Twoja Lokata III w nowym wydaniu w Getin Banku

twoja lokata III getin bank

Ostatnio wiele dzieje się na rynku depozytowym. Niektóre banki obniżają oprocentowanie lokat, żeby po kilku tygodniach wycofać się z obniżek oprocentowania. Zrobił tak chociażby Bank Smart oraz Idea Bank. Pojawiają się też ciekawe propozycje w bankach, które dotychczas nie walczyły agresywnie o nasze depozyty – np. Lokata na 125 dni w T-Mobile Usługi Bankowe czy Plan Depozytowy w Toyota Banku. Niestety utartą drogą poszedł Getin Bank, który obniżył oprocentowanie swoich lokat. Straciła na atrakcyjności także najlepsza propozycja Getin Banku – Twoja Lokata III.

<<<Informacje o nowej ofercie depozytowej Getin Banku>>>

Twoja Lokata III to obecnie lokata na nowe środki, stanowiące nadwyżkę ponad stan posiadania obliczony na dzień 13.02.2015 r. Oprocentowanie standardowej Twojej Lokaty III zostało obniżone do wysokości 3,30% (obecnie 2,75%) – może być podwyższone do 3,80% (obecnie 3%) po spełnieniu dodatkowych warunków.

Aktualizacja – wysokość oprocentowanie Twojej Lokaty III wynosi obecnie 2,75% a może być podwyższone do 3%. Stan środków badany jest na dzień 11.05.2015 r.

Twoja Lokata III – warunki podwyższenia oprocentowania:

 • Posiadanie lub założenie w Getin Banku konta osobistego oraz konta oszczędnościowego.
 • Zapewnienie wpływu wynagrodzenia na konto osobiste w wysokości minimum 1.000 zł przez 2 podokresy trwania Twojej Lokaty III.
 • Wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą do konta lub przez aplikację iKasa na łączną sumę 300 zł przez 2 podokresy trwania Twojej Lokaty III.

Podokres to pełny lub niepełny miesiąc kalendarzowy trwania lokaty. Po spełnieniu łącznie tych 3 warunków oprocentowanie Twojej Lokaty III zostanie podwyższone do 3% do kwoty 50.000 zł. Reszta środków będzie oprocentowana na 2,75%. Zerwanie lokaty przed terminem powoduje utratę odsetek. Twoją Lokatę III można założyć przez bankowość telefoniczną oraz w placówkach Getin Banku. Minimalna kwota Twojej Lokaty III to tylko 500 zł, a na opłacenie wniosku o otwarcie Twojej Lokaty jest 7 dni. Oferta ważna jest do odwołania.


Pozostali klienci Getin Banku mogą otworzyć:

 • 1-miesięczną Lokatę Prosty Zysk z oprocentowaniem 1,65%, od 09.03 – 1,50%, obecnie 1,30%.
 • 3-miesięczną Lokatę Prosty Zysk z oprocentowaniem 2,60%, , od 09.03 – 2,50%, obecnie 2,30%.
 • 6-miesięczną Lokatę Prosty Zysk z oprocentowaniem 2,80%, , od 09.03 – 2,70%, obecnie 2,50%.
 • 12-miesięczną Lokatę Wznoszącą z oprocentowaniem 2,90%, od 09.03 – 2,80%, od 01.04 – 2,70%.
 • 24-miesięczna Lokata Dynamiczna z oprocentowaniem – 2,75%, obecnie 2,55%.
 • 36-miesięczna Lokata Dynamiczna z oprocentowaniem – 3%, obecnie 2,80%.

Aktywni klienci Getin Banku mogą uzyskać podwyższenie oprocentowania wymienionych lokat o 0,20%. Warunkiem jest wykonywanie przed założeniem lokaty odpowiedniej ilości transakcji bezgotówkowych. O internetowych lokatach w Getin Banku pisałem tutaj.

Oprocentowanie lokat zostało obniżone o 0,20% w przypadku Twojej Lokaty III i innych lokat na krótsze terminy, a nawet o 0,50% w przypadku lokat na 24- i 36 miesięcy. Twoja Lokata III to nadal bardzo dobra propozycja, ale już nie najlepsza, jak to było przez długą część stycznia i lutego. W Pakiecie Korzyści Mój Bank można otworzyć także Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 4% do kwoty 10.000 zł – szczegóły tej oferty opisałem tutaj.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj po przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

 1. ostrek napisał(a):

  Jakoś mnie nie przekonuje ta lokata, bywały lepsze, ja wole mimo wszystko korzystać z lokat Idea Banku 🙂

 2. Mirosław Zalewski napisał(a):

  W Idea Banku oprocentowanie podobne, czasami wyższe a nie jest wymagane konto osobiste 🙂

 3. ole napisał(a):

  Ja już od dłuższego czasu mam lokaty w getin banku i jak przychodzą wakacje to przynajmniej nie muszę się zastanawiać za co na nie pojadę.[napisał pracownik Getin Banku – przypuszczenie autora bloga]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.