Jesteśmy Gotowi na 1000 zł czyli duża premia od Credit Agricole

jesteśmy gotowi na 1000 zł warunki

W Credit Agricole pojawiła się kolejna edycja promocji Jesteśmy Gotowi na 1000 zł, dzięki której za otwarcie i aktywne korzystanie z konta osobistego w ciągu 18 kolejnych miesięcy można otrzymać łącznie do 1.000 zł premii od Credit Agricole. Warunki tego programu w porównaniu do poprzedniej edycji uległy pewnym zmianom. Promocja tym razem ważna jest do końca maja, tj. do 31.05.2015 r.

Obecnie uczestnikami promocji Jesteśmy Gotowi na 1000 zł mogą być osoby, które na 90 dni przed startem promocji, tj. 27.03.2015 r. nie posiadały w Credit Agricole konta indywidualnego lub wspólnego prowadzonego w pakiecie innym, niż Pakiet Depozytowy. Z promocji wyłączone są osoby, które korzystały z jednej z wcześniejszej promocji tego typu: Jesteśmy Gotowi, Jesteśmy Gotowi 2 lub Jesteśmy Gotowi – edycja internetowa. Czyli z promocji mogą skorzystać osoby, które posiadają w Credit Agricole starsze konto osobiste w tzw. Pakiecie Depozytowym.

Aby wziąć udział w promocji Jesteśmy Gotowi na 1000 zł należy:

 • Otworzyć konto osobiste w jednym z 4 pakietów:
  • 1 Konto.
  • Konto PROSTOoszczędzające.
  • Konto PROSTOoszczędzające PLUS.
  • Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM.
 • Zawrzeć umowę o dostęp do konta za pośrednictwem internetu lub telefonu (umowę o usługę bankowości elektronicznej) – musi być nadane hasło do  tego serwisu oraz zostać wybrany wyciąg w formie elektronicznej.
 • Złożyć wniosek o wydanie karty debetowej do konta.
 • Otworzyć w ramach Konta co najmniej jeden Rachunek Oszczędzam oraz uruchomić usługę „Oszczędzam na okrągło” (CAsaver).
 • Wypełnić i podpisać „zlecenie przekazywania środków” lub „deklarację stałego zasilania konta” oraz zapewnić zadeklarowane w zleceniu lub deklaracji stałe wpływy na Konto, nie mniejsze niż 1.500 zł,
 • Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną,
 • Podać numer telefonu oraz e-mail do kontaktu oraz potwierdzić przystąpienie do Promocji.

jesteśmy gotowi na 1000 zł warunki 100 zł

100 zł premii otrzymamy za pierwszy wpływ na konto osobiste w wysokości minimum 1.500 zł. Wpływ ten musi nastąpić nie później niż w kolejnym miesiącu licząc od dnia przystąpienia do promocji. Premia zostanie wypłacona nie później, niż do końca następnego miesiąca, po miesiącu w którym nastąpił wpływ.

jesteśmy gotowi na 1000 zł warunki premia 100 zł

100 zł premii otrzymamy za przeniesienie konta z wynagrodzeniem. Należy w placówce Credit Agricole złożyć wniosek z pełnomocnictwem z nazwą dotychczasowego banku, numerem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, dyspozycją zamknięcia dotychczasowego rachunku z zachowaniem terminu umownego oraz nazwą i adresem instytucji przekazującej nasze wynagrodzenie w celu poinformowaniu o zmianie numeru rachunku. Wniosek taki musi zostać złożony nie później niż 7 dni od podpisania Umowy Konta.

Warunkiem otrzymani tej premii jest także zapewnienie wpływu w wysokości minimum 1.500 zł ale już z tyt. wynagrodzenia, nie później niż w następnym miesiącu, po miesiącu przystąpienia do promocji. Credit Agricole wypłaci premię nie później, niż do końca następnego miesiąca, po miesiącu wpływu wynagrodzenia. Warunkiem jest zaakceptowanie wniosku o przeniesienie konta przez dotychczasowy bank. Jako wynagrodzenie rozumiany jest wpływ z tyt. wynagrodzenia za pracę, świadczeń emerytalnych, rentowych lub zasiłków i stypendiów.

