Lokata Dobrze Procentująca w BNP Paribas Banku

lokata dobrze procentująca

Do oferty BNP Paribas Banku powróciła 3-miesięczna Lokata Dobrze Procentująca oprocentowana tym razem na 3%. Jeszcze w listopadzie i grudniu ubiegłego roku lokata ta miała oprocentowanie wyższe o 1% i deklasowała wręcz konkurencję. Obecnie Lokata Dobrze Procentująca z takim oprocentowaniem to jedna z lepszych ofert, ale niestety nie deklasuje już konkurencji. Oferta ważna jest do 29.04.2015 r. i można ją połączyć z trwającą do końca marca promocją iKonta z premią 100 zł.

Lokata Dobrze Procentująca przeznaczona jest dla nowych klientów i/lub aktualnych klientów, którzy przyniosą do BNP Pribas Banku nowe środki. Nowe środki to nadwyżka środków ponad sumę zgromadzoną przez klienta na rachunkach oraz lokatach na dzień 02.03.2015 r. Minimalna kwota Lokaty Dobrze Procentującej to 1.000 zł, maksymalna to 500.000 zł. Każdy klient może założyć maksymalnie 3 takie lokaty. Czyli na 3% można ulokować maksymalnie 1.500.000 zł.

Lokatę Dobrze Procentującą mogą otworzyć tylko posiadacze Konta Dobrze Oszczędnościowego otwartego do Konta Osobistego w ofercie Konta Dobrze Dobranego lub Konta Osobistego dla Klientów Bankowości Prywatnej. Lokata Dobrze Procentująca dostępna jest jedynie w placówkach BNP Paribas Banku po zapoznaniu się i podpisaniu Regulaminu Promocji Lokaty Dobrze Procentującej. Zerwanie Lokaty Dobrze Procentującej przed terminem zapadalności powoduję utratę odsetek. Oprocentowanie pozostałych lokat w BNP Paribas Banku nie jest rewelacyjne – najwyższy poziom przyjmuje 3-miesięczna e-Lokata – 2%. Taką samą stawkę na 3 miesiące przyjmuje oprocentowanie nowo otwieranych Kont Dobrze Oszczędnościowych.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.