Lokata Toyota Bank z premią czyli lokata na 3,50% + 60 zł premii

lokata toyota bank z premią 60 zł za cowarunki

Pojawiła się bardzo dobra promocja związana z najlepszą lokatą na rynku. Program „Lokata Toyota Bank z premią” to promocja, w której za założenie lokaty w Toyota Banku można otrzymać dodatkowo 60 zł premii. Lokata w Toyota Banku nazywa się Plan Depozytowy na 80 dni i jest oprocentowana na 3,50%. Maksymalnie można założyć takich 7 lokat, każdą na kwotę minimum 3.000 zł, a maksimum 7.000 zł. Czyli największa kwota, którą można ulokować na 3,50% w Toyota Banku to 49.000 zł. Plus można otrzymać dodatkowe 60 zł premii od Agory S.A.

<<<Informacje o nowej promocji z premią 140 zł za Lokaty w Toyota Banku>>>

Promocja dostępna jest tylko dla nowych klientów, nie posiadający obecnie Konta Jedynego ani lokaty Plan Depozytowy na 80 dni. Należy pamiętać, że do otwarcia lokaty Plan Depozytowy na 80 dni w ramach tej promocji niezbędnej jest posiadania Konta Jedynego. Obsługa Konta Jedynego kosztuje 2,49 zł – można tej opłaty uniknąć wykonując transakcje kartą wydaną do Konta Jedynego na kwotę co najmniej 400 zł. Albo można się pogodzić z tą opłatą.

Aby wziąć udział w promocji „Lokata Toyota Bank z premią” i otrzymać 60 zł należy do 21.04.2015 r. zarejestrować się na poniższej stronie:

<<<Strona promocji Lokata Toyota Bank z premią 60 zł za otwarcie>>>

lokata toyota bank z premią 60 zł

Następnie:

  • Na podany adres e-mailowy zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym.
  • Po kliknięciu w otrzymany link zostaniemy przekierowani na stronę Toyota Banku, gdzie należy złożyć wniosek o otwarcie Konta Jedynego.
  • W ciągu 2 dni roboczych od momentu złożenia wniosku Toyota Bank skontaktuje się z nami na podany we wniosku numer telefonu aby potwierdzić przyjęcie wniosku i umówić wizytę kuriera. Kurier zostanie wysłany w ciągu kolejnych 3 dni roboczych.
  • W ciągu 14 dni od momentu uruchomienia Konta Jedynego należy przez System Bankowości Elektronicznej otworzyć minimum jedną lokatę Plan Depozytowy na 80 dni.
  • Do dnia 08.06.2015 r. utrzymać na lokacie Plan Depozytowy saldo w wysokości minimum 3.000 zł.

O spełnieniu warunków promocji oraz prawie do otrzymania premii Agora S.A. poinformuje nas w wiadomości e-mail do dnia 11.06.2015 r. Na uzupełnienie swoich danych będzie czas do 21.06.2015 r., a premia zostanie wypłacona do 30.06.2015 r. Zgodnie z regulaminem wypłacona premia jest zwolniona z podatku więc wpłynie na otwarte Konto Jedyne w pełnej wysokości.

Podsumowując to kolejna dobra promocja, dzięki której można zarobić dodatkowe pieniądze. Po otrzymaniu premii, jeśli Toyota Bank nas nie przekona, można po prostu z Konta Jedynego zrezygnować. Koszt otrzymania premii wyniesie wtedy do 10 zł – odsetki z lokaty. Nie ma obowiązku utrzymywania Konta Jedynego po skończeniu lokaty Plan Depozytowy. Wszystkich zainteresowanych premią za założenia lokaty w Toyota Banku zapraszam tutaj:

lokata toyota bank z premią 60 zł warunki

Zainteresowanych podobnymi promocjami zapraszam do zapoznania się z:

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.