Konto 360º z premią 55 zł w Banku Millennium

konto 360 z premią

Ostatnio mocno obrodziło w promocje, w ramach których za założenie konta osobistego możemy otrzymać dodatkowe pieniądze. Od wczoraj do tego grona dołączył Bank Millennium wraz ze swoim Kontem 360°. We współpracy z Agorą S.A. bank ten proponuje nowym klientom premię w wysokości 55 zł za otwarcie Konta 360°. Warunki, które trzeba spełnić aby otrzymać premię są bardzo łatwe do spełnienia. Wystarczy zasilić Konto 360° kwotą minimum 500 zł oraz wykonać jedną transakcję bezgotówkową.

Jak zawsze w przypadku takich promocji oferta skierowana jest do osób, które na dzień 24.03.2015 r. nie posiadają żadnego aktywnego produktu w Banku Millennium oraz nie są pełnomocnikami do żadnego rachunku. Dodatkowo trzeba być osobą pełnoletnią, posiadać pełną zdolność do czynności prawnych, posiadać obywatelstwo polskie oraz mieszkać na terenie Polski. Definicja nowego klienta jest dosyć mało restrykcyjna.

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać 55 zł należy do 24.04.2015 r. zarejestrować się na poniższej stronie:

<<<Strona promocji Konta 360° z premią 55 zł za otwarcie>>>

konto 360 z premią

Następnie:

  • Na podany adres e-mailowy zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym.
  • Po kliknięciu w otrzymany link zostaniemy przekierowani na stronę promocji, gdzie należy złożyć wniosek o otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student.
  • Aktywować Konto 360° lub Konto 360° Student można za pomocą przelewu weryfikacyjnego z innego banku, przez kuriera lub w placówkach Banku Millennium.
  • Do dnia 21.05.2015 r. należy zasilić otwarte konto kwotą minimum 500 zł oraz wykonać jedną transakcję bezgotówkową kartą wydaną do konta w sklepie stacjonarnym.

O spełnieniu warunków promocji oraz prawie do otrzymania premii Agora S.A. poinformuje w wiadomości e-mail. Do 09.06.2015 r. będzie czas na podanie swoich danych, a wypłata premii nastąpi najpóźniej do 16.06.2015 r. Zgodnie z regulaminem wypłacona premia jest zwolniona z podatku więc wpłynie na Konto 360° w pełnej wysokości.


Prowadzenie Konta 360º jest bezpłatne pod warunkiem wpływów na konto wysokości 1.000 zł oraz minimum 1 płatności kartą wydaną do konta. Po spełnieniu tego warunku bezpłatne stają się także wypłaty ze wszystkich bankomatów. Niespełnienie jednak tego warunku powoduje naliczenie opłaty za prowadzenie Konta 360º w wysokości 8 zł oraz naliczenie opłat za wypłaty w bankomatach innych niż bankomaty Banku Millennium. Należy pamiętać o tych specyficznych warunkach.

Podobnie jest w przypadku Konta 360º Student – jedyna różnica to brak opłaty za prowadzenie konta, ale w przypadku opłat za bankomaty wymagana jest co najmniej jedna operacja kartą debetową w poprzednim miesiącu. Do karty debetowej dołączone jest opcjonalne ubezpieczenie „Bezpieczna Karta” w wysokości 2,99 zł, z którego można zrezygnować. Dołączony jest także „Pakiet Bardzo Pomocny”, który kosztuje 4,99 zł, ale opłata ta nie jest pobierana w ciągu pierwszych 12 miesięcy. Można także założyć Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 3,10% do kwoty 50.000 zł przez pierwsze 92 dni.


Podsumowując – to kolejna bardzo dobra promocja związana z kontem osobistym. Skoro za otwarcie konta można otrzymać 55 zł to czemu nie skorzystać. Podobna promocja obowiązuje także w BNP Paribas Banku, ING Banku Śląskim, Raiffeisen Polbanku oraz Getin Online. Ja skorzystałem z jednej z wcześniejszych promocji organizowanych na Grouponie więc jestem wykluczony. Ale wszystkich zainteresowanych zapraszam tutaj:

konto 360 z premią warunki

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.