jesteśmy gotowi na 1000 zł warunki premia za rachunki

300 zł premii otrzymamy za opłacanie z konta osobistego stałych rachunków za gaz, energię elektryczną, wodę, abonament telewizyjny (w tym telewizję kablową i satelitarną) , dostęp do internetu, telefon komórkowy i/lub stacjonarny. Trzeba przedstawić bankowi do wglądu rachunki lub faktury (osobiście lub poprzez stronę www.credit-agricole/oszczedzaj-na-rachunkach), których dane będą zbieżne ze zdefiniowanymi odbiorcami wprowadzonymi w bankowości internetowej i/lub telefonicznej. Rachunki i/lub faktury muszą być wystawione na nasze bądź współmałżonka nazwisko (lub inną osobę, z którą prowadzimy wspólne gospodarstwo domowe), z naszym adresem do korespondencji lub zameldowania wskazanym w banku. Możemy zgłosić nie więcej niż 20 takich płatności. Równowartość kwoty z zapłaconych rachunków będzie oprocentowane przez jeden dzień na 5% netto. Płacąc rachunki na kwotę co najmniej 333 zł dostaniemy miesięcznie 16,67 zł, co w ciągu 18 miesięcy daje około 300 zł.

jesteśmy gotowi na 1000 zł warunki premia za płatności kartą

500 zł premii otrzymamy za płatności bezgotówkowe wykonane wydaną do konta osobistego kartą debetową. Musimy wydawać co najmniej 500 zł aby uczestniczyć w promocji. Premia powiązana jest z usługą „Oszczędzam na okrągło”, która zaokrągla transakcje bezgotówkowe realizowane w sklepach w górę. Reszta trafia na konto oszczędnościowe pod nazwą Rachunek Oszczędzam. Bank w promocji do tego co sami odłożymy doda jeszcze połowę, ale nie więcej niż 27,77 zł miesięcznie, co daje około 500 zł przez 18 miesięcy.

Konkretna kwota, którą musimy wydawać w sklepie aby uzyskać całą premię zależy od wyboru pełnej kwoty, do której będzie zaokrąglać transakcję oraz liczby i kwot wykonywanych transakcji. Płacąc 11 zł w sklepie, kwota jest zaokrąglona do 15 zł. 4 zł zostanie przelane na Rachunek Oszczędzam, dodatkowe 2 zł bank doda nam do konta w ramach promocji. Czyli musimy wykonać około 13 – 14 transakcji z końcówką 1 zł, aby skorzystać w pełni z oferty. Ten warunek jest skomplikowany, ale możliwy do spełnienia – należy po prostu umiejętnie dzielić zakupy.

Warunkiem uzyskania premii w wysokości 300 zł i 500 zł jest regularne zasilanie konta kwotą co najmniej 1.500 zł. Dla uzyskania premii weryfikowany jest wpływ w miesiącu poprzedzającym przyznanie premii. Jeżeli przez dwa miesiące nie zapewnimy takiego wpływu, zostaniemy bezpowrotnie wykluczeni z programu. Konto trzeba trzymać przez co najmniej 18 miesięcy, ponieważ jeżeli zamkniemy je wcześniej Credit Agricole ma prawo obciążyć nas przekazanymi wcześniej premiami.

Podsumowując jest to nadal bardzo dobra oferta, głównie dla osób, które posiadają rodzinę i sporo rachunków. Przy umiejętnym korzystaniu z konta można zyskać w ciągu 18 miesięcy kwotę około 55 zł miesięcznie. Z jednej z wcześniejszej edycji korzysta mój brat i bardzo sobie chwali. Do uzyskania łącznie jest 1.000 zł a warunki nie są wygórowane i można je spełnić niejako przy okazji. Wszystkich zainteresowanych promocją Jesteśmy Gotowi na 1000 zł zapraszam tutaj:

jesteśmy gotowi na 1000 zł warunki

2 Komentarze

 1. Banki dzielą się z nami częścią z reklamy i promocji, po prostu oplaca im sie dac premie klientowi, niż więcej wybulic na reklamy, a dla nas to świetny sposób, żeby zgarnąć troche dodatkowej kasy.

  Ciekawy wpis, wyczerpałeś wszystko do maxa, dobra robota 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.