120 zł za Konto Osobiste w BZ WBK

Konto Osobiste w BZ WBK premia warunki

Dosłownie z każdym dniem przybywa promocji, dzięki którym można otrzymać dodatkowe pieniądze za otwarcie konta osobistego. Aktualne są chociażby promocje: Wymarzonego Konta Osobistego w Raiffeisen Polbanku, Konta z Lwem w ING Banku Śląskim, Konta 360° w Banku Millennium oraz Konta Lubię to! w Banku BPH. Do tego grona dołączył BZ WBK, który nowym klientom po spełnieniu niewygórowanych warunków proponuje voucher o wartości 20 zł do sklepu internetowego Empik oraz kartę prepaid o wartości 100 zł. Czyli łącznie można otrzymać aż 120 zł.

Z promocji mogą skorzystać jedynie nowi klienci, którzy na dzień 27.03.2015 r. nie posiadali w BZ WBK żadnego konta osobistego. Aby otrzymać nagrody należy nie później niż do 30.04.2015 r. otworzyć Konto Godne Polecenia lub Konto 123 lub Konto 50+ wraz z kartą płatniczą*. Nie można złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych, należy się zgodzić na otrzymywanie informacji handlowych drogą telefoniczną oraz udostępnić swój numer telefonu komórkowego.

<<<Konto Osobiste w BZ WBK z premią 120 zł – strona promocji>>>

Konto Osobiste w BZ WBK premia

Aby otrzymać voucher o wartości 20 zł do sklepu internetowego Empik wystarczy otwarcie przez internet jednego z wyżej wspomnianego konta osobistego. Voucher zostanie przesłany na adres e-mailowy najpóźniej do 31.05.2015 r. Ten warunek jest bardzo łatwy do spełnienia.

Aby otrzymać kartę prepaid o wartości 100 zł należy dodatkowo zapewnić wpływ na otwarte konto osobiste w wysokości 800 zł w każdym z kolejnych 3 miesięcy kalendarzowych począwszy od następnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta osobistego. Nie może być to przelew własny z rachunku prowadzonego przez BZ WBK. Ale już przelew z innego banku jak najbardziej. Regulamin mówi o kwocie równo 800 zł ale na pewno może być i wyższa kwota. Po spełnieniu tych trzech warunków karta prepaid zostanie wysłana na wskazany adres korespondencyjny najpóźniej do 31.08.2015 r.

Jak widać zasady promocji są jasne i bardzo łatwe do spełnienia. Nie trzeba nawet robić odpowiedniego obrotu kartą debetową. Wystarczy otworzyć przez internet konto osobistego w BZ WBK oraz wykonać odpowiednie przelewy. Co ważne otrzymane nagrody są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych więc otrzymamy je w pełnej wysokości. I nie ma żadnego okresu karencji – po otrzymaniu nagród można z BZ WBK zrezygnować. Promocja ta sprawia, że mocno zastanawiać się nad powrotem to BZ WBK. Wszystkich zainteresowanych Kontem Godnym Polecenia w BZ WBK zapraszam tutaj:

Konto Osobiste w BZ WBK premia warunki


Najpopularniejsze konto osobiste w BZ WBK to Konto Godne Polecenia. Jego obsługa jest bezpłatna, tak samo jak wszystkie przelewy internetowe oraz wypłaty z wszystkich bankomatów krajowych. Jedyny minus to koszt obsługi karty debetowej – 7 zł miesięcznie. Opłaty tej nie da się uniknąć. Konto 123 z kolei jest bezpłatne przy miesięcznych wpływach w wysokości co najmniej 2.000 zł. W ramach promocji można otrzymać 1%, 2% lub 3% wartości zrealizowanych płatności za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. Bezpłatna jest obsługa karty debetowej po wykonaniu transakcji bezgotówkowych na kwotę 500 zł. Inaczej koszt konta to 20 zł a karty kolejne 5 zł. Z kolei Konto Aktywni 50+ przeznaczone jest dla osób w wieku powyżej 50 lat. Konto te jest darmowe przy miesięcznych wpływach na poziomie 1.000 zł. Inaczej należy się liczyć z opłatą w wysokości 3 zł miesięcznie. Karta do konta kosztuje 5 zł – opłata maleje do 1 zł po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych w poprzednim miesiącu kalendarzowym.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.