Ułóż sobie wymarzone konto + Lokata na 6%

Ułóż sobie wymarzone konto oprocentowaniei

Pojawiła się nowa, ciekawa promocja związana z kontem osobistym. Znany polski bank, który chce pozostać anonimowy prosi nas o wypełnienie krótkiej ankiety na temat, ja powinno wyglądać nasze wymarzone konto osobiste. Po wypełnieniu ankiety oraz zdecydowaniu się na założenie konta osobistego otrzymamy możliwość założenia lokaty na 3 miesiące z oprocentowaniem 6% do kwoty maksymalnie 20.000 zł. Będziemy mieli też możliwość otrzymania dodatkowych nagród za polecanie konta. Konkurs nosi nazwę „Ułóż sobie wymarzone konto”, jest bardzo tajemniczy i zarazem ciekawy – jak zawsze ważne są szczegóły.

<<<Wiadomo już, że tym bankiem jest Raiffeisen Polbank>>>

Aby wziąć udział w konkursie „Ułóż sobie wymarzone konto” należy:

  • Udzielić odpowiedzi (TAK/NIE) na 6 pytań zamkniętych, pytanie otwarte nie jest obowiązkowe.
  • Pozostawić dane kontaktowe: imię i nazwisko, numer telefon oraz adres e-mail.
  • Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych marketingowych.

Ułóż sobie wymarzone konto pytania

<<<Strona konkursu Ułóż sobie wymarzone konto>>>

Na wypełnienie ankiety jest czas do końca lutego, tj. do 28.02.2015 r. Po podaniu danych należy zatwierdzić link zwrotny wysłany na podany adres e-mailowy oraz złożyć wniosek o zawarcie umowy rachunku bankowego oraz zawrzeć taką umowę jako nowy klient najpóźniej do 25.03.2015 r. I tutaj zaczynają się małe schody. Który to ten tajemniczy bank? Nie wiadomo. Konkurs organizowany jest przez Novem sp. z o.o. w imieniu jednego z polskich banków. Nowy klient to osoba, która na dzień zawarcia umowy nie jest posiadaczem ani współposiadaczem rachunku bankowego w banku, do którego kierowany jest wniosek o zawarcie umowy rachunku bankowego zgodnie z regulaminem konkursu „Ułóż sobie wymarzone konto”. A do którego banku zostanie wysłany wniosek nie wiadomo…

Wniosek o założenie konta musi być wysłany najpóźniej do 15.03.2015 r., a zawarcie umowy powinno nastąpić do 25.03.2015 r. Za moment zawarcia umowy rachunku bankowego rozumie się moment otrzymania przelewu weryfikacyjnego na nowo otwarte konto lub moment otrzymania przez bank podpisanej umowy rachunku bankowego w przypadku wysyłki umowy kurierem. Po otwarciu rachunku będziemy mieli możliwość otwarcia lokaty na 3 miesiące z oprocentowaniem 6% na kwotę od 1.000 zł do maksymalnie 20.000 zł. To o około 2,50% więcej niż na najlepszych lokatach – daje to dodatkowy zysk w wysokości maksymalnie 100 zł.

Ułóż sobie wymarzone konto oprocentowaniei

Dodatkowo polecając wymarzone konto mamy możliwość wygrania jednej z 5 nagród:

  • TV 65 Samsung UE65HU7200 za I miejsce.
  • Telefon Samsung GALAXY Note 4 za II miejsce.
  • Tablet Samsung GalaxyTab S 10.5 za III miejsce.
  • Telefon Samsung Galaxy S5 za IV miejsce.
  • Telefon Samsung Galaxy Alpha z V miejsce.

Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w oparciu o liczbę zawartych umów rachunku bankowego przez polecanych nowych klientów. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 31.03.2015 r., a zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą e-mailową w terminie 5 dni roboczych od tej daty.


Podsumowując konkurs „Ułóż sobie wymarzone konto” wydaje się bardzo atrakcyjny. Żaden inny bank nie daje możliwości założenia lokaty na 6%, chyba, że w powiązaniu z funduszami inwestycyjnymi. Tutaj jedynym warunkiem jest otwarcie konta osobistego. Jednak to, że wypełnimy ankietę nie znaczy, że otworzymy również konto osobiste i będziemy mieli możliwość otwarcia wspomnianej lokaty. Możemy być już klientem tego banku i/lub warunki prowadzenia konta mogą być dla nas mocno niesatysfakcjonujące. Jednak ja uważam, że warto skorzystać. Na nagrody rzeczowe się nie nastawiam, ale ankietę na pewno wypełnię. Choćby z ciekawości. Wszystkich zainteresowanych zapraszam tutaj:

Ułóż sobie wymarzone konto lokata oprocentowanie

3 Komentarze

  1. Ankieta jest zwodnicza, skoro ludzie będą zaznaczać, że bank powinien oferować promocje wszystkim, nie tylko nowym. Wyniki do przewidzenia, a konto będzie albo z płatną kartą, albo z lojalką na dwa lata, albo z opłatą za prowadzenie (przy braku wpływów), albo jak getinie wszystko razem wzięte.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.