iKonto z premią 100 zł za otwarcie w BNP Paribas Banku

ikonto z premią 100 paribas

Niedawno skończyła się promocja iKonta z premią 70 zł organizowana razem z Agorą, a od kilku dni podobną promocję zorganizował sam BNP Paribas Bank. W nowej odsłonie promocji tym razem można otrzymać aż 100 zł za otwarcie iKonta w BNP Paribas Banku. Wystarczy do 31.03.2015 r. otworzyć przez stronę promocji iKonto a następnie do 31.05.2015 r. wykonać płatność lub płatności bezgotówkowe kartą debetową MasterCard debit wydaną do konta na kwotę minimum 1.000 zł. Warunki trochę ostrzejsze niż poprzednio ale nadal bardzo łatwe do spełnienia.

Tym razem z promocji iKonto z premią 100 zł mogą skorzystać osoby pełnoletnie, które nie są i nie były w okresie od 01.10.2014 r. do 16.02.2015 r. posiadaczami lub współposiadaczami jakiegokolwiek konta osobistego w BNP Paribas Banku. Ze wcześniejszych promocji wykluczony był każdy, kto wcześniej miał jakikolwiek kontakt z BNP Paribas Bankiem. To wielka zmiana na plus.

Aby otrzymać 100 zł w promocji iKonto z premią 100 zł należy:

 • Do 31.03.2015 r.:
  • Złożyć wniosek o otwarcie iKonta wraz z kartą debetową MasterCard na stronie promocji „iKonto z premią 100 zł”.
  • Wykonać przelew identyfikacyjny oraz aktywować iKonto (potrzebny jest skan dowodu).
  • Zgodzić się na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.
 • Do 31.05.2015 r.:
  • Wykonać płatność* lub płatności bezgotówkowe kartą debetową MasterCard debit wydaną do konta na kwotę minimum 1.000 zł.
 • Do 15.06.2015 r.:
  • Utrzymać aktywne iKonto.

<<<Strona promocji iKonto z premią 100 zł>>>

Po spełnieniu tych wszystkich warunków premia zostanie wypłacona na otwarte iKonto do 15.06.2015 r. Co ważne zgodnie z regulaminem na konto wypłynie całe 100 zł – wypłacona premia nie podlega opodatkowaniu. W porównaniu do poprzedniej promocji organizowanej z Agorą trzeba zrobić o wiele większy obrót kartą, jednak i premia jest większa o 30 zł. Z promocji mogą skorzystać także tym razem osoby, którzy wcześniej byli klientami BNP Paribas Banku. To duża zmiana.

ikonto z premią 100 paribas bank

iKonto to internetowe konto osobiste w BNP Paribas Banku za:

 • 0 zł za prowadzenie przy miesięcznych wpływach na poziomie minimum 1.000 zł, w przeciwnym wypadku obsługa konta kosztuje 9 zł miesięcznie.
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów BNP Paribas Banku i 0 zł za pierwsze 4 wypłaty z innych bankomatów w Polsce, każda kolejna wypłata kosztuje 3 zł.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej przy płatnościach bezgotówkowych powyżej 200 zł miesięcznie lub w przypadku posiadania karty kredytowej w BNP Paribas Banku, w przeciwnym wypadku obsługa karty kosztuje 6 zł miesięcznie.

iKonto oferuje 3% Money Back wartości transakcji online dokonanych kartą w ramach aplikacji PayU. Maksymalna kwota zwrotu to 50 zł miesięcznie, nie więcej niż 600 zł w ciągu roku kalendarzowego. Warunkiem uzyskania zwrotu są miesięczne wpływy na poziomie minimum 1.000 zł. Aby otrzymywać maksymalny zwrot należy wydawać przez PayU (np. allegro) kwotę ok. 1.670 zł miesięcznie.

Podsumowując – kto nie korzystał z wcześniejszych promocji BNP Paribas Banku powinien się iKontem mocno zainteresować. Warunki promocji nadal są bardzo łatwe do spełnienia – wystarczy w ciągu kolejnych 3 miesięcy wydawać kartą kwotę około 333 zł miesięcznie aby otrzymać 100 zł. Nie jest to bardzo duża kwota. iKonto po spełnieniu łatwych warunków jest darmowe. Ja skorzystałem z jednej z wcześniejszych promocji organizowanej razem z Agorą więc jestem póki co wykluczony. Ale wszystkich zainteresowanych zapraszam tutaj:

ikonto z premią 100 zł

Płatności bezgotówkowe to płatności w internecie oraz w tradycyjnych sklepach z wyłączeniem takich punktów, jak: kasyna, zakłady bukmacherskie, usługi transportowe, instytucje finansowe, profesjonalne usługi, brokerzy ubezpieczeniowi, przekazy pieniężne w instytucjach finansowych oraz przekazy pieniężne w internecie.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.