Zarabiaj z eKontem mobilnym czyli 2% zwrot za zakupy

zarabiaj z ekontem mobilnym warunki plus mbank

W mBanku od pewnego czasu aktualna jest promocja Zarabiaj z eKontem mobilnym w której nowi klienci mBanku za otwarcie i aktywne używanie eKonta mobilnego lub eKonta mobilnego plus mogą otrzymać 2% zwrot za zakupy. Łącznie w ramach promocji Zarabiaj z eKontem mobilnym można otrzymać 300 zł w ciągu 6 miesięcy. To kolejna taka promocja, dzięki której to my możemy zarobić na korzystaniu z usług bankowych. eKonto mobilne lub eKonto mobilne plus w ramach promocji Zarabiaj z eKontem mobilnym można otworzyć do 30.06.2015 r.

Jak zwykle promocja Zarabiaj z eKontem mobilnym skierowana jest jedynie do nowych klientów, którzy przed 08.04.2015 r. nie byli nie są posiadaczami indywidualnego lub wspólnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Z promocji wyłączeni są także byli lub obecni pełnomocnicy do takiego rachunku. Czyli z promocji Zarabiaj z eKontem mobilnym mogą skorzystać jedynie tacy klienci, którzy wcześniej w mBanku nie mieli żadnego rachunku osobistego. Choć tak naprawdę nie do końca, o czym będzie można przeczytać na końcu artykułu.

Aby przystąpić do promocji Zarabiaj z eKontem mobilnym oraz otrzymywać 2% zwrot za zakupy należy:

  • Otworzyć indywidualnie eKonto mobilne lub eKonto mobilne plus wraz debetową kartą płatniczą.
  • W następnym miesiącu po zawarciu umowy wykonać płatności bezgotówkowe kartą lub za pomocą BLIK na kwotę minimum 250 zł.
  • Zapewnić wpływ na eKonto mobilne lub eKonto mobilne plus w wysokości co najmniej 1.000 zł (wpływ nie może pochodzić z rachunku uczestnika promocji! ale już innej osoby tak!).

<<<Strona promocji Zarabiaj z eKontem mobilnym w mBanku>>>

zarabiaj z ekontem mobilnym plus mbank

Warunki nie są trudne do spełnienia jednak należy pamiętać, aby przelew na eKonto nie pochodził z naszego rachunku. Po ich spełnieniu otrzymamy raz w miesiącu premię za płatności kartą debetową (lub kredytową jeśli ktoś ma) i płatności BLIK przez kolejne 6 miesięcy kalendarzowych. Promocyjne płatności należy wykonywać w następnym miesiącu po otwarciu eKonta mobilnego lub eKonta mobilnego plus. Premia w wysokości 2% wartości płatności bezgotówkowych i płatności BLIK wpłynie do końca następnego miesiąca po spełnieniu powyższych warunków. Maksymalnie będzie to 50 zł miesięcznie i 300 zł w ciągu 6 miesięcy. Co ważne premia zwolniona jest z podatku więc wpłynie w całej wysokości.


Teraz trochę o eKoncie mobilnym oraz eKoncie mobilnym plus. Ich obsługa jest darmowa pod warunkiem zasilenia na kwotę minimum 1.000 zł. Niespełnienie tego warunku skutkuje pobraniem opłaty w wysokości 5 zł. Bezpłatne są przelewy internetowe oraz wypłaty z bankomatów sieci: Euronet, BZ WBK oraz Planet Cash (w przypadku eKonta mobilnego plus bezpłatne są wszystkie wypłaty z bankomatów na całym świecie oraz wpłaty i wypłaty w placówkach mBanku). Bezpłatna jest także obsługa karty debetowej po wykonaniu transakcji na kwotę minimum. W innym przypadku obsługa karty kosztuje 4 zł miesięcznie.

Jaka jest właściwie różnica miedzy tymi dwoma kontami? Chyba taka, że eKonto mobilne dostępne jest jedynie dla nowych klientów mBanku – swego czasu było oprocentowane na 3% do kwoty 3.000 zł – pisałem o tym ponad rok temu tutaj. eKonto mobilne plus dostępne jest także dla dotychczasowych klientów mBanku. Chyba. Bo nic jasnego nie jest napisane wprost. Podsumowując promocja Zarabiaj z eKontem mobilnym to bardzo dobra promocja – można otrzymać maksymalnie 300 zł w ciągu pół roku. Ale żeby otrzymać maksymalny zwrot trzeba wydać w miesiącu aż 2.500 zł. Jak dla mnie to dużo za dużo. Ale wszystkich zainteresowanych eKontem mobilnym lub eKontem mobilnym plus zapraszam do otwarcia konta tutaj:

zarabiaj z ekontem mobilnym mbank

Promocja skierowana jest do nowych klientów mBanku ale z tego co można przeczytać to mBank odzywa się także do obecnych, niezbyt aktywnych klientów. Takim klientem jestem i ja. Od kilku dni próbuje połączyć się ze mną mBank ale jakoś nam nie po drodze. Konsultanci dzwonią w czasie mojej pracy a wtedy nie za bardzo mam czas (i mogę) odbierać prywatne telefony. Chyba, że to naprawdę coś ważnego. Ale z zachęty i tak bym raczej nie skorzystał. Jestem klientem mBanku od 2005 roku pamiętającym opłatę za przelew w wysokości 0,50 zł. Nigdy nie daruję mBankowi wyłączenia starej wersji bankowości internetowej. Dla mnie to był wzór wygody i funkcjonalności. Ale mBank zdecydował za mnie – rozumiem rozwój, nowe funkcjonalności (choć bardzo nieczytelne) ale dla chętnych mogło zostać po staremu. Szkoda, że tak się nie stało…


Zainteresowanych podobnymi promocjami bankowymi zapraszam do zapoznania się z:

5 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.