Lokata Happy + Groupon = 120 zł premii

Na Grouponie pojawiła się druga edycja promocji Lokaty Happy z premią 120 zł. Tak jak poprzednio każdy, kto założy za pośrednictwem Groupon.pl Lokatę Happy w Idea Banku otrzyma 120 zł premii. Niestety jak zwykle promocja skierowana jest jedynie do nowych klientów Idea Banku, a otrzymaną premię będziemy mogli wydać jedynie na zakupy w serwisie Groupon.pl. Obniża to trochę atrakcyjność tej oferty, ale z drugiej strony to aż 120 zł premii.

lokata happy groupon

Lokata Happy to 3-miesięczna lokata dla nowych klientów Idea Banku z oprocentowaniem 5%. Minimalna kwota Lokaty Happy to 1.000 zł, maksymalna to tylko 10.000 zł. Lokata Happy dostępna jest dla tych klientów, którzy wcześniej nie posiadali żadnych produktów w Idea Banku oraz nie składali do tej pory wniosków o ich otwarcie. Każdy klient może założyć tylko jedną Lokatę Happy.

Aby otrzymać 120 zł premii należy:

 • Do 20.12.2014 r. zainwestować 5 zł wykupując kupon na stronie promocji Gruoponu.
 • Do 23.12.2014 r. założyć oraz zasilić na kwotę co najmniej 1.000 zł Lokatę Happy poprzez dedykowaną stronę promocji http://gr.pn/1uc53Jq wpisując kod zakupionego grouponu.

Naliczona premia zostanie wypłacona najpóźniej do 21.01.2015 r. Będzie ją można wydać jedynie na inne produkty i usługi w serwisie Groupon.pl. Jeśli do 30.04.2014 r. nie zdążymy wydać promocyjnych środków to premia przepadnie. 120 zł to z jednej strony dużo i dla wielu klientów jest to dobra zachęta aby rozpocząć współpracę z Idea Bankiem, z drugiej strony minusem jest to, że premii nie dostaniemy w gotówce. Ale promocja Lokaty Happy z Grouponem jest jak najbardziej warta polecenia, choć faktycznie otrzymamy 115 zł – należy uwzględnić koszt grouponu – 5 zł.

Może Ci się również spodoba

5 komentarzy

 1. Damian Elon napisał(a):

  Grupon czy nie, ważne że gratisowy hajs jest!

 2. UNIT4BS napisał(a):

  Hmmm… Zawsze 120 zł w kieszeni.
  Całkiem spoko zysk.

 3. GPS Guardian napisał(a):

  120zł? To wcale nie tak mało.
  Myślę, że powinno być więcej tego typu wpisów. Zawsze to zwiększa się świadomość konsumentów.

 4. Agnieszka napisał(a):

  Szkoda tylko, że po założeniu lokaty nie otrzymałam premii. Groupon wymawia się jakimiś problemami technicznymi…..

 5. Mirosław Zalewski napisał(a):

  To radzę pisać do Grouponu i uzbroić się trochę w cierpliwość. Przy promocji z Agorą też były problemy, ale wszystkie reklamacje zostały pozytywnie załatwione.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.