Konto Lubię to + 50 zł premii co miesiąc w Banku BPH

konto lubię to BPH warunki

Liczba banków, w których można posiadać bezpłatne konto osobiste jest co raz mniejsza. Najczęściej są to płatne konta, a z opłat możemy być zwolnieni po wykonaniu odpowiedniej ilości lub wartości transakcji bezgotówkowych. Czasami nowi klienci mogą liczyć na dodatkowe bonusy w postaci premii za wykonane transakcje bezgotówkowe. Tak jest obecnie w BNP Paribas Banku, ING Banku Śląskim, T-Mobile Usługi Bankowe czy Getin Online. Do tego grona dołączył Bank BPH, który nowym klientom, którzy zdecydują się na Konto Lubię to proponuje do 50 zł premii co miesiąc za zakupy. W ciągu roku można otrzymać aż 600 zł.

Promocja nazywa się „Pieniądze Cię lubią” i trwa aż do 30.06.2015 r. Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 01.01.2015 r. nie posiadają i nie posiadały w Banku BPH żadnego konta osobistego. Czyli definicja nowego klienta jest mało restrykcyjna. W ramach promocji można otrzymać 3% zwrotu za zakupy wykonane wydaną kartą debetową do konta. Maksymalny zwrot to 50 zł miesięcznie, a aż 600 zł w ciągu roku. Bank BPH płaci za każde transakcje bezgotówkowe, rozumiane jako płatność za towary i usługi przy użyciu karty w punktach handlowo-usługowych znajdujących się na terenie Polski.

Premia naliczana jest od wartości wszystkich transakcji wykonanych w miesiącu kalendarzowym i będzie wypłacana na Konto Lubię to do końca następnego miesiąca, po miesiącu wykonania i zaksięgowania transakcji. Premia będzie naliczana co miesiąc przez kolejne 12 miesięcy licząc od następnego miesiąca, po miesiącu otwarcia Konta Lubię to oraz złożenia wniosku o wydanie karty debetowej. Czyli jeśli Konto Lubię to otworzymy w kwietniu to transakcje, od których będzie naliczana premia będzie trzeba wykonać w maju. Regulamin promocji nic nie mówi o podatku więc naliczoną premię powinniśmy otrzymać w pełnej wysokości.

<<<Strona promocji Konta Lubię to z premią 50 zł co miesiąc>>>

konto lubię to BPH

Jeżeli otworzymy konto wspólne to będzie należna tylko jedna premia. Dodatkowo podpisując umowę o Limit w saldzie debetowym na rachunku Lubię to można otrzymać 50 zł. Jedyny warunek, który trzeba spełnić to utrzymywanie limitu debetowego przez 6 miesięcy. Prowizja za przyznanie w pierwszym roku wynosi 0 zł, ale w kolejnych latach to już 2% przyznanej kwoty minimum 75 zł. Bank BPH reklamuje także dosyć mocno Kredyt Bez Napinki, czyli kredyt gotówkowy z oprocentowaniem z RRSO na poziomie 8,88%. Jeśli mam być szczery to kredyt ten zjada konkurencję na śniadanie.

Trochę o Koncie Lubię to. Prowadzenia Kona Lubię to jest bezwarunkowo bezpłatne. Bezpłatna jest także obsługa karty debetowej do rachunku po wykonaniu i rozliczeniu 4 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. W innym przypadku obsługa karty kosztuje 6 zł. Bezpłatne są wszystkie przelewy internetowe oraz wypłaty z wszystkich bankomatów krajowych. Jedyne co mnie razi to prowizja za polecenie zapłaty – 1 zł oraz prowizja za zlecenie stałe – 2 zł. Ale akurat ja z tych dogodności nie korzystam a wszelkich płatności pilnuję na bieżącą.

Podsumowując – promocja związana z Kontem Lubię to jest bardzo dobra. Aż 3% cashback to bardzo dużo. Aby otrzymać maksymalną premię należy wykonać obrót kartą debetową w wysokości 1667 zł. Dla mnie trochę sporo. Póki co korzystam z uprzejmości Banku Millennium, gdzie muszę wykonać 500 zł obrotu kartą. Mam nadzieje, że Bank BPH będzie przedłużał tą promocję więc może w przyszłości skorzystam. Wszystkich zainteresowanych zapraszam tutaj:

konto lubię to BPH premia warunki

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.