Konto 360º na Grouponie + 200 zł premii

konto 360 groupon bank millennium

Na Grouponie pojawiła się całkiem dobra promocja związana z kontem osobistym Banku Millennium. Za otwarcie Konta 360º za pośrednictwem strony Groupon.pl można otrzymać do 200 zł premii. To kolejna promocja bankowa na tym serwisie po ofercie Lokaty Happy w Idea Banku z premia 120 zł oraz Konta Oszczędnościowego w BGŻ Optima z premią 100 zł. Tym razem do ugrania jest premia w wysokości do 200 zł.

Jak zwykle promocja skierowana jest do nowych klientów Banku Millennium, czyli tych klientów, którzy w momencie składania wniosku o otwarcie Konta 360º nie posiadają w tym banku żadnego produktu. Czyli definicja nowego klienta jest mało restrykcyjna w porównaniu do innych banków i sprawia, że nawet ja będę mógł skorzystać z tej promocji.

Aby wziąć udział w promocji Konta 360º na Grouponie należy:

  • Mieć ukończone 18 lat.
  • Nabyć na portalu Groupon.pl kupon uprawniający do złożenia wniosku o otwarcie Konta 360º lub Konta 360º Student – koszt 5 zł.
  • Wypełnić wniosek o otwarcie a następnie zawrzeć umowę Konta 360º lub Konta 360º Student.

<<<Strona promocji Konta 360º z premią 200 zł>>>

Promocja ważna jest w dniach 18.02-01.03.2015 r. lub do wyczerpania liczby 2.500 kuponów. Umowę Konta 360º lub Konta 360º Student należy zawrzeć najpóźniej do 15.03.2015 r. W ramach promocji przewidziane są 4 następujące po sobie okresy rozliczeniowe pokrywające się z miesiącami kalendarzowymi, przy czym pierwszy okres trwa do końca marca, a ostatni okres to czerwiec. Za każdy okres rozliczeniowy, w którym na koncie zostanie odnotowany wpływ w wysokości minimum 1.500 zł oraz suma zaksięgowanych transakcji bezgotówkowych wydaną kartą do konta (lub przy użyciu usługi płatności mobilinych BLIK) wyniesie co najmniej 500 zł zostanie wypłacona nagroda w wysokości 50 zł. Czyli warunki nie są trudne do spełnienia.

Nagroda zostanie wypłacona na otwarte Konto 360º lub Konto 360º Student do 10-tego następnego miesiąca, po spełnieniu warunków promocji. Łącznie można otrzymać 200 zł w ciągu 4 miesięcy. Regulamin nic nie mówi o podatku od wypłacanych nagród więc nie wiadomo czy Bank Millennium go pobierze. Nawet jeśli tak będzie to promocja nadal jest bardzo korzystna. Co ważne po skończeniu promocji nie ma obowiązku utrzymywania konta osobistego w Millennium Banku.

konto 360 groupon promocja

Prowadzenie Konta 360º jest bezpłatne pod warunkiem wpływów na konto wysokości 1.000 zł oraz minimum 1 płatności kartą wydaną do konta. Po spełnieniu tego warunku bezpłatne stają się także wypłaty ze wszystkich bankomatów. Niespełnienie jednak tego warunku powoduje naliczenie opłaty za prowadzenie Konta 360º w wysokości 8 zł oraz naliczenie opłat za wypłaty w bankomatach innych niż bankomaty Banku Millennium. Należy pamiętać o tych specyficznych warunkach. Podobnie jest w przypadku Konta 360º Student – jedyna różnica to brak opłaty za prowadzenie konta, ale w przypadku opłat za bankomaty wymagana jest co najmniej jedna operacja kartą debetową w poprzednim miesącu. Do karty debetowej dołączone jest opcjonalne ubezpieczenie „Bezpieczna Karta” w wysokości 2,99 zł, z którego można zrezygnować. Dołączony jest także „Pakiet Bardzo Pomocny”, który kosztuje 4,99 zł, ale opłata ta nie jest pobierana w ciągu pierwszych 12 miesięcy.

Konto 360 groupon

Podsumowując promocja jest bardzo korzystna. Warunki nie są bardzo restrykcyjne a premię w wysokości 200 zł można otrzymać niejako przy okazji. Wystarczy w ciągu 4 miesięcy wydawać po 500 zł miesięcznie kartą i przelewać na konto 1.500 zł. Przy okazji można założyć także Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 3,30% do kwoty 30.000 zł obowiązującym przez 92 dni od wpłaty środków. Ja z promocji z pewnością skorzystać. Zainteresowani powinni się śpieszyć ponieważ na moment pisania tego artykuły zostało jeszcze około 1.900 kuponów.

8 Komentarze

  1. Jeszcze mam pytanie: czy płatność internetowa kartą przez payU jest traktowana jako transakcja kartą?Wydaje mi się,że tak ale chce się upewnić…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.