600 zł za konto w BNP Paribas

Witam. BNP Paribas potrafi zaskoczyć żonglując swoimi akcjami promocyjnymi konta osobistego. W dniu wczorajszym pojawiła się promocja Giga premia dzięki której można otrzymać aż 600 zł za konto w BNP Paribas. Przy czym warunki otrzymania premii są dosyć proste i łagodne, a wręcz banalnie proste. Przy czym 80 zł dostaje się w bonach do sklepów sieci Żabka, pozostałe 520 zł w gotówce na konto. Nowa akcja promocyjna trwa do 24.04.2024 r. lub do osiągnięcia puli 2.000 sztuk wniosków na stronie promocji.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji BNP Paribas. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Standardowo z nowej edycji promocji BNP Paribas mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas. Posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z udziału w promocji. Należy pamiętać o aktywacji karty. I należy pamiętać, że czasami pojawiają się inne, dodatkowe akcje, np. z promocyjnymi punktami za rejestrację karty debetowe w programie lojalnościowym Mastercard.

600 zł  za konto w BNP Paribas w akcji Giga premia  – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 24.04.2024 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 08.05.2024 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti, Aplikacji Mobilnej lub za pośrednictwem kuriera.
 • Także najpóźniej do 08.05.2024 r. aktywacja karty debetowej.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Do 26.06.2024 r. po otrzymaniu wiadomości o przyznaniu premii zalogowanie się na stronie promocji i uzupełnienie numeru konta bankowego do wypłaty premii.

<<<Strona promocji 600 zł za konto w BNP Paribas>>>

600 zł za konto w BNP Paribas

Nagrody w promocji Giga premia:

Pierwsza Nagroda – 8 bonów po 10 zł do Żabki za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji i aktywacja karty.
Druga Nagroda – przelew na konto w wysokości 240 zł za:
 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
 • W maju 2024 r.:
  • Wykonanie co najmniej 4 transakcji BLIK na dowolną kwotę (mogą być przelewy na nr telefonu).
  • Wykonanie przelewu lub przelewów na kwotę co najmniej 350 zł.
  • Otrzymanie wpływów na kwotę co najmniej 1.000 zł.
Trzecia Nagroda – przelew w wysokości 280 zł na konto za:
 • Spełnienie warunków otrzymania drugiej nagrody.
 • W czerwcu 2024 r.:
  • Wykonanie co najmniej 6 transakcji BLIK na dowolną kwotę (mogą być przelewy na nr telefonu).
  • Wykonanie przelewu lub przelewów na kwotę co najmniej 350 zł.
  • Otrzymanie wpływów na kwotę co najmniej 1.200 zł.

Tym razem tak naprawdę nie trzeba się wiele natrudzić. Kilka przelewów, kilka transakcji BLIK i przygarniamy bardzo solidną premię. Pierwsza wiadomość o przyznaniu premii zostanie wysłana do 27.05.2024 r., kolejne do 21.06.2024 r. oraz 26.07.2024 r. Ważny jest ten drugi terminy bo będzie czas do 26.06.2024 r. aby uzupełnić na specjalnej stronie dane do wypłaty premii. Wiadomości będą wysyłane z adresu gigapremia@promocja.bnpparibas.pl. Można już teraz dodać ten adres do skrzynki e-mail aby nie wpadło do SPAM-u. Nagrody – premie w postaci przelewów na konto – będą wypłacane do końca miesiąca, w którym otrzymaliśmy informacje o ich przyznaniu. E-bony do sieci sklepów Żabka zostaną wysłane także do końca miesiąca na podany numer telefonu, trzeba jest wykorzystać jednorazowo, ważne będą do 31.07.2024 r.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Konto może kosztować 2,50 zł ale łatwo uniknąć tej opłaty logując się do bankowości internetowej lub mobilnej i mając wyrażone zgody marketingowe. Za to opłata to 7 zł niepobierana gdy w poprzednim miesiącu wykonaliśmy 3 transakcje bezgotówkowe. Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można (ale nie trzeba) też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych premią 600 zł za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

600 zł za konto w BNP Paribas


Regulamin promocji Giga premia.


Konto Otwarte dla Ciebie (od kwietnia 2024):
 • 2,50 zł za prowadzenie – opłata niepobierana gdy w miesiącu:
  • Zalogujemy się co najmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej.
  • Wyrazimy i nie odwołamy zgód marketingowych i handlowych.
 • 7 zł za obsługę karty – opłata niepobierana gdy w miesiącu:
  • W miesiącu poprzedzającym wykonamy co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe. Lub:
  • Nie ukończyliśmy 26 lat. Lub:
  • Umowa rachunków została zawarta na zasadach sprzedaży premiowej Starter bankowy.

Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.