Łatwe 150 zł do Biedronki za konto osobiste w BNP Paribas

W BNP Paribas trwa akcja promocyjna Szansa na bonus dzięki której jeszcze przez kilka dni można złożyć wniosek o konto osobiste i otrzymać premie 200 zł w gotówce – szczegóły tutaj. W dniu wczorajszym wystartowała akcja Promocja otwarta na dzisiaj dzięki której można otrzymać łatwe 150 zł do Biedronki za konto osobiste w BNP Paribas. Ponownie wystarczy otworzyć konto za pośrednictwem strony promocji i wydać kartą zaledwie 300 zł. Co ważne – obowiązuje skrócony okres karencji. Nowa akcja trwa do 31.07.2019 r. lub do wyczerpania puli 1.200 sztuk promocyjnych wniosków (czyli z pewnością krócej). Dodatkowo można otrzymać 400 zł do morele.net za kartę kredytową w BNP Paribas.

Z akcji Promocja otwarta na dzisiaj mogą skorzystać nowi klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Z reguły okres karencji wynosi 24 miesiące ale w tej konkretnej akcji został skrócony. Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji.

150 zł do Biedronki za konto osobiste w BNP Paribas – warunki:
  • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
  • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
  • Złożenie do 31.07.2019 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
  • Najpóźniej do 14.08.2019 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem kuriera.
  • Najpóźniej do 31.08.2019 r. aktywacja aplikacji mobilnej GOmobile.
  • W miesiącu następnym po aktywacji GOmobile wykonanie minimum 3 transakcji bezgotówkowych* na łączną kwotę 300 zł.
  • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.

<<<Strona promocji 150 zł do Biedronki za konto osobiste w BNP Paribas>>>

Konto osobiste – nowe Konto Otwarte dla Ciebie otwierane jest jedynie za pośrednictwem kuriera. Nagroda – bon o wartości 150 zł do Biedronki zostanie wysłany w formie sms-a na podany numer telefonu do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków akcji. Wcześniej – do 17-tego – zostaniemy powiadomieni o przyznaniu nagrody. E-kod o wartości 150 zł będzie ważny do 31.05.2020 r. i będzie można go wykorzystywać wielokrotnie to skończenia dostępnych na nim środków. Należy go po prostu przekazać kasjerowi przez płatnością za zakupy.

Nowe (w BNP Paribas) Konto Otwarte dla Ciebie jest bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie, ale jest opłata za kartę debetową – 3 zł. Nie jest pobierana w przypadku wykonania jednej transakcji bezgotówkowej. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów sieci BNP Paribas o Planet Cash. A dodatkowo otrzymuje się łatwe 150 zł. W ramach innej akcji można otrzymać 400 zł za kartę kredytową o czym poniżej. Wszystkich zainteresowanych nową akcją i voucherem o wartości 150 zł za do Biedronki za konto osobiste w BNP Paribas zapraszam tutaj:

Łatwe 150 zł do Biedronki za konto osobiste w BNP Paribas


Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Regulamin promocji Promocja otwarta na dzisiaj.


Szczegóły akcji Do 400 zł na zakupy na morele net dzięki której w dosyć prosty sposób można otrzymać 4 vouchery po 100 zł na morele.net BNP Paribas tutaj:

200 zł za konto osobiste w akcji Szansa na bonus w BNP Paribas


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.