100 zł za otwarcie konta czyli Konto z Lwem + premia 100 zł

konto z lwem premia

W ING Banku Śląskim kolejny raz pojawiła się promocja „100 zł za otwarcie konta”, w której ING za otwarcie rachunku osobistego przez internet proponuje nowym klientom premię w wysokości 100 zł. Warunki są bardzo podobne do poprzedniej, grudniowo-lutowej edycji tej promocji. Wystarczy otworzyć Konto z Lwem oraz wydać kartą kwotę co najmniej 1.000 zł. Promocja skierowana jest oczywiście do nowych klientów i trwa tym razem do 18.05.2015 r.

Z promocji „100 zł za otwarcie konta” mogą skorzystać klienci, którzy:

  • Nie są i nie byli od 01.01.2014 r. posiadaczami lub współposiadaczami Konta z Lwem: Direct, Klasyczne, Student, Komfort, VIP dla klientów indywidualnych.
  • Do dnia 18.05.2015 r. prześlą wniosek o otwarcie konta osobistego przez internet.
  • Do 15.06.2015 r. zawrą umowę rachunku, umowę o korzystanie z systemu bankowości elektronicznej ING Bank Online oraz umowę o kartę płatniczą do rachunku.
  • Aktywują bankowość internetową i kartę debetową do rachunku.
  • Do 16.10.2015 r. zostaną na ich koncie zaksięgowane i rozliczone transakcje bezgotówkowe  na łączną kwotę minimum 1.000 zł.
  • Na dzień wypłaty premii, tj. na 16.11.2015 r. będą nadal posiadaczami Konta z Lwem oraz karty debetowej.
  • Zgodzą się na przetwarzanie danych marketingowych.

Warunków jest dużo ale w sumie są bardzo proste do spełnienia. Wystarczy otworzyć Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Komfort przez internet oraz wydać do 16.10.2015 r. kwotę minimum 1.000 zł, czyli na dzisiaj około 200 zł miesięcznie. Wypłata premii nastąpi najpóźniej do 16.11.2015 r. Premia jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych. To bardzo dobre podejście do klienta – niektóre banki asekuracyjnie naliczają i pobierają podatek od każdej wypłaconej premii. Wszystkich zainteresowanych Konta z Lwem z premią zapraszam tutaj:

<<<strona promocji Konta z Lwem z premią 100 zł w ING Banku Śląskim>>>

konto z lwem premia ing maj warunki


Najpopularniejszym kontem osobistym w ING Banku Śląskim jest Konto z Lwem Direct. Prowadzenie Konta z Lwem Direct jest bezpłatne, ale płatna jest obsługa karty debetowej – 7 zł miesięcznie. Można uniknąć tej opłaty, jeśli wykonami transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł w okresie od 29 dnia miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca. Bezpłatne są także przelewy przez internet, wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego.

konto z lwem premia ing bank śląski warunki

Niemiło mogą nas zaskoczyć koszty obsługi Konta z Lwem Direct w placówkach ING Banku Śląskiego – np. bank pobiera 9 zł za każdą wpłatę na rachunek. Można tej opłaty uniknąć otwierając przy okazji bezpłatne Otwarte Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 3% w promocji „Bonus na start” przez 4 miesiące od otwarcia rachunku oszczędnościowego. Dzięki temu możemy wpłacać na Otwarcie Konto Oszczędnościowe bezpłatnie, a dodatkowo przysługuje nam jedna bezpłatna wypłata czy przelew w miesiącu kalendarzowym.

konto z lwem premia ing bank śląski

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.