Wymarzone Konto Osobiste + premia 55 zł za otwarcie + 10 zł za lokatę mobilną

wymarzone konto osobiste premia

Od kilku dni ważna jest kolejna promocja, w której możemy otrzymać dodatkowe pieniądze za otwarcie konta osobistego. Promocja nazywa się Comperia Bonus 3 i dzięki niej za otwarcie Wymarzonego Konta Osobistego w Raiffeisen Polbanku możemy otrzymać 55 zł, a za otwarcie Lokaty Mobilnej dodatkowe 10 zł. Jedyny warunek, który trzeba spełnić aby otrzymać 55 zł to otwarcie konta – nie trzeba robić żadnego obrotu kartą ani zlecić przelewu wynagrodzenia. Z kolei aby otrzymać 10 zł wystarczy otworzyć Lokatę Mobilną na 1.000 zł. Czyli warunki są bardzo proste do spełnienia.

<<<Promocja zakończona – o innych promocjach tego typu można poczytać tuta>>>


Uczestnikami promocji Comperia Bonus 3 mogą być osoby, które:

  • Są pełnoletnie, posiadają miejsce zamieszkania na terenie Polski oraz posiadają pełną zdolność do czynności prawnych.
  • Zgodnie z Regulaminem Raiffeisen Polbanku mogą być posiadaczami rachunku bankowego.
  • Nie są pracownikami lub współpracownikami Organizatora oraz Partnera Promocji (Raiffeisen Polbanku lub Comperii).
  • Nie są i nie były po 01.01.2015 r. posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Raiffeisen Polbanku.

Czyli standardowo z udziału promocji wyłączone są osoby, które mają lub mieli jeszcze w tym roku konto osobiste czy konto oszczędnościowe w Raiffeisen Polbanku. Wszyscy, którzy wypełnili wniosek związany z Wymarzonym Kontem, ale ostatecznie nie zdecydowali się na założenia konta i lokaty mogą teraz skorzystać z tej promocji. Promocja trwa do 15.04.2015 r.

Aby wziąć udział w promocji należy zarejestrować się na specjalnej stronie promocji:

<<<Strona promocji Comperia Bonus 3>>>

  • Podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego akcpetując Regulamin Promocji.
  • Złożyć za pośrednictwem strony internetowej prawidłowo wypełniony wniosek internetowy o zawarcie Umowy Konta Osobistego.
  • Po weryfikacji i akceptacji przez Raiffeisen Polbank Wniosku zawrzeć do 30.04.2015 r. Umowę Konta Osobistego.

wymarzone konto osobiste premia oprocentowanie

Wnioski o otwarcie Wymarzonego Konta Osobistego można składać do 15.04.2015 r. Wszyscy, którzy spełnią powyższe 3 punkty otrzymają premię w wysokości 55 zł, która zostanie wypłacona na otwarte Wymarzone Konto Osobiste w terminie do 29.05.2015 r. O przyznaniu premii zostaniemy poinformowani do 15.05.2015 r. za pośrednictwem wiadomości e-mail, w której będzie zawarty link do specjalnej strony, na której to będziemy mieli obowiązek w ciągu 5 dni uzupełnić swoje dane niezbędne do otrzymania premii. Jeżeli przegapimy ten termin do premia przepada. Co ważne premia zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych więc otrzymamy ją w pełnej wysokości. Bardzo miła wiadomość bo niektóre banki zachowawczo pobierają podatek o każdej wypłaconej premii.

Aby otrzymać dodatkowe 10 zł należy do 30.04.2015 r. przez aplikację mobilną Mobilny Bank założyć Lokatę Mobilną, czyli lokatę na 4% od kwoty 1.000 zł do 10.000 zł. Dodatkowe 10 zł premii zostanie wypłacone do dnia 29.05.2015 r. wraz z premią podstawową.

Więcej o Wymarzonym Koncie Osobistym pisałem tutaj. Według mnie to bardzo dobra promocja. Grzech nie skorzystać. Wymarzone Konto Osobiste jest bezwarunkowo bezpłatne, płatna jest jedynie karta debetowa, ale nie jest ona obowiązkowa. Choć według mnie warto ją mieć. Jeśli Wymarzone Konto Osobiste nas nie przekona to można po prostu z niego zrezygnować w każdym terminie bez żadnych kar. Wraz z Wymarzonym Kontem Osobistym można otworzyć R- Lokatę lub/i Lokatę Lojalny Bank, obie oprocentowane na 3,15%. Pierwsza lokata dostępna jest dla nowych środków, a druga dla klientów przelewających na konto osobiste swoje wynagrodzenie. Więcej o tych lokatach napiszę już niebawem. Wszystkich zainteresowanych tą promocją zapraszam tutaj:

wymarzone konto osobiste premia


Przy okazji organizowany jest konkurs na hasło reklamowe Comperia Bonus. Wszyscy, którzy otworzą Wymarzone Konto Osobiste mogą do 15.04.2015 r. przygotować hasło reklamowe dla promocji Comperia Bonus. Hasło należy zamieścić na stronie promocji w panelu klienta w miejscu oznaczonym Hasło Reklamowe oraz w serwisie https://pl-pl.facebook.com/Comperia/. Hasło może mieć maksymalnie 200 znaków. Zwycięzca (będzie ich 10-ciu) tego konkursu otrzyma iPad Mini 16 GB wifi lub zegarek Smartwatch LG W110 G oraz nagrodę pieniężną w postaci należnego podatku w wysokości 10% wartości nagrody rzeczowej i pieniężnej. Warto spróbować.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.