra. Warunki są dosyć łagodne a nowa promocja trwa do 05.06.2024 r.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji mBank. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Promocja skierowana jest do nowych klientów, nieposiadających w mBanku konta osobistego oraz oszczędnościowego od 01.01.2020 r. (o nr rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017). Niestety ten okres karencji od długiego czasu ani drgnął. Posiadanie konta firmowego, karty kredytowej czy kredytu nie wyklucza z udziały w promocji. W przypadku otwierania eKonta na selfie należy zrobić to na telefonie, w przypadku e-dowodu lub kuriera – na komputerze. W przypadku wybrania kuriera jednak nie dostaje się całej premii. Uwaga – aby otrzymać 200 zł do Biedronki należy nie być klientem mBanku już od 01.01.2015 r. To oddzielna promocja i obowiązuje do 27.06.2024 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk promocyjnych wniosków.

Do 720 zł za konto  w mBanku – warunki promocji:
 • Zapisanie się do promocji i złożenie wniosku o eKonto do usług wraz z kartą debetową, poprzez selfie lub e-dowód poprzez specjalną stronę promocji.
 • 100 zł za jednorazowy wpływ w wysokości minimum 1.000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia eKonta i wykonanie co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w miesiącu otwarcia eKonta lub w miesiącu następnym.
 • 50 zł za jednorazowy wpływ w wysokości minimum 1.000 zł w drugim miesiącu od otwarcia eKonta i wykonanie co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w drugim pełnym miesiącu od otwarcia eKonta.
 • 50 zł za jednorazowy wpływ w wysokości minimum 1.000 zł w trzecim miesiącu od otwarcia eKonta i wykonanie co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w trzecim pełnym miesiącu od otwarcia eKonta.
 • 200 zł za zdalne otwarcie konta za pomocą selfie lub e-dowód oraz spełnienie warunków otrzymania powyższych premii.
 • 100 zł, 50 zł i 50 zł do Biedronki oraz Allegro Smart na 1 miesiąc za darmo za:
  •  Zapisanie się do promocji i złożenie w tym samym dniu wniosku o eKonto do usług przez selfie lub e-dowód i wyrażenie zgody na mOkazje.
  • Jednorazowy wpływ w wysokości co najmniej 1.000 zł na eKonto do usług w miesiącu otwarcia konta lub miesiącu następnym oraz wykonanie co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIK w miesiącu otwarcia lub miesiącu następnym (100 zł do Biedronki i Allegro Smart).
  • Jednorazowy wpływ w wysokości co najmniej 1.000 zł na eKonto do usług w drugim pełnym miesiącu od otwarcia konta raz wykonanie co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIK w drugim pełnym miesiącu od otwarcia konta (50 zł do Biedronki).
  • Jednorazowy wpływ w wysokości co najmniej 1.000 zł na eKonto do usług w trzecim pełnym miesiącu od otwarcia konta raz wykonanie co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIK w trzecim pełnym miesiącu od otwarcia konta (50 zł do Biedronki).
 • Dodatkowe opcjonalne 120 zł za otwarcie eKonta Junior dla dzieci (do 13 roku życia) do końca pierwszego miesiąca, następującego po otwarciu eKonta osobistego.

<<<Strona promocji do 720 zł za konto w mBanku>>>

720 zł za konto w mBanku

Przelew na eKonto nie powinien być nie z naszego konta w mBanku, a najlepiej spoza mBanku. Co ciekawe liczą się wpłaty we wpłatomatach czy w oddziale mBanku. Premię będą wpływać na otwarte eKonto do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków akcji. Premia za otwarcie za konto dla dzieci wpłyną do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego. Aby otrzymać premię za konto dla dziecka do 13 roku życia wystarczy je tylko otworzyć – nie nie trzeba na nim robić. Aby otrzymać premię za otwarcie konta przez selfie na leży spełnić także wszystkie pozostałe warunki otrzymania całej premii za aktywność. Wcześniej nagrodą dodatkowo było 10 zł teraz można otrzymać 200 zł do Biedronki. Całościowo sprawia to, że to obecnie jedna z najlepszych promocji konta osobistego.

Dodatkowo uczestnicy promocji mogą skorzystać z rachunku regularnego oszczędzanie Moje Cele, na którym otrzymują oprocentowanie 6,50% lub 5,30% do kwoty 50.000 zł od dnia otwarcia i przez kolejne 3 pełne miesiące od daty jego otwarcia. Procent jest wyższy gdy konto założymy przez selfie czy e-dowód. Stawka promocyjna obowiązuje jedynie, gdy suma wpływów na te eKonto jest wyższa o co najmniej 100 zł od wypływów. I to wszystko – premia jest dosyć wysoka. Same eKonto osobiste w mBanku jest bezwarunkowo bezpłatne, nie ma też opłaty za kartę po wydaniu kwoty 350 zł w miesiącu. Wszystkich zainteresowanych premią do 720 zł za konto w mBanku zapraszam tutaj:

720 zł za konto w mBanku


Regulamin Promocji Zyskaj premie z eKontem do usług.

Regulamin Promocji Zyskaj bonus od mBanku II.


eKonto do ugług to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku eKonta.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej po wydaniu 350 zł (inaczej 9 zł).
 • 0 zł za wypłaty we wszystkich bankomatach krajowych kwot min. 300 zł (poniżej prowizja 2,50 zł).
 • 0 zł za wypłaty za granicą.

Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

720 zł za konto w mBanku

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.