Promocja w BZ WBK czyli 120 zł i 150 zł premii za otwarcie konta

promocja w bz wbk

Na początku kwietnia pisałem o bardzo dobrej promocji, w której nowi klienci BZ WBK mogą otrzymać za otwarcie konta osobistego 20 zł w postaci voucheru do sklepu internetowego Empik oraz 100 zł w postaci karty prepaid. W BZ WBK pojawiła się kolejna promocja „Zewsząd dostępne 150 zł” dzięki której można otrzymać do 150 zł zwrotu za zakupione przez aplikację mobilną bilety komunikacji miejskiej lub doładowania telefonu. Plus 120 zł w ramach wcześniejszej promocji ponieważ – co ważne – promocje się łączą więc do otrzymania jest łącznie 270 zł po spełnieniu niewygórowanych warunków. Ale pozostało niewiele czas aby skorzystać z obu tych promocji…

<<<Informacje o nowej promocji Zewsząd dostępne 150 zł>>>

Dla przypomnienia. Aby otrzymać voucher o wartości 20 zł do sklepu internetowego Empik wystarczy otwarcie przez internet jednego z wyżej wspomnianego konta osobistego. Voucher zostanie przesłany na adres e-mailowy najpóźniej do 31.05.2015 r. Ten warunek spełniamy niejako przy okazji.

<<<Konto Godne Polecenia w BZ WBK z premią 120 zł + 150 zł>>>

Aby otrzymać kartę prepaid o wartości 100 zł należy dodatkowo zapewnić wpływ na otwarte konto osobiste w wysokości 800 zł w każdym z kolejnych 3 miesięcy kalendarzowych począwszy od następnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta osobistego. Nie może być to przelew własny z rachunku prowadzonego przez BZ WBK. Ale już przelew z innego banku jak najbardziej. Regulamin mówi o kwocie równo 800 zł ale na pewno może być i wyższa kwota. Po spełnieniu tych trzech warunków karta prepaid zostanie wysłana na wskazany adres korespondencyjny najpóźniej do 31.08.2015 r. Promocja związana z voucherem oraz kartą prepaid ważna jest do 30.04.2015 r.

promocja w BZ WBK

Promocja w BZ WBK „Zewsząd dostępne 150 zł” trwa do 30.06.2015 r. Ale aby otrzymać wszystkie nagrody za założenie konta trzeba zdążyć do 30.04.2015 r. – umowa podpisywana jest za pośrednictwem kuriera. W ramach promocji można otrzymać 3 cząstkowe po 50 zł należy zapewnić wpływ na konto w wysokości minimum 500 zł miesięcznie oraz dokonać zakupu biletów komunikacji miejskiej z konta za pośrednictwem usługi Zakupy Mobilne w Aplikacji BZWBK24 mobilne lub dokonać doładowania telefonu komórkowego korzystając z Aplikacji BZWBK24 mobile lub Lekkiego Serwisu Transakcyjnego (m.bzwbk24.pl). Czyli nie trzeba robić transakcji kartą debetową jak to bywa w przypadku innych promocji.

promocja w bz wbk

Za zakupy biletów komunikacji miejskiej lub doładowań telefony komórkowego otrzymamy nagrodę w wysokości wartości tych biletów lub wartości doładowań, maksymalnie 50 zł w danym miesiącu. Nagroda będzie wypłacana jeden raz w 3 kolejnych miesiącach, następujących po miesiącu zawarcia umowy o Pakiet Konta. Weryfikacji zakupów nastąpi w następnym miesiącu w ciągu 10 dni roboczych a premia zostanie wypłacona do końca tego miesiąca. Brak spełnienia warunków w jednym miesiącu nie oznacza, że w kolejnym nie będzie mogli otrzymać premii. Premia jest zwolniona z podatku więc otrzymamy ją w pełnej wysokości.

Z promocji mogą skorzystać jedynie nowi klienci, którzy na dzień 27.03.2015 r. (lub na dzień składania wniosku – dotyczy promocji „Zewsząd 150 zł”) nie posiadali w BZ WBK żadnego konta osobistego. Aby otrzymać nagrody należy otworzyć Konto Godne Polecenia lub Konto 123 lub Konto 50+ wraz z kartą płatniczą. Nie można złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych, należy się zgodzić na otrzymywanie informacji handlowych drogą telefoniczną oraz udostępnić swój numer telefonu komórkowego.


Podsumowując jest to bardzo dobra promocja, która skłoniła mnie do powrotu do BZ WBK. Dzięki temu, że ponad pół roku temu rozstałem się z tym bankiem mogę teraz skorzystać i otrzymać wyżej opisane nagrody. Dodatkowo w ramach promocji otwierając Konto Godne Polecenia do 30.06.2015 r. nie zapłacimy nic za obsługę karty debetowej (standardowo jest to 7 zł miesięcznie). Czyli koszt udziału w obu promocjach może być całkowity darmowy. Wystarczy zadbać o odpowiednie wpływy oraz płacić za bilety komunikacji lub doładowania z pośrednictwem BZ WBK. Po otrzymaniu nagród można rozpatrzyć dalszą współpracę z BZ WBK – w regulaminach promocji nie ma słowa o karencjach. Wszystkich zainteresowanych otwarciem Konta Godnego Polecenia w ramach obu promocji zapraszam tutaj:

Konto Osobiste w BZ WBK premia warunki


Najpopularniejsze konto osobiste w BZ WBK to Konto Godne Polecenia. Jego obsługa jest bezpłatna, tak samo jak wszystkie przelewy internetowe oraz wypłaty z wszystkich bankomatów krajowych. Jedyny minus to koszt obsługi karty debetowej – 7 zł miesięcznie (w promocji brak tej opłaty). Opłaty tej nie da się uniknąć. Konto 123 z kolei jest bezpłatne przy miesięcznych wpływach w wysokości co najmniej 2.000 zł. W ramach promocji można otrzymać 1%, 2% lub 3% wartości zrealizowanych płatności za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. Bezpłatna jest obsługa karty debetowej po wykonaniu transakcji bezgotówkowych na kwotę 500 zł. Inaczej koszt konta to 20 zł a karty kolejne 5 zł. Z kolei Konto Aktywni 50+ przeznaczone jest dla osób w wieku powyżej 50 lat. Konto te jest darmowe przy miesięcznych wpływach na poziomie 1.000 zł. Inaczej należy się liczyć z opłatą w wysokości 3 zł miesięcznie. Karta do konta kosztuje 5 zł – opłata maleje do 1 zł po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych w poprzednim miesiącu kalendarzowym.


Zainteresowanych podobnymi promocjami zapraszam do zapoznania się z:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.