Lokata Wielkich Liczb III w BGŻ Optima

lokata wielkich liczb III BGŻ Optima

W ofercie BGŻ Optimy tak jak w grudniu pojawiały się kolejne edycje Lokaty Deklasującej (pojawiło się w sumie 8 edycji) tak obecnie pojawiają się kolejne edycje Lokaty Wielkich Liczb. Obecnie dostępna jest Lokata Wielkich Liczb III z oprocentowaniem 3%. Tak jak poprzednio Lokatę Wielkich Liczb III można założyć na 3 miesiące, ale można ją zerwać w każdym momencie bez utraty naliczonych odsetek. Oprocentowaniem w porównaniu do poprzedniej edycji zostało podwyższone o 0,20%.

<<<Informacje o nowej Lokacie Wielkich Liczb>>>

Lokata Wielkich Liczb III dostępna jest jedynie dla nowych klientów i/lub nowych środków, stanowiących nadwyżkę ponad stan posiadania ustalony na dzień 23.03.2015 r. Liczba promocyjnych lokat została ograniczona do 1.000 sztuk. Jeden klient może założyć do 5 Lokat Wielkich Liczb III o łącznej wartości nie większej niż 200.000 zł. Jeżeli pieniądze wpłacone na Lokaty Wielkich Liczb III nie spełnią warunku nowych środków to oprocentowanie tej promocyjnej lokaty wyniesie 2,20%. To tyle, ile na standardowej lokacie w BGŻ Optimie.

Do otwarcia Lokaty Wielkich Liczb niezbędne jest posiadanie w BGŻ Optimie bezpłatnego konta oszczędnościowego (oprocentowanego obecnie 3% dla nowych środków). Nowi klienci BGŻ Optimy powinni najpierw otworzyć Lokatę Bezkarną z oprocentowaniem 4% do kwoty 20.000 zł. Wszystkich zainteresowanych otwarciem najpierw Lokaty Bezkarnej oraz konta oszczędnościowego zapraszam tutaj:

lokata bezkarna i lokata wielkich liczb


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